Moda

Sportowy pies Artemy Panarin: to on zawdzięcza tak wspaniałą grę!

Istnieje opinia, że ​​często zwierzęta są odbiciem ich właścicieli. Pies Artemiego Panarina jest tego wyraźnym potwierdzeniem.

Rosyjski napastnik drużyny hokeja Columbus Blue Jackets i jego ukochana Alice Znarok mają czteronożnego przyjaciela - Jacka Russella Terriera o prostym, ale dźwięcznym imieniu Mr. Red. Właściciele, będąc na fali trendów, zarejestrowali dla niego swoje konto Instagram.

Ze zdjęcia może się wydawać, że pies nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi poglądami na temat tej rasy: Milo z Maski natychmiast przychodzi na myśl. Jednak taki gatunek (przypuszczalnie lekki brokat lub raf) jest ceniony nie mniej niż gatunek gładkowłosy, choć mniej popularny.

Pan Auburn jest bardzo aktywnym psem, który nigdy nie przegapi szansy na walkę z Artemym w każdej imprezie sportowej. Zwierzę gra w hokeja piłką, pływa, biegnie, a także tnie na rowerze wraz z właścicielem.

W ten sposób Artemy trenuje w domu: tajemnica gry wideo

Ale nie tylko wydarzenia sportowe są niezwykłym życiem psa. On, jak każdy inny pies, uwielbia spacery, zabawy, zdrowy sen i oczywiście dzielenie się zdjęciami ze swoimi właścicielami.

Artemy i Alice nie dbają o duszę w swoim pupilku i próbują przywiązać go do wszystkich spraw rodzinnych. Na przykład podczas obchodów Halloween zadbali nie tylko o kostiumy, ale także o strój dla swojego zwierzaka sportowego.

Co więcej, tradycja ta stała się roczna dla rodziny, na którą pan Auburn wydaje się być bardzo szczęśliwy.

Halloween następuje po zimie, a pies, jak prawdziwy hokeista, nie boi się śniegu ani lodu i igra z radością w zimne dni.

A na dobry spacer, jak można się spodziewać, zawsze powinien być zasłużony odpoczynek i zdrowy sen.

Sportowy czworonożny przyjaciel sławnego zawodnika rosyjskiej drużyny hokejowej jest gotowy na pożarcie właściciela i do wody. Czy to nie jest potwierdzenie, że psy mają duszę?

Obejrzyj film: Grizzly i lemingi. Hipnoza. Boomerang (Luty 2020).

Загрузка...