Piękno

Dlaczego mężczyźni zdradzają żony? - Psychologia relacji

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiele kobiet, które dowiedziały się o niewierności współmałżonka, obawia się pytania „Dlaczego mężczyźni zdradzają żony?”

U podstaw każdego aktu leży pierwotna przyczyna, dlatego też, po poznaniu spraw miłosnych wybrańca, przedstawiciel pięknej połowy ludzkości zadaje pytanie: „Dlaczego ludzie zmieniają swoje żony?”. Motywy naciskające na stronę stosunków są specyficzne, a czasami nieprzewidywalne.

Pojawienie się trójkąta miłosnego niszczy plany, popycha do kłótni i skazuje na nieprzewidywalne działania.

Pochodzenie konfliktu

Ścieżka rodzinna jest drażliwa, wielopłaszczyznowa i dla niektórych nagle przerywana. Każdemu małżeństwu nie towarzyszy droga wzajemnego zrozumienia, szacunku, spójności i cierpliwości. Kultywowanie nasion niezgody i zazdrości odbywa się na podstawie wzajemnych wyrzutów, presji codziennego życia, wykonywania starych przestępstw i innych wielkich i małych motywów.

Jedną z najważniejszych przyczyn powstania konfliktu rodzinnego, a być może nawet rozwodu, jest zdrada. Pojawienie się trójkąta miłosnego niszczy plany, popycha do kłótni i skazuje na nieprzewidywalne działania. A jeśli sprawcą cudzołóstwa jest małżonek, to motywy jego zdrady można usystematyzować.

Jeśli powodem jest brak uwagi ze strony drugiej połowy lub, przeciwnie, podżeganie do konfliktu w skali uniwersalnej, wówczas takie działania żony mogą skłonić mężczyznę do rozwodu

Przyczyny cudzołóstwa u mężczyzn

Każde działanie ma swój początek, motyw, powód. Próbując odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego wielu mężczyzn zmienia seksualnie atrakcyjne, ekonomiczne i opiekuńcze żony?” psychologia nie daje jednoznacznej odpowiedzi. To nie dziwi. Przyczyny niewierności mężczyzn obfitują w:

 • Ucieczka do seksu.
 • Lekarstwo na nudę.
 • Zemsta seksualna.
 • Zespół Casanova.
 • Emocjonalna izolacja.
 • Miłość
 • Wpływ alkoholu.
 • Wyblakłe uczucia do żony.
 • Porażka seksualna.
 • Niedocenianie małżonka.
 • Ciąża drugiej połowy.

Jeśli przyczyną jest brak uwagi ze strony drugiej połowy lub odwrotnie, podżeganie do konfliktu w skali uniwersalnej, wówczas takie działania żony mogą skłonić mężczyznę do rozwodu.

Większość przedstawicieli silniejszej płci - miłośników cudzołóstwa - nie czuje pragnienia, aby połączyć swoje życie z przedmiotem nowej pasji, ale obsesją na punkcie przeżyć emocjonalnych z powodu ujawnionej zdrady.

Wskazówka!Przez okazywanie powściągliwości i cierpliwości swemu mężowi (chyba że, oczywiście, koniec życia z nim), unikaj nadużywania przemówień oskarżających.

Najczęściej mężczyzna nie zamierza zostawić żony dla swojej kochanki. Jest dla niego tylko emocjonalnym wyładowaniem.

Okazuj niezadowolenie, ale nie zachowuj się jak prokurator, aby małżonek nie musiał przekwalifikowywać się z oskarżonego do adwokata.

Uciec od seksu lub lekarstwa na nudę?

Wielu przedstawicieli silniejszej płci uważa wybór drugiej połowy za całkiem udany, ale mimo to zmieniają się. Jaka jest przyczyna? Dlaczego mężczyźni często oszukują swoje żony, ale nie rozwiedli się? W miejsce burzliwej pasji i szalonej miłości przychodzi przyziemne i monotonne życie małżeńskie. Próbując jakoś rozwodnić tę monotonię, człowiek nawiązuje połączenie, zapewniając mu ryzyko, świeże doznania, nowe zwycięstwo seksualne - jednym słowem, które rozjaśni rutynę spokoju rodzinnego, którą docenia i nie chce zniszczyć.

Szukaj wsparcia na boku, używając kochanki jako „kamizelki”. Jest tak w przypadku, gdy mężczyzna woli rozwiązywać problemy, które nie mają związku z długiem małżeńskim i życiem rodzinnym, uciekając się do pomocy dziewczyny. Przedmiotem smutku może być:

 • trudności w pracy;
 • relacje z przyjaciółmi;
 • problemy z wiekiem.

Mężczyzna nie ośmiela się przyznać do swojej niedoskonałości drugiej połowy, obawiając się, że zostanie źle zrozumiany i usłyszy w odpowiedzi: „Ostrzegałem cię!”. Dlatego woli rozmawiać na te tematy, wpychając je w sferę seksualną. Pani nie będzie obwiniać i skarcić, ale będzie mrowieć, litować się i uspokajać, lepiej niż rodzima matka. Kobiety mają skłonność do okazywania współczucia słabym i nieszczęśliwym i narażania się na podłe męskie łzy.

