Piękno

Rowan Atkinson ogłasza odejście z kina

Pin
Send
Share
Send
Send


Rowan Atkinson postanowił tymczasowo porzucić role filmowe iw pełni poświęcić się wychowaniu dziecka. Mężczyzna dał możliwość skupienia się na karierze aktorskiej swojej dziewczyny Louise.

Fani, oczywiście, byli zasmuceni takim oświadczeniem. Teraz nie wiadomo, kiedy będą mogli zobaczyć swojego idola w nowych filmach i projektach telewizyjnych. Ale fani wciąż mogą oglądać jego poprzednie prace.

Ta decyzja była niespodzianką nie tylko dla publiczności, ale także dla przyjaciół. Chociaż przyznają, że są przyzwyczajeni do niespodzianek Atkinsona. Początkowo niespodziewanie ogłosił rozwód ze swoją żoną Sunitą Sastri, a następnie pokręcił romans z Louise Ford, która jest młodsza od niego o 30 lat, ponownie został ojcem w wieku 62 lat, a do tego wszystko poświęciło się wychowaniu dziecka wspólnego z Louise.

Rowan Atkinson za 40-letnią karierę aktorską zagrał w ponad 70 filmach i programach telewizyjnych, a zarobił wiele. Jego stan, według najbardziej ostrożnych szacunków, szacuje się na 100 milionów funtów. Aktor może więc pozwolić sobie na to, by w ogóle nie pracować, ale cieszyć się wychowaniem córki i odpoczynkiem.

Obejrzyj film: Świadkowie Jehowy #81 - Jaś Fasola w KINIE. (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send