Moda

Oburzające stroje Sergeya Zvereva: karnawał każdego dnia!

Pin
Send
Share
Send
Send


Sergei Zverev zawsze wiedział, jak odciąć publiczność dzięki swoim zapierającym dech w piersiach strojom łączącym różne elementy.

Rosyjski fryzjer, piosenkarz i showman wyróżniają się swoimi wizerunkami od pierwszego pojawienia się w showbiznesie. Miłośnik jasnych, chwytliwych, wielokolorowych kostiumów, dodatków i kombinacji tego, co nieprzystojne, jest często krytykowany przez przeciętnego człowieka, któremu takie wyszukane elementy garderoby są obce. Spójrz na najbardziej niezwykłe kostiumy Siergieja.

Jak widać, jednym z faworytów Zvereva jest klasyczny garnitur, który w rękach zamienia się w coś niewyobrażalnego, ozdobionego różnymi akcesoriami i akcesoriami.

Ulubioną częścią wizerunku showmana jest korona, która podkreśla jego królewski status mistrza szoku i furory. Praktycznie wszystkie rzeczy Siergieja są pełne wspaniałych elementów, które fani nie zawsze lubią.

Wydaje się, że gwiazda ma kurtkę, nawet najbardziej niewyobrażalny przypadek w życiu. I nie tylko kurtka.

Nawet najbardziej rygorystyczny klasyczny garnitur, który Sergey może zamienić w przedmiot zdumienia fanów, na przykład ma na sobie buty na wielkiej platformie i swoją ulubioną koronę.

Pasja artysty do najbardziej zapierających dech w piersiach strojów sprawia, że ​​Zverev jest jedną z najbardziej kolorowych postaci rosyjskiego show-biznesu. Nawet jeśli nosi szczerze absurdalny i absurdalny garnitur, Siergiej będzie zachowywał się spokojnie i pewnie, broniąc swego smaku w ubraniach do ostatniego.

Obejrzyj film: Magdalena Prieditis - Afro Carnival 2019 KuKu (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send