Moda

8-letnie dziewczyny Gerard Butler: czy jeden z nich zdobył serce Lovelace?

Pin
Send
Share
Send
Send


W szkockiej karierze Gerarda Butlera role w filmach kasowych, takich jak Upiór w operze, 300 Spartan i Obywatel przestrzegający prawa. Oprócz sukcesu na polu gry może pochwalić się liczbą kobiet, których serca mogą wygrać. Mimo że Butler nie reklamuje swojego życia osobistego, irytujący paparazzi często znajdują go w towarzystwie coraz to nowych towarzyszy.

Rosario Dawson

O związku serca z amerykańską aktorką Rosario Dawson w 2007 roku było wiele plotek. Para często pojawia się w towarzystwie podczas imprez. Prasa stale pisała o swoim romansie, ale nie nastąpiło oficjalne potwierdzenie ze strony pary.

Shanna Moukler

W październiku 2008 roku hollywoodzki macho nawiązał romans z modelką zdjęć i aktorką Shanną Moukler, która również nie została oficjalnie potwierdzona. Pewnego dnia paparazzi znaleźli parę w kawiarni, gdzie dobrze się bawili. Nie wiadomo, czy Butler i Moukler mieli poważny związek, czy aktorzy byli po prostu kochankami.

Jennifer aniston

Odkąd Jan Butler zbliżył się podczas kręcenia The Headhunter. Aktorzy przez długi czas ukryli związek, który powstał między nimi, i zignorowali wszelkie pytania dotyczące ich związku. Mimo to paparazzi często łapali ich razem. Kilka razy ukochani byli widziani w dość pikantnych sytuacjach, które tylko potwierdzały pogłoski o ich związku.

Lori Koleva

W 2010 r. Gerard został zauważony przez francuskiego gospodarza telewizyjnego Laurie Coleva. Para zaprzeczyła ich połączeniu, ale niespokojni paparazzi nadal zdołali zrobić kilka zdjęć, gdzie są razem.

Martina Raich

Miesiąc po separacji z Lori Kolevą aktor spotkał się z serbską modelką Martiną Raich. Paparazzi złapali parę, gdy się całowali. Potem dziewczyna potwierdziła informacje, które spotyka Butlera. Gerard nie przedstawił żadnych uwag na ten temat, ale wkrótce znów wpadł w celownik aparatów wraz z Martiną.

Brandi Glanville

W 2012 roku bohater kochanka rozpoczął nowy związek z Brandy Glanville. Po separacji model stwierdził, że Butler był najbardziej znaną osobą, która z nią spała. Kiedy jednak reporterzy pytali samego Gerarda o ten związek, śmiał się: „Kim jest Brandy Glanville?” Jak się później okazało, model i słynny aktor filmowy naprawdę byli w kontakcie, tylko Butler nie znał nazwiska swojego wybranego. Po tym incydencie skontaktował się z Brandy, aby przeprosić, a ponadto wyrazić niezadowolenie z faktu, że dziewczyna upubliczniła ich romans.

Madalina Gena

Od stycznia 2013 roku Gerard spotkał się z włoską modelką Madaliną Geneą, którą poznał podczas pracy nad filmem „Upadek Olympusa”. Już w lutym para pojawiła się na ceremonii Oscara, oficjalnie potwierdzając ich związek. Jednak związek nie trwał długo. Para rozstała się kilka razy i wymyśliła, po czym Butler oświadczył, że znów jest sam.

Morgan brązowy

W połowie 2014 r. W sercu Gerarda, który był dawnym modelem Morgan Brown, pojawiło się miejsce na nową miłość. Para oficjalnie ogłosiła swój związek pod koniec tego samego roku, a od tego czasu Butler i Brown są nierozłączni. Są one widoczne wszędzie: na dywanie, meczu piłki nożnej, podczas podróży na zakupy.

Przez cały okres stosunków z Morganem słynny Don Juan nigdy nie był widziany w towarzystwie innych pań. A to już wygląda jak prawdziwa miłość.

Para rozeszła się kilka razy i zbiegła, wywołując różne pogłoski. Nie wiadomo, czy aktor i poprzedni model są razem. Ostatni raz paparazzi zdołali sfotografować parę jesienią 2018 r. Podczas meczu piłki nożnej.

Czasami nawet najbardziej znani Lovelyas mają stały towarzysz życia i zmieniają głośne imprezy na spokojne rodzinne wieczory. Ale jeśli Gerard Butler znajdzie swoje szczęście u Morgana Browna, tylko czas pokaże.

Obejrzyj film: Trener bardzo osobisty - zwiastun na Dzień Kobiet - w kinach od 8 marca 2013! (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send