Piękno

Fani nie rozpoznali cieńszej Larisy Doliny

Pin
Send
Share
Send
Send


Według plotek piosenkarka zmieniła swój wizerunek po rozstaniu z cywilnym mężem.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu Larisa Dolina pojawiła się publicznie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku piosenkarz wyzdrowiał znacznie i prawie przestał się pojawiać. Szczerze powiedziała wszystkie pytania dziennikarzy, że nie może znaleźć odpowiedniej diety dla siebie.

Utrata wagi Larisa wzięła udział po tym, jak zaczęła spotykać się z obecnym mężem cywilnym, Ilią Spitsiną, która jest 13 lat młodsza. Para jest razem od 20 lat, jednak ich wspólne występy publiczne stały się rzadkością. To było powodem, dla którego wokalistka była otoczona rozmową o jej separacji od małżonka, który był także jej dyrektorem koncertowym.

Ostatnie wydanie wokalisty tylko potwierdziło te przypuszczenia. Cieńsza 63-letnia dolina dumnie pokazywała smukłe nogi i cienką twarz. Mąż był z nią. Według wtajemniczonych para nie mieszka już razem. Ponadto, według niektórych informacji, Spitsin ma inną kobietę i dziecko, a wraz z Doliną w ostatnich latach utrzymywał tylko stosunki robocze.

Obejrzyj film: Cała prawda o olejach silnikowych. Co to syntetyk a co to minerał? Jak dobierać? ABC olei (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send