Moda

Jakim psem jest Ida Galich?

Każda osoba prędzej czy później myśli o tym, jak zrobić czworonożnego przyjaciela. Ida Galich, była członkini KVN, blogerka i gwiazda youtube, która zdobyła ponad dwa miliony abonentów i ponad pięć milionów w instagramie, nie mogła oprzeć się nieposkromionej psiej charyzmie.

Zwierzęciem słynnej dziewczyny był miniaturowy buldog francuski o włoskim nazwisku Giovanni.

Buldogi francuskie pochodziły z języka angielskiego, który uznano za małą rasę bojową. W przeciwieństwie do swoich brytyjskich odpowiedników „francuski” praktycznie się nie rozgrywa. Pomimo tego, że nazwa rasy zawiera słowo „francuski”, psy były hodowane w Anglii, a po przeniesieniu się do ojczyzny Wieży Eiffla wraz z ich właścicielami, gdzie stali się popularni w prestiżowych kręgach.

W tym czasie tylko elitarni przedstawiciele mogli sobie pozwolić na tę rasę. Na szczęście teraz cieszenie się towarzystwem uroczych uszatych dzieci jest dostępne dla prawie każdego.

Buldogi mają wiele odmian kolorów, a Ida wybrała szaro-niebieski, zwany także „myszą”, który nie pasuje do standardów rasy i jest uważany za odrzucenie, ale nie wpływa na popularność nieprofesjonalnych hodowców.

Standardowe kolory czystej krwi buldogów francuskich obejmują tygrysa, cętkowanego i płowego.

Przedstawiciele tej rasy są bardzo mobilni i odważni, nie mają gwałtownego temperamentu, pomimo swoich korzeni walki. Są szybcy, zaradni i życzliwi dla ludzi, ale mogą być agresywni wobec innych zwierząt. Jednocześnie są dobrze wyszkoleni w szkoleniu, dlatego możliwe jest wyszkolenie psa, aby nie kolidował z innymi zwierzętami za pomocą poleceń.

Niestety sama Ida rzadko podoba się subskrybentom ze zdjęciami zwierzaka - praktycznie nie ma wspólnych zdjęć w sieci. Na jednym ze zdjęć (po lewej stronie kolażu) buldog jest prawie niewidoczny.

Giovanni to pies o charyzmie, który daje jej kochance wiele pozytywnych emocji, które być może powinna podzielić się z fanami.

Obejrzyj film: KYIVSTONER - Гиппопотам. Official Video (Luty 2020).

Загрузка...