Moda

Gorgeous Women Colina Farrella: Od Britney Spears do Angeliny Jolie

Pin
Send
Share
Send
Send


„Irlandzki ogier” - takim pseudonimem był skandaliczny hollywoodzki aktor Colin Farrell z wielu dziewczyn. I nie na próżno, ponieważ w jego dorobku są setki eleganckich kobiet, w tym wiele znanych osobistości i kolegów.

Colin Farrell od kilku lat skończył 40 lat, a słynny hollywoodzki kobieciarz nigdy nie był w stanie się ustatkować i zostać solidnym dżentelmenem. Aktor to uczciwy kochanek do picia, grania w gry losowe i miłego spędzania czasu z przedstawicielami pięknej połowy planety. Jak się okazało, niewiele kobiet jest w stanie oprzeć się naturalnemu urokowi tego charyzmatycznego biesiadnika i nie ma nic przeciwko temu, aby zamienić przelotny romans ze słynnym urokiem Hollywood.

W przeciwieństwie do większości mężczyzn, Colin nigdy nie pozostawia goryczy rozstania i negatywnych emocji - jego liczni przyjaciele pamiętają z radością te wspaniałe dni, które musieli spędzić z aktorem. Na liście kobiet, które były w związku z Irlandczykiem zapalającym, jest wiele nazw hollywoodzkich piękności.

Nicole Narain

Duszna piękność Nicole - była gwiazda magazynu Playboy - nie tylko nie mogła oprzeć się urokowi Farrella, ale także postanowiła nagrać swoje intymne przyjemności na wideo. Model próbował sprzedać rekord za znaczną kwotę, a także postanowił szantażować Colina. Ku zaskoczeniu wielu aktor, który zawsze lubił być częścią wielkich skandali, był wstrząśnięty aktem Naraina i pospieszył pozwać szybkiego i najemnego przyjaciela. Prawo stanęło po jego stronie, po czym pospiesznie rozstał się z zaradną dziewczyną, ale nie powstrzymał jej i tylko szydził z tego, jak los z nim poradził.

Britney spears

Symbol seksualny młodzieży z początku XXI wieku również nie mógł się oprzeć irlandzkiemu uwodzicielowi i znalazł się na jego liście, stając się kolejną dziewczyną na jedną noc. Aktor powiedział kiedyś dziennikarzom: „Wiem na pewno, ile razy w życiu kochałem kogoś. Wszystko inne to tylko seks”. Britney najwyraźniej nie podzielała takiej opinii i twierdziła coś więcej, więc, zgodnie z oczekiwaniami, para natychmiast wypadła i ich związek zakończył się tak szybko, jak się zaczął. I po Farrellu, który ma doskonałe poczucie humoru, żartobliwie żartował na piosenkarza, wysyłając jej kuriera z paczką, w której znajdował się T-shirt z napisem: „Spałem z Colinem Farrellem, ale otrzymałem tylko głupi T-shirt”.

Amelia Warner

W przeciwieństwie do wielu innych dziewczyn Colin, aktorka drugiego dnia randek otrzymała szokującą ofertę rąk i serc. Być może było to spowodowane faktem, że Amelia przypomniała irlandzkiej tajemnej miłości swojego dzieciństwa - Marilyn Monroe. Warner był tak wstrząśnięty taką siłą wydarzeń, że zgodziła się niemal natychmiast, zmuszając uwodziciela, by się trochę martwił.

Związek rodzinny tej pary był ulotny, jak wszystkie relacje aktora, i trwał nieco ponad kilka miesięcy. Frywolny biesiadnik, który nie uznaje więzi rodzinnych, które powstrzymują jego wolność, zdecydował, że jest zbyt wcześnie, aby ograniczyć się do jednej kobiety, a już podczas małżeństwa szukał nowej ofiary. Para rozwiodła się bez skandali i pozostała przyjaciółmi.

W pamięci Amelii na palcu serdecznym gwiazdy znajduje się tatuaż z napisem „Milli”.

Angelina Jolie

Z tym pięknem, które jest marzeniem wielu mężczyzn, Farrell spotkał się na planie filmu „Alexander”. Na pierwszy rzut oka Colin zainteresował się partnerem witryny i nie odszedł od niego ani o krok. Wiecznie pijany, nieogolony i psotny Irlandczyk tak bardzo terroryzował Jolie, że kiedyś poprosiła o przeniesienie do innego pokoju hotelowego, ponieważ ich mieszkania z irytującym konkurentem były zbyt blisko. Ale aktor nie uspokoił się, a Angelina poddała się w odpowiedzi na pewne oznaki uwagi. Mimo to relacje między nimi nie wyszły na jaw - aktorka z jakiegoś powodu ochroniła się przed kobieciarzem i skończyła się ledwo zakorzeniona intryga.

Kim Bordenev

Model Kim Bordeneyv również pogrążył się w puli porywczych relacji z hollywoodzkim aktorem. Niesamowicie piękna dziewczyna ze smutnym spojrzeniem natychmiast chwyciła Colina i, jak się okazało, wzajemnie. To Kim został matką pierwszego dziecka Farrella - Jamesa Patraga. Stosunki pary, jak zwykle, nie trwały długo, ale relacje z jego synem Colinem utrzymują się do dziś.

Irlandczyk był niesamowicie szczęśliwy i przyjął ojcostwo jako dar losu, poświęcając się wychowaniu dziecka z rzadką chorobą zwaną zespołem Angelmana. Bliscy przyjaciele Farrella twierdzili, że aktor był zszokowany głębią swojej duszy przez dolegliwości syna i stał się aktywnym uczestnikiem różnych fundacji charytatywnych mających na celu zwalczanie tej choroby.

Alicia Bahleda-Tsurus

Ten rodowity Polak zdobył serce Farrella po nakręceniu filmu Ondine. Nie zwracajcie uwagi na tak pięknego Irlandczyka, oczywiście, nie mógł i porwany przez dziewczynę w całości. W przeciwieństwie do Angeliny Jolie, Alicia nie opierała się uwodzicielskiemu urokowi aktora, a ich burzliwy romans wirował szybko i zamieniał się w życie rodzinne. Tak jak w przypadku Amelii, Colin szybko zdał sobie sprawę, że nie jest gotowy się ustatkować. Pospiesznie opuścił ukochaną, która w tym czasie urodziła już drugiego syna Henryka Tadeusza.

Zwycięstwa innych aktorów na froncie miłosnym

Aktor spędził całe życie bawiąc się i podbijając serce jednej kobiety za drugą, ale nie zawsze mu się to udawało. Raz Farrell zbyt aktywnie molestował 70-letnią aktorkę Dame Aileen Atkins, jak natychmiast powiedziała reporterom, nie doceniając tego żartu.

W Hollywood wciąż krążą pogłoski, że Irlandczyk próbował spać z prawie każdą atrakcyjną dziewczyną, którą widział. Mówią, że udało mu się wciągnąć do swojego łóżka takie gwiazdy jak Demi Moore, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Rihanna i Kate Beckinsale.

Uwiedzenie jednej kobiety po drugiej, według aktora, to ten sam trudny zawód, co strzelanie w dobrym filmie. Udało mu się osiągnąć znaczący sukces w obu dziedzinach. Być może Colin będzie mógł się kiedyś osiedlić, ale na razie gwiazda myśli, że jest na to za wcześnie.

Obejrzyj film: Angelina Jolie & Colin Farell - maybe. . (Czerwiec 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send