Moda

5 kobiet Tommy Lee: kto był słynnym muzykiem?

Pin
Send
Share
Send
Send


Tommy Lee jest założycielem i perkusistą słynnego zespołu rockowego Mötley Crüe i, jak zwykle w przypadku gwiazd rocka, wielkim fanem pięknych kobiet.

W życiu osobistym gwiazdy rocka wydarzyło się wiele dramatów i nieszczęść, ale muzyk zawsze sobie z nimi radził i po chwili pojawił się przed kamerami w ramionach nowej uroczej urody. W sumie w życiu perkusisty było sporo kobiet, ale niewielu udało się uchwycić serce brutalnego muzyka.

Elaine Starchuk

Niestety, nie ma zbyt wielu informacji online o Elaine, jak jej zdjęcia, ale wiadomo, że para spotkała się na jednym z koncertów grupy Mötley Crüe w 1982 roku. Sześć miesięcy po spotkaniu Lee i Starchuk pobrali się, ale ich małżeństwo nie trwało długo - zaledwie rok. Elaine opuściła Tommy'ego dla basisty swojej własnej grupy Nikki Sixx.

Heather Locklear

Heather Locklear - amerykańska aktorka i producentka, druga żona Tommy. Heather spędziła swoje dni na planie filmowym otoczonym przez wybitnych partnerów i producentów, a nocą zamieniła się w dziewczynę w podartych dżinsach, która uwielbiała szalone imprezy rockowe. To tam miało miejsce spotkanie przyszłych małżonków.

O romansie z perkusistą Locklear nikomu nie powiedział: ani koledzy, ani rodzina. Przypadkowa znajomość na imprezie była punktem wyjścia dla małżeństwa o długości 7 lat. Czas mijał, a dziewczyna dorastała, stopniowo odchodząc od rockowej imprezy, o której nie można było powiedzieć o mężu, który pił dużo alkoholu i narkotyków i upił się, bił żonę.

Ponadto często słyszała pogłoski, że posiadanie żony nie powstrzymuje perkusisty od zabawy w towarzystwie fanów po koncertach. Heather wielokrotnie wybaczała gwiazdę rocka zdrady, pijaństwa i napaści, a nawet zapisała męża na kursy dla anonimowych alkoholików.

Ale jakakolwiek cierpliwość kończy się prędzej czy później - para rozwiedła się, a Tommy ponownie odpłynął, by popływać.

Pamela anderson

Poważną kobietą w życiu muzyka był Pamela Anderson. Relacja tej pary jest nadal objęta wieloma tajemnicami. Młoda i ryzykowna para wyszła za mąż 4 dni po tym, jak się poznali, co mogło zaskoczyć fanów i prasę.

Przez 3 lata małżeństwa gwiazda pary Pamela urodziła dwóch synów - Dylana Jaggera i Brandona Thomasa.

Związek aktorki i perkusisty niewiele różnił się od poprzednich - skandale, kłótnie, zdrady i niekończący się alkohol.

Anderson nie mógł znieść takiego życia i wkrótce para rozwiodła się, ale to nie był koniec ich historii.

Pomimo rozwodu publiczność długo obserwowała Tommy'ego i Pamelę. Para kilkakrotnie odnowiła relację i ponownie się rozeszła. W 2008 roku Anderson i Lee po raz ostatni spotkali się po raz ostatni, żyli razem przez jakiś czas, a następnie rozstali się. Podczas jednego z tych okresów pojednania ukochani robili tatuaże stawowe i używali jednej igły dla dwóch, co spowodowało zakażenie wirusem zapalenia wątroby typu C, którego leczenie zajęło długie 13 lat.

Sophia Toufa

W 2014 roku, w końcu wychodząc z przerwy z Pamelą, Tommy ogłosił zaręczyny z Sophią Toufa.

Pomimo głośnych wypowiedzi muzyka, że ​​znalazł dziewczynę swoich marzeń i jest gotów spędzić z nią resztę życia, ślub nigdy nie miał miejsca. Muzyk odmówił komentarza na temat zerwania z Zofią i kontynuował swoją podróż w oceanie przelotnych połączeń.

Bretania Furlan

Najnowszym wyborem perkusisty był popularny bloger instagramowy Brittany Furlan. O ich związku po raz pierwszy stało się znane w 2016 roku, kiedy para została złapana przez kamerę jednego z dziennikarzy.

Dwa lata później, w Walentynki, Tommy złożył swoją ukochaną propozycję i przedstawił pierścień w kształcie serca. Bloger odpowiedział za zgodą, a ceremonia zaślubin została zaplanowana na koniec wiosny i odbyła się w hotelu Beverly Hills, gdzie nowożeńcy składali przysięgi w białych frotowych szatach zamiast klasycznych sukienek.

Małżeństwo jest małżeństwem od prawie roku i najwyraźniej twardy Tommy w końcu osiedlił się i był w stanie porzucić rolę skandalicznego kobieciarza.

Brittany często lubi fanów udostępnianiem zdjęć w sieciach społecznościowych, na zdjęciach miłośnicy wyglądają na zadowolonych.

Podczas swojej kariery muzykowi udało się uwieść znaczną liczbę kobiet i złamać ich serca. Czy małżeństwo Tommy'ego Lee z młodym blogerem potrwa? Czy będzie na liście byłej żony muzyka?

Obejrzyj film: Hollywood, estrellas en Paseo de la Fama, primera parte (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send