Piękno

Mąż Putina został postawiony przed sądem

Pin
Send
Share
Send
Send


W nowym małżeństwie dawna pierwsza dama kraju ma problemy.

Trzy lata temu była żona Władimira Putina, Ludmiła, wyszła za mąż za biznesmena Arthura Ocheretny'ego, przyjmując jego nazwisko. W tym czasie para starała się nie wpaść w centrum debaty publicznej, ale pewnego dnia wszystko się zmieniło. Artur został oskarżonym w pozwie wszczętym przez jego byłego małżonka Anastasię Bocharovą. Interesy kobiety reprezentuje słynna działaczka na rzecz praw człowieka Ekaterina Gordon.

Według niej Anastazja była zmęczona, że ​​Ocheretny mógł zabrać swojego 11-letniego syna Maxima, kiedy chciał, i nie ostrzegać go o powrocie chłopca. Jednak przedsiębiorca odmówił pokojowego rozwiązania kwestii dotyczącej miejsca zamieszkania jego syna i polegania na alimentach, a Bocharova została zmuszona do sądu.

Jak zauważył Gordon, pierwsza sesja sądowa zaskoczyła ją nieprzyjemnie - partia oskarżonego rzekomo aktywnie ukrywała się za imieniem byłej pierwszej damy, twierdząc, że Maxim powinien zostać ze swoim ojcem. Teraz Catherine złożyła już apelację w imieniu swojego klienta.

Obejrzyj film: Analogowy Vlog #106 - Mandat za przeklinanie na meczu (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send