Piękno

Christian Bale zdołał zbudować relację z rodziną

Pin
Send
Share
Send
Send


Przez 10 lat Christian Bale nie komunikował się ze swoją matką, Jenny i siostrą Sharon. Konflikt nastąpił kilka godzin przed premierą filmu „Mroczny rycerz”.

W prasie pojawiły się pogłoski, że przyczyną kłótni była żona Christiana, Sandra Blazhich. Że była niezadowolona z matki aktora, który stale przypominał o tym synu. Ale w dniu premiery nie mógł znieść zniewag swojej żony i zaczął zachowywać się agresywnie wobec niegdyś bliskich ludzi.

Kobiety były tak przerażone, że musiały szukać pomocy u oficerów pokojowych. Chris wylądował na posterunku policji, ale nadal udało mu się odegrać główną rolę w premierze filmu. Jednak Christian nie mógł wybaczyć swojej matce i siostrze. Odmówił komunikacji z rodziną. Przyjaciele wsparli aktora i byli przekonani, że krewni przynieśli chrześcijanina, a on po prostu nie mógł się powstrzymać w pewnym momencie.

Jak dowiedzieliśmy się, po 10 latach konflikt rodzinny został zneutralizowany. Matka aktora powiedziała, że ​​teraz wiedziała o sprawach syna i porozumiewają się.

Pin
Send
Share
Send
Send