Moda

Szczere stroje Bella Hadid: seksowne czy brak wstydu?

Pin
Send
Share
Send
Send


Pomimo palestyńskich korzeni model Victoria's Secret o imieniu Bella Hadid wcale nie wyróżnia się jego naturalną skromnością.

Dziewczyna nigdy nie żałuje szokujących i szczerych strojów, stale szokując publiczność demonstracją swojego ciała. Jej kariera rozpoczęła się w wieku 18 lat, ale już wtedy Bella żywiła pasję, by zadziwić i zaimponować otaczającym ją wyglądem. Wiele jej strojów stało się prawdziwym przedmiotem skandali, które przyniosły młodemu modelowi tylko większą uwagę publiczną i popularność.

Jednym ze skandalicznych ubrań Hadid była ta przezroczysta sukienka, w której modelka pojawiła się na jednym z wydarzeń towarzyskich.

Miłość Belli do szczerych, przejrzystych rzeczy jest również wykazana przez tę srebrną kombinację spódnicy i góry.

Jeśli poprzednie ubrania dziewczyny wydawały się zbyt jawne dla publiczności, to sama Hadid tak nie myśli i udowadnia wszystkim, że może się jeszcze bardziej odsłonić.

Młody uwodziciel zna wszystkie zalety swojego wyjątkowego wyglądu i jest w stanie nie tylko błyszczeć gołymi piersiami, ale także podkreślić długość jej nóg.

Oprócz noszenia nadmiernie odsłaniających kostiumów, dziewczyna wciąż potrafi umiejętnie balansować na granicy przyzwoitości bez przesadnego reagowania.

Miłość Belli do półprzezroczystych strojów, choć potępiana przez wielu fanów z konserwatywnymi poglądami, ale pozwala modelowi stać się bardziej popularnym z każdym wyglądem, co jest głównym celem każdej osoby publicznej.

Obejrzyj film: Julia Wieniawa pokazała pośladki przy wodospadzie (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send