Piękno

Justin Bieber i Haley Baldwin odwołują ceremonię ślubną

Pin
Send
Share
Send
Send


Kiedy odbędzie się wesele, nie wiadomo.

Justin Bieber i Haley Baldwin zostali mężem i żoną zeszłej jesieni. Potem kochankowie potajemnie zarejestrowali małżeństwo i postanowili odroczyć wspaniałą ceremonię do lutego.

Nawet wtedy fani uświadomili sobie, że kochankowie przygotowują się do tego wydarzenia, a powinno się ono odbyć 28 lutego. Jednak para postanowiła odroczyć datę uroczystej ceremonii na czas nieokreślony.

Na uroczystość zaproszono około 300 gości, którzy mieli być świadkami przysięgi miłości i lojalności między Justinem a Haley. Ale potem okazało się, że młodzi odwołali ceremonię ślubną.

Fani zaczęli się zastanawiać, z czym można się połączyć i zacząć szukać przyczyny. Okazało się, że nie wszyscy krewni i przyjaciele Biebera będą mogli uczestniczyć w ceremonii, a piosenkarz z kolei nie może sobie wyobrazić tego radosnego wydarzenia bez nich. Kiedy Bieber będzie w stanie zbliżyć do siebie ludzi, jest nieznany.

Obejrzyj film: Full Justin Bieber & Hailey Baldwin Bieber Instagram Live Stream being happy smiling - March 31 2019 (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send