Moda

Stroje Alli Pugachevy: najbardziej odważne, ale nie najbardziej udane

Rosyjska diva pop zawsze była w stanie i uwielbiała szokować swojego słuchacza różnymi ekstrawaganckimi strojami.

Pomimo jej wieku, Alla Borisovna nie waha się zakładać różnych strojów i pojawia się przed publicznością na różne sposoby. Nie wszyscy z nich odnoszą sukcesy w opinii fanów piosenkarza.

Na przykład poncho w czarnej i żółtej klatce nie zostało najlepiej omówione przez fanów. Niektórzy żartowali z zaangażowania popularnej firmy komórkowej w tworzenie tego stroju.

Ogromna lazurowa sukienka z długimi rękawami również wywołała wiele pytań publiczności.

Ekstrawagancki ukłon Alli Borisovny wywołał gorące dyskusje w sieciach społecznościowych nie tyle z powodu jego wyglądu, co dlatego, że nie do końca pasował do jego właściciela.

Autorzy wielu komentarzy wyrazili ubolewanie z powodu „biednego tygrysa” przedstawionego w jednym z pierwszych strojów donny. Obraz naprawdę nie był najlepszy.

Krótka sukienka z różnymi odcieniami różu zdecydowanie nie jest najlepszym sposobem dla dorosłej aktorki na codzienne spacery.

Fani nie docenili dziwnego połączenia retro-ryushechek z wysokimi tenisówkami młodzieżowymi (często są nazywane trampkami).

Zbyt zseksualizowany wizerunek Alli Borisovnej w średnim wieku był również postrzegany jako wrogość. Fani sugerowali pozostawienie takich strojów komuś innemu.

Zaskoczyła publiczność i wybór różowej sukienki Barbie na jeden z występów.

Zbyt ponury i niepoważny jednocześnie nazywał fanów tego łucznika. „Cóż, nie przyszli na pogrzeb” - pisze jeden z fanów. Wygląda na to, że się nie podobają!

Kolejna próba dołączenia Alli Borisovny do kultury młodzieżowej nie pozostała niezauważona zarówno przez jej wiernych fanów, jak i przedstawicieli tej samej kultury. Pierwszy argumentował, że diva nie jest konieczna, a druga po prostu cicho śmiała się z obfitości łańcuchów i napisu na artystce stroju.

Wiele osób uważa, że ​​artysta powinien zawsze pojawiać się przed publicznością w ten sam sposób, utrzymując go przez dziesięciolecia, ale czas mija, a nie tylko kreatywność, ale także duchowy stan wykonawców zmienia się. Jeśli prima donna czuje się młoda w swoim sercu i chce wyglądać tak samo, fani powinni szanować jej aspiracje.

Obejrzyj film: Куршская коса. Калининград (Grudzień 2019).

Загрузка...