Piękno

Matki Cristiano Ronaldo mają straszną diagnozę

Pin
Send
Share
Send
Send


Choroba wróciła.

Dolores Aveiro zawsze i we wszystkim wspiera swojego syna Cristiano Ronaldo. Ona i główny cheerleaderka i kochająca babcia. Kobieta często publikuje wspólne zdjęcia z wnukami i synem.

Dolores nie trzymała się z daleka od skandalu związanego z imieniem Cristiano. Amerykanka Katarzyna Mayorga oskarżyła słynnego napastnika o napaść na tle seksualnym. Ronaldo kupił ciszę kobiety, ale nadal zdecydowała się porozmawiać o gwałcie.

Pierwszym, który stanął po stronie piłkarza, była jego matka. Stwierdziła, że ​​Ronaldo nie był w stanie tego zrobić, a zarzuty były tylko fabrykacją. Dziewczyna doskonale wiedziała, w jakim celu przyszła do pokoju syna.

W przeddzień swoich 34 urodzin gwiazda Juventusu dowiedziała się o problemach zdrowotnych swojej matki. Dolores przyznała, że ​​ponownie przechodzi leczenie raka piersi. Choroba niespodziewanie powróciła i teraz kobieta będzie musiała walczyć o swoje życie.

Wiadomo, że po leczeniu Dolores w 2009 roku piłkarz przekazał 100 tysięcy funtów szterlingów na budowę centrum onkologicznego. Od tego czasu Ronaldo aktywnie pomaga dzieciom z onkologią.

Obejrzyj film: Starachowice - 12-letnia uczennica w ciąży, 13-letni ojciec (Styczeń 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send