Często ludzie idą na lewo od nudy

Wskazówka! Zwracaj uwagę na męża, zwracaj uwagę nawet na drobne zmiany w jego nastroju i zachowaniu. Inspiruj go. Bądź za swoją połowę muzą, której on nie wymieni dla nikogo.

Seksowni mściciele

Na szczęście jest niewielu takich ludzi. Jest omijany przez kobietę w jednym lub drugim kierunku, ten przedstawiciel silniejszej płci gra na wszystkich kobietach napotykanych po drodze, jedynej podporządkowanej mu metodzie: próbuje zadać psychiczne męki jak największej liczbie ludzi pięknej połowie ludzkości. Motywem takiej fatalnej decyzji w jego życiu mogą być wszelkie argumenty:

 • cudzołóstwo ukochany;
 • kpina z kolegi z klasy, który służył jako przedmiot westchnień;
 • rozwój kariery żony;
 • pozycja w rodzinie jako popiersie;
 • przywódczyni w pracy.

Czynniki te sprawiają, że czujesz poczucie niższości i jesteś wezwaniem do świadomych połączeń z boku. Dodanie zdrady żonie i brawura z jego przygodami dają wielką przyjemność z cierpienia żony.

Niektórzy renegaci szczególnie chcą zranić swoją żonę.

Strach przed żonami mścicieli, popieprzony, przekształca się w przyjemność cierpienia kochanek. Asertywność kosztem płci pięknej, szukanie wsparcia, zrozumienia i miłości - jedyna atut mściciela seksualnego.

Wskazówka! Spotkając się na ścieżce życia tego gatunku, uciekaj od niego bez oglądania się za siebie i bez żalu, jeśli nie chcesz stać się jego kolejną ofiarą.

Zespół Casanova

Od niewierności męża nie jest ubezpieczony żaden z małżonków. Dla kobiety nie powinno być tak ważne, dlaczego mężczyźni bezwstydnie oszukują swoje żony jako główne przyczyny takich lekkomyślnych i niemoralnych czynów.

Liczne przygody seksualne są dla poszczególnych członków męskiej populacji sposobem na potwierdzenie siebie. Ten rodzaj stanu psychicznego przejawia się w pragnieniu osiągnięcia większej liczby wyznań i namiętnych uczuć płci przeciwnej. Stosunki seksualne służą jako podstawa odczuć władzy i niezastąpienia.

Po połączeniu życia z małżeństwem, osoby te nie są w stanie poradzić sobie z uprzedzeniami i nadal dokonują masowych wyczynów w dziedzinie stosunków seksualnych, utrzymując doskonałe relacje rodzinne.

Liczne przygody seksualne są dla poszczególnych członków męskiej populacji sposobem na potwierdzenie siebie

Wskazówka! Don Juan, Lovelace, Casanova, jedna kobieta to za mało. Inspiruje go wiele zwycięstw, podbojów, trofeów. Kieruje się pasją i instynktem myśliwskim. Rozpoznanie tego typu nie jest trudne. Trudno jest żyć z podobną osobą. Ale jeśli człowiek jest kochany, to powinieneś zrozumieć i przebaczyć.

Emocjonalna izolacja

Mężczyźni są zanurzeni w stanie emocjonalnej izolacji z dwóch powodów:

 • Małżonek i dzieci, pragnąc nie rozpraszać głowy rodziny z poważnych i ważnych spraw, rozwiązywać psychologiczne i emocjonalne zadania rodzinne samodzielnie, bez angażowania ojca. W tym przypadku mężczyzna jest wymieniony jako lider, niezawodny, silny adwokat i żywiciel rodziny. „Nie przeszkadzaj swojemu tacie, on jest bardzo zmęczony” lub „Teraz nie jest czas, aby zwrócić się do mojego ojca, ma wiele rzeczy do zrobienia”, stale powtarza troskliwa żona, nie zdając sobie sprawy, że trzyma męża z dala od rodziny własnymi rękami.
 • Czasami małżonek, ustawiając się z gwiazdą pierwszej wielkości w rodzinie, jest wyobcowany od swojej żony i dzieci. Pozbawiony emocjonalnych kontaktów w rodzinie, później zdaje sobie sprawę, że nikt nie śpieszy się z nim, aby podzielić się z nim uczuciami, sukcesami lub prostą radością. Oskarża gospodarstwa domowe o postawy konsumentów wobec niego i czuje się „portfelem”.

Czasami małżonek, ustawiając się z gwiazdą pierwszej wielkości w rodzinie, jest wyobcowany od swojej żony i dzieci.

