Moda

Tata Karapetyan o swoim byłym mężu i ojcu Lopyryovej: „Chłopiec nie radził sobie”

Zimą 2018 r. Ujawniono tajemnicę, że Igor Bulatov, który opuścił rodzinę ze względu na nową ukochaną, został ojcem 35-letniej modelki i gospodarza telewizyjnego Victorii Łopirