Moda

Najbardziej zapalony kobieciarz w Hollywood: kobiety George'a Clooneya

George Clooney był powszechnie znany nie tylko ze względu na swój talent aktorski, który dał mu wiele ról w różnych filmach, ale także reputację znanego kawalera i mężczyzny. Rzeczywiście, w życiu aktora było sporo kobiet.

Serce słynnego kawalera nieustannie pędzącego z jednego piękna do drugiego - w ramionach Clooneya odwiedzało wiele atrakcyjnych kobiet w Hollywood. Nie jest to zaskakujące, ponieważ niewielu jest w stanie oprzeć się pod presją tak imponującego i charyzmatycznego człowieka. Przypomnijmy sobie wszystkie płeć, z którymi słynne kochanki przekręciły romans.

Didi Pfeiffer

Na początku 1981 roku Clooney nawiązał kontakt z młodszą siostrą Michelle Pfeiffer, Didi. Niewiele wiadomo o romantycznych związkach tej pary, a powód ich separacji pozostaje tajemnicą. George i jego towarzysz zapoznali się z zestawem filmu „Red Surf”, a kiedy prace nad filmem zostały zakończone, rozdzielili się.

Kilka lat później Clooney spotkał się ze starszą siostrą swojej byłej dziewczyny na planie filmu One Day. A on i Michel wymieniali nawet kilka żartów o przeszłości.

Kelly Preston

Kelly Preston powiązał relacje z Clooneyem przez 2 lata - od 1987 do 1989 roku. W tym czasie dziewczynie udało się dać George'owi domową świnię o imieniu Max, który został z aktorem po rozstaniu z Prestonem.

Później Kelly połączy się z innym znanym hollywoodzkim kobieciarzem Charliem Sheenem, ale ich związek nie potrwa długo i ostatecznie poślubi Johna Travoltę w 1991 roku.

Talia Bolsam

Talia Balsam stała się pierwszą kobietą, której udało się wciągnąć urodzonego kawalera pod koronę. Ich ślub odbył się w Las Vegas w 1989 r., Po czym małżeństwo trwało 4 lata. Rozwód wynikał z faktu, że Clooney nie pozwolił dziewczynie być z nim na równych prawach i nieustannie naciskać na żonę jego autorytetem.

Kiedy George znów został sam, stwierdził, że małżeństwo z Talią było błędem, a doświadczenie życia rodzinnego w ogóle do niego nie pasowało. Po tym aktor nigdy nie dał swojego słowa i nikt nie mógł zawiązać węzła.

Kimberly Russell

Sześć miesięcy po rozwodzie młoda kobieciarz rozpoczęła nową pasję - czarną aktorkę Kimberley Russell. Wraz z dziewczyną aktor spotkał się podczas kręcenia reklamy, a ich romans trwał 3 lata. Zgodnie z obietnicą Clooney nie zrobił tego samego i odmówił rejestracji małżeństwa ze swoją dziewczyną.

„Na początku swojego związku dezorientuje cię swoim romantyzmem i traktuje cię tak, jakbyś był jedyną kobietą na świecie. Jeśli mówisz o dzieciach lub małżeństwie, związek się skończy. Z George'em musisz być w stanie żyć pewnego dnia i być z tego zadowolony. osoba nie jest stworzona dla rodziny i dzieci - powiedziała kobieta w wywiadzie po przerwie.

Karen duffy

Następną ofiarą uwodzicielskiego zaklęcia Clooneya była Karen Duffy - prezenterka telewizyjna jednego z kanałów muzycznych. Ich romans nie trwał długo - zaledwie kilka miesięcy.

W tym czasie para zdążyła się spotkać przed kamerami podczas ceremonii Emmy w 1995 roku, wyraźnie ciesząc się towarzystwem innych. Po rozstaniu Karen i George pozostali przyjaciółmi i wspierali komunikację.

Celine Balitran

W 1996 roku we Francji na planie filmów „Peacemaker” aktor spotkał 23-letnią kelnerkę Celine Balitran, w której natychmiast się zakochała.

Dziewczyna studiowała wówczas prawo, a po zajęciach pracowała w kawiarni. Ze względu na nowego kochanka Balitran zrezygnował nawet ze szkoły. Po kilku miesiącach para przeprowadziła się do Los Angeles i mieszkali razem przez 3 lata.

Lisa snowdon

Prezenter telewizyjny i modelka z Wielkiej Brytanii spotkała Clooneya podczas kręcenia produkcji alkoholu na początku 2000 roku. I tak rozpoczął się ich związek, który trwał aż 5 lat.

