Moda

Życie osobiste gwiazd: nieuchwytny John Cusack

Fani Johna Cusacka są nazywani jednym z najbardziej atrakcyjnych mężczyzn w Hollywood, ale pomimo tego statusu aktor nadal nie jest żonaty.

Dzielą się opinią fanów o atrakcyjności Johna i jego kolegów w sklepie - Cusackowi udało się nakręcić powieści z wieloma aktorkami w Hollywood. Pomimo uderzającego sukcesu kobiet, aktor woli nie rozpowszechniać swoich przygód, a wiele jego związków pozostaje w prasie bez szczegółów. Oprócz przelotnej miłości i intryg, wiadomo o 19 towarzyszach Jana, z którymi związał się ze związkami.

Janice Dickinson

Relacje z modelem Janice Dickinson pojawiły się na początku lat 80-tych. Hollywoodzkie osobistości wprowadzały narkotyki i orgie grupowe do kultu w tym czasie, a Janice była częstym gościem takich wydarzeń. Dziewczyna nie ukrywała biseksualizmu i pasji do zakazanych substancji, które uzależniają się od pierwszego małżeństwa. To było na jednej z tych imprez i spotkała Johna Cusacka. Budowanie długotrwałych relacji z parą nie działało, ale ich przelotna intryga zapamiętana w Hollywood na długo.

Melissa gilbert

Amerykańska aktorka i pisarka Melissa Gilbert poznała Johna w 1983 roku w wieku 19 lat. W tym czasie dziewczyna otrzymała już propozycję małżeństwa od aktora Roba Low, ale zostawił ją, kiedy dowiedział się, że jego kochanek jest w ciąży, a Melissa poroniła nerwy. Wtedy to Gilbert poszedł na dół i spotkał Cusacka. Para nie miała żadnych relacji jako takich, ale aktorzy nie mogli ukryć informacji o krótkotrwałym romansie.

Jamie Gertz

Relacja Cusacka z amerykańską aktorką Jamie Gertz również sięga 1983 roku. Nie wiadomo, jak długo to trwało, ale para nie była w długim związku.

Lily taylor

Pięć lat później aktor krzyżuje się z amerykańską aktorką Lily Taylor, z którą łączy ich także krótkotrwały romans trwający kilka tygodni. Spotkanie odbyło się w społeczeństwie aktora, którego przedstawiciele często przedstawiali sobie przyjaciół.

Uma Thurman

Relacja między Umą Thurman a aktorem miała miejsce w 1992 roku i nie trwała długo. Ale po przerwie para pozostała przyjaciółmi, a aktorka, która zagrała Mię Wallace w kultowym filmie Quentina Tarantino Pulp Fiction, poradziła nawet reżyserowi, by zaangażował Johna w rolę handlarza narkotyków o imieniu Lance, napisanego specjalnie dla niego. Ale z jakiegoś powodu Cusackowi nie udało się zagrać tej postaci, a jego miejsce zajął Eric Stolz. Od tego czasu przyjaźń Umy i Jana została zachowana i doskonale się dogadują do dnia dzisiejszego.

Gina Gershon

Spotkanie z Giną Gershon, trzydziestolatką, amerykańską pisarką, piosenkarką i aktorką, odbyło się zaraz po jej separacji z Uma Thurman. Para tradycyjnie była związana krótką relacją, po czym Cusack wyruszył ponownie na darmowy pływanie.

Suzanne Melvoin

W przeciwieństwie do poprzednich relacji, sojusz Cusacka z wokalistką i autorką tekstów Suzanne Melvoin trwał przez 3 lata. Para nie ujawniła żadnych szczegółowych informacji na temat ich związku.

Amelia Fiona Kierowca „Minnie”

Poznaj Minnie na planie filmu „Murder at Gross Point”. Relacje pary trwały nieco mniej niż rok, ale sama Kierowca scharakteryzowała je tak: „Dla mnie romans z genialnym schizofrenikiem był lepszy niż jakiekolwiek kursy dramatyczne”.

Alison Eastwood

Alison Eastwood, córka Clinta Eastwooda - amerykańska aktorka, producentka, reżyserka, modelka, a nawet piosenkarka. Wygląda na to, że ta dziewczyna zrobiła absolutnie wszystko za to, co wzięła, ale nie udało jej się poślubić Johna Cusacka. Pary unijne trwały około roku.

Niv Campbell

Aktorka pochodzi z Kanady i była w stanie spędzić 4 lata z Cusack. Spotkanie z Johnem dla Niva było ratunkiem po rozwodzie z Jeffem Coltem, dzięki czemu Kanadyjczyk był w stanie w pełni poświęcić się nowym relacjom. Być może po raz pierwszy John był bardzo poważny, a nawet dał kochankowi pierścionek z brylantem o wartości 20 tysięcy dolarów, ale para nie dotarła do niego przed ślubem.

Meg Ryan

Od 2002 do 2003 roku kawaler Hollywood spotkał się z aktorką i producentem Meg Ryan. John powiedział kiedyś, że zawsze marzył o związku z kobietą, która byłaby od niego starsza, ale w końcu para nie znalazła wspólnego szczęścia.

Jennifer Love Hewitt

Relacje z Jennifer Love Hewitt w 2003 roku stały się kolejną sprawą Cusacka. Zabawny fakt, że aktorka powiedziała prasie, że to słowa Johna na pierwszej randce - mężczyzna zapytał, czy mogliby spać od razu, by skończyć wcześnie, ponieważ musiał wstać wcześnie.

Jodi Lyn O'Keefe

sh

Rekordzistą na czas trwania relacji z Johnem Cusackiem została amerykańska aktorka i modelka Jodi Lin O'Keefe - ich romans trwał 6 lat. Kiedyś kochankowie udali się na wakacje na Florydę, gdzie Cusack poinformował, że czekają na poważną rozmowę. Jody oczekiwała, że ​​aktor złoży jej ofertę, i była gotowa powiedzieć „tak”, ale zamiast tego John powiedział jej o rozpadzie, po czym para nigdy nie odezwała się ponownie.

Brooke pali się

Najnowsza powieść Cusacka sięga 2010 roku i trwała „klasyczną” parę miesięcy. Aktorka Brooke Burns, jak powiedziała jej przyjaciółka reporterom, zawsze kochała opiekujących się mężczyznami, a sam John potrzebował uwagi, dlatego para się rozpadła.

Reszta

Krąży wiele plotek wokół osoby aktora, sądząc po tym, że miał również kontakty z takimi gwiazdami jak: Alexander Kerry, Rebecca Romain, projektantka mody Shoshanna Lonstein, działaczka polityczna Huma Abedin i angielska aktorka Claire Forlani. Sam aktor nie przedstawił żadnych uwag na ten temat, ale nie zaprzeczył jakimkolwiek powiązaniom z tymi dziewczynami.

Znaczna liczba powieści nie pozwoliła Janowi znaleźć prawdziwej miłości i stać się wzorowym człowiekiem rodzinnym. Być może los nadal da mu taką szansę, a słynny kawaler Hollywood w końcu znajdzie swoje szczęście.

Obejrzyj film: "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych" - niedziela, 26 lutego, godz. 20:00, TV Puls (Październik 2019).

Загрузка...