Moda

Szczere stroje Kendal Jenner: nieustraszoność czy brak smaku?

Pin
Send
Share
Send
Send


Amerykańska młoda supermodelka Kendall Nicole Jenner zawsze była znana nie tylko z doskonałej sylwetki, ale także z doskonałego smaku w ubraniach.

Ale, jak wiecie, każdy ma błędy - dziewczyna wyróżnia się nadmiernie szczerymi, skandalicznymi obrazami. Wiele strojów Kendall ma ogromne cięcia, minimalną długość i wiele przezroczystych elementów. Każda nowa wersja modelu wzbudza nie tylko wyobraźnię fanów, ale także sieci społecznościowe. Obrazy Jennera są zawsze przedmiotem gorących dyskusji, z zastrzeżeniem zarówno krytyki, jak i entuzjastycznych komplementów. Jedną z głównych cech wyróżniających model jest to, że często nie nosi bielizny pod swoimi strojami, co dodatkowo przyciąga uwagę bojowników o moralność.

Za cichy tytuł „Królowej nagich sukienek” Kendall niestrudzenie walczy z Bellą Hadid i, jak się wydaje, tak długo, jak wygrywa ta trudna konfrontacja - w garderobie dziewczyny znajduje się naprawdę ogromny zbiór przezroczystych rzeczy.

Istnieją oczywiście skromniejsze szaty, w których Kendall pojawia się publicznie, ale nawet w nich dziewczyna nadal wygląda całkiem szczerze, co wcale jej nie przeszkadza.

Upodobanie młodego modelu do szczerych strojów przynosi Kendall więcej uwagi publicznej. Pomimo faktu, że wielu ma negatywny stosunek do obrazów Jennera, dziewczyna w każdym razie zwraca uwagę na swoją osobę, stając się coraz bardziej popularna.

Obejrzyj film: UBRAŁAM SIĘ JAK KYLIE JENNER!!!! TEST UBRAŃ ZE SKLEPU FASHIONNOVA, BABSKIE SPRAWY #3 (Styczeń 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send