W 2004 roku ukochani wspólnie wzięli udział w premierze filmu „The Bourne Supremacy”, a dwa miesiące później rozstali się.

Christa Allen

Ale w rzeczywistości przyczyną nieporozumień Clooneya ze Snowdenem była nieodparta sympatia lovemastera z amerykańską aktorką Christą Allen. Związek tych dwóch osób zaczął się od tego, że Clooney dał dziewczynie ważną rolę w filmie „Rozpoznanie niebezpiecznej osoby”.

Tajny romans aktorów trwał 2 lata, ale Krista nadal pozostawiała swojego chłopaka. Na początku 2006 r. Dawni ukochani próbowali przywrócić ich związek, ale nie udało się.

Sarah Larson

Sarah Larson jest członkiem popularnego w USA programu „Fear Factor” i skromnej kelnerki. Los łączył ją z już starszym aktorem całkowicie przypadkowo.

Dzięki wielbicielce Sara pożegnała się ze starym stanowiskiem i podpisała umowę z jedną z agencji modelek z Los Angeles, po współpracy z People Magazine, nowo utworzony model został dodany do listy najbardziej atrakcyjnych kobiet w 2008 roku. W tym samym roku para ogłosiła przerwę.

Elisabetta Canalis

Po przerwie w relacjach z kelnerką nowa ulubienica George'a została aktorką z Włoch Elizabetta Canalis. Ich znajomość miała miejsce w ojczyźnie dziewczyny, niedaleko wiejskiego domu aktora. Związek kochanków wyglądał dość poważnie, a dziennikarze nieustannie trąbieli o swoim możliwym ślubie.

Tym razem Clooney zdecydował się na poważny krok i przedstawił swoją bratnią duszę matce. Wygląda jednak na to, że dziewczyna była zbyt chętna na ślub i często dedykowała dziennikarzom jej fantazje. George nie bardzo to lubił, nie chciał dzielić się z prasą szczegółami swojego życia osobistego. W rezultacie para czekała na przerwę, a w 2011 roku hollywoodzka ulubienica kobiet ponownie się uwolniła

Stacy Kibler

Kolejny wybór aktora padł na Stacy Kibler - aktorkę i modelkę, aw przeszłości na zawodowego zapaśnika.

Clooney zauważył, że oprócz wyjątkowego wyglądu dziewczyna przyciągnęła jego brak zapału w relacjach z obowiązkami. Aktor kochający wolność naprawdę docenił tę cechę w swoim towarzyszu, ale po 2 latach Stacey wciąż chciała czegoś bardziej stabilnego, co było powodem przerwy.

Amal Alamuddin (Clooney)

Amal Alamuddin, angielski prawnik z korzeniami z Libanu, stał się drugą kobietą w życiu Clooneya, którego próba przeciągnięcia go w przejściu zakończyła się sukcesem.

Z najseksowniejszym prawnikiem w Londynie, który dziewczyna rozpoznała w wersji Your Boyrister Boyfriend, aktor spotkał się na przyjęciu charytatywnym. Amal oczarowała George'a swoją urodą i skończyła z niedostępnością, odpowiadając odmową oferty wymiany kontaktów.

Ale Clooney nie spieszył się z zaakceptowaniem porażki i kontynuował próby zdobycia serca atrakcyjnego prawnika poprzez e-maile. W rezultacie Alamuddin nadal nie mógł oprzeć się urokowi panującego mężczyzny.

Już kilka miesięcy później para zauważyła na Seszelach. 27 listopada 2014 ukochany żonaty, a po 2 latach i 6 miesiącach Amal zaprezentował bliźniaków aktorskich: syna Aleksandra i córkę Ellę.

Jego obietnica, że ​​nigdy nie poślubi wiecznego kawalera, George'a Clooneya, nadal nie dotrzymała i po raz drugi okazała się przed ślubnym ołtarzem. Jednocześnie pojawia się wiele plotek, że para staje przed rozwodem. Najnowsze dane mówią, że po kłótni Amal zabrał dzieci i opuścił dom, a zeszłotygodniowe wiadomości mówią: Amal jest zdeterminowany i nie pozwala aktorowi spotkać się z bliźniakami, bez względu na to, jakie próby podejmie.

Oficjalnie George i Amalia nie komentowali tego, jaki jest teraz związek między nimi. W tej kwestii aktor próbuje zminimalizować kontakt z prasą.