Moda

Przez ciernie do Agata iz powrotem: życie osobiste Aleksieja Czadowa

Pin
Send
Share
Send
Send


Alexey Chadov jest rosyjskim aktorem, który osiągnął sukces nie tylko w filmowaniu, ale także wśród przedstawicieli pięknej połowy ludzkości.

Podobnie jak wszyscy przedstawiciele kreatywnych zawodów, Aleksiej nigdy nie był pozbawiony uwagi kobiet i zawsze miał duży wybór wspaniałych towarzyszy, którzy towarzyszyli mu w różnych okresach jego życia.

Oksana Akinshina

Aktor zapoznał się z Oksaną Akinshiną podczas wspólnego filmowania, na którym wirował romans. Wszystko mogło pójść jeszcze przed ślubem, ale pod koniec pracy nad filmem uczucia były przytłumione i para postanowiła zerwać, nigdy nie zdołała zapieczętować swojego związku z małżeństwem.

Agnia Ditkovskite

Podobnie jak w przypadku poprzedniego towarzysza, Alexey poznał litewską aktorkę Agnię Ditkovskite podczas wspólnego kręcenia filmu „Ciepło” w 2006 roku. Romans pary trwał 3 lata, ale wietrzny Chad zakochał się w innej dziewczynie i para musiała się rozstać na chwilę.

Asel Sagatova

To Asel Sagatova spowodował przerwę między Aleksiejem i Agnią Ditkovskite - aktor był odurzony pięknem i natychmiast zakochał się w kolegi z działu filmowego. Podobnie jak jego poprzedni kochankowie, Chadov spotkał Assela na planie, gdzie grali kochanków. Po ich zakończeniu uczucia płynnie przeniosły się do prawdziwego życia, ale z czasem pasja ucichła, zainteresowanie zniknęło i para została zmuszona do rozproszenia się.

Mika Newton

Po Asselu piosenkarz Mika Newton wszedł w życie aktora. Fani gwiazdy pary już mieli nadzieję, że ich zwierzęta zagrają na weselu, ale ku ich rozczarowaniu tak się nie stało. Kochankowie wyglądali całkiem dobrze razem i mogli twierdzić, że są jedną z najpiękniejszych par rosyjskiego show-biznesu, ale ich związek zakończył się wcześniej. Po zjednoczeniu aktora i piosenkarza zostawił wspólny utwór „Freedom”

Wróć do Agnes Ditkovskite

Kolejny wspólny film w serii „Matter of Honor” sprawił, że uczucia byłych aktorów razem zaskoczyły nową siłą. Tym razem ich romans rozwinął się dość szybko i zainspirowany miłością do Czadu, jego kochanek złożył ofertę, by go poślubić. Agnia zgodziła się i para zagrała na weselu.

Po kilku latach małżeństwa para miała dziecko, syna imieniem Fedor, ale nawet ten fakt nie mógł pomóc zachować działającego tandemu związku. Życie rodzinne pary było pełne skandali i kłótni, Agniya była zazdrosna o Aleksieja, który zawsze był popularny wśród kobiet, iw końcu zdecydowali się wystąpić o rozwód.

Teraz aktor, wraz ze swoją dawną żoną, wychowuje syna, starając się dać chłopcu miłość do pełnoprawnej rodziny, ale nadal nie potrafią ożywić swoich starych związków.

Obejrzyj film: Julita Wawreszuk - Łoł Koncert Finałowy #38PPA (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send