Trudno jest pozostać liderem i przywrócić utracony kontakt emocjonalny w rodzinie. Człowiek z tego magazynu podąża ścieżką najmniejszego oporu, oskarżając całą rodzinę, a nie siebie. Znajduje ujście - niezależną finansowo kobietę, wabiącą ją w związek wyłącznie duchowych cech.

Wskazówka! Jednym ze sposobów wyjścia z tej ograniczonej przestrzeni jest rozpoznanie własnych błędów. To trudne i nieprzyjemne. Dlatego nie każdy podlega. Ale jeśli chcesz uratować małżeństwo, to zrób to sam.

Wyblakłe uczucia do żony lub niedocenianie żony?

„Co za piękna para! Są stworzeni dla siebie!” - usłysz po kochankach. Ale dlaczego wcześniej czy później mężczyźni zmieniają swoje ukochane żony? Fajne uczucia? Wyglądasz tak dobrze? Płomień namiętności zniknął?

Po pewnym czasie mąż i żona zaczynają zdawać sobie sprawę z nieuchronności wymierania uczuć. W ciągu kolejnych lat życia, wstrząsów życia i problemów rodzinnych, obaj nie zauważyli, jak związek został zredukowany do zera. Miłość rozpłynęła się bez śladu.

W tej sytuacji męski chód w lewo jest trudną zdradą, ponieważ rodzina bez miłości jest książką bez tekstu: jest okładka, a wewnątrz jest pustka. Ale wtedy pojawia się naturalne pytanie: „Dlaczego ludzie, jak gdyby nic się nie stało, zmieniają żony, które są niekochane i straciły zainteresowanie nimi, ale nie opuszczają swoich wybranych?”

Po pewnym czasie mąż i żona zaczynają zdawać sobie sprawę z nieuchronności wymierania uczuć. W takim przypadku jeden z partnerów może mieć nową dedykację.

Żona, choć jej uczucia do niej ostygły, nadal jest niezawodnym tyłem, przykładem stabilności, ciepła i komfortu. A kochanka jest rozrywką, która powinna pozostać dla nich, w przeciwnym razie doprowadzi to również do ochłodzenia zmysłów.

W kwestii oceny męża przez żonę może również pojawić się niezgodność. „Co jest dobre w tej kobiecie? Jego współmałżonek jest o wiele bardziej atrakcyjny niż ona”, niektórzy są zaskoczeni. Mężczyzna znalazł to, co stracił ze swoją żoną - uznanie jego cech, wysokie uznanie indywidualności.

Wskazówka! Ważne jest, aby studiować swojego partnera, aby zrozumieć i przewidzieć jego działania, pragnienia, zainteresowania, skłonności.

Niewydolność seksualna i ciąża współmałżonka

Pilne pytanie na delikatny temat: „Czy wszyscy mężczyźni zdradzają żony, dziewczyny i dlaczego? Jak usprawiedliwiają przygody seksualne?”

Przed podjęciem szybkich decyzji należy rozważyć zalety i wady. Nadal możesz utrzymać rodzinę

Męskie obawy o seksualne niezadowolenie z żony wywracają świadomość silniejszej płci. Pragnienie zdobycia bogatego doświadczenia seksualnego po stronie, aby zadowolić współmałżonka, znajduje uzasadnienie w męskim postrzeganiu świata. W mniejszym stopniu zmień ich wybrane:

 • przedstawiciele zawodów związanych z naukami ścisłymi (matematyka, księgowi itp.);
 • otyli mężczyźni z wysokim głosem (brak testosteronu);
 • Monogamiczny;
 • mężczyźni o wysokiej odpowiedzialności, wykształceni i przyzwoici;
 • faceci, którzy nie zaryzykują zdrowia dla przelotnego związku.

Ciąża jest ważnym i radosnym wydarzeniem w kochającej rodzinie. Ale niektórzy mężczyźni szukają rozrywki na boku. Pytanie „Dlaczego ludzie w zimnej krwi i bez żalu zmieniają swoje ciężarne żony?” brzmi ciężko i wymaga odpowiedzi.

Przyczyną cudzołóstwa mężczyzn może być kobieta

 1. Wybrany jest nieatrakcyjny seksualnie, ale pościel jest pożądana.
 2. W związku z „interesującą pozycją” kobieta prosi o więcej uwagi, uczucia, gdzieś pomocy. Jeśli mężczyzna nie jest gotowy znieść chwilowych zachcianek swojej żony, to załamuje się emocjonalnie lub w dziedzinie seksu.

Wskazówka! Zrestartuj mózg męża, aby mniej myślał o cudzołóstwie, możesz zwiększyć prace domowe rękami.

Życie jest pełne mitów i fikcyjnych historii. Niektóre z nich są opowiadane mężczyznom przez kobiety. Oszukując żonę, małżonek stara się w ten sposób chronić rodzinę i własną reputację. I tylko kobieta może zdecydować, jak postępować z tym narratorem: wykonać lub przebaczyć.

Obejrzyj film: 5 Głównych Powodów Dlaczego Mężczyźni Zdradzają . . No I Kobiety ;- (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send