Moda

Najbardziej oburzające stroje Kim Kardashian: czy odważyłbyś się?

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiele współczesnych dziewcząt szczerze uważa Kim Kardashian za ikonę stylu, ale inne są jedną z najsmaczniejszych gwiazd współczesności.

W rzeczywistości Kardashian jest skandalicznym ekspertem. Łączy w swoich strojach absolutnie niekompatybilne rzeczy, które często wyglądają po prostu śmiesznie i pozostawiają zamieszanie dla innych i fanów.

Na przykład współmałżonek Kanye West lubi łączyć odzież sportową z dość szczerą bielizną, sukienkami i innymi „wieczorowymi” atrybutami.

A tu wieczorowa sukienka, według Kim, musi jakoś pasować do zespołu z produktami sportowymi marki Adidas.

Nie wstydzi się pojawiać w zbyt szczerych i nadmiernie seksualizowanych sukienkach, skandalach, które pojawiają się publicznie.

Na jednym z pokazów mody, które Kardashian prawie sfrustrowała swoim wyglądem, pojawiła się w sieciowej sukience. W tym samym czasie Kim celowo „nie nosiła pod ubraniem” i skromnie zakryła się dłonią przez cały wieczór.

A także w arsenale reality show są mniej wyraźne stroje, ale są też w stanie zaimponować innym swoim wyglądem.

Fani żartują, że Kardashian nie zawsze zmienia się przed wyjściem i często przychodzi na różne imprezy w koszulach nocnych lub szlafrokach, zapominając o zmianie rano.

Chociaż model nie wstydzi się strojów, które ledwo pokrywają jej ciało, nie pojawia się wszędzie w tej formie. W szafie Kim nie ma takich szczerych strojów, które przy okazji zaskakują fanów.

Czy popularna gwiazda zagraniczna wyznacza trendy, wyprzedzając swój czas, czy też po prostu próbuje zaszokować opinię publiczną i w jakikolwiek sposób zwrócić uwagę na swoją osobę?

Obejrzyj film: Şahane DamatWspaniały Pan Młody, odcinek 6, napisy PL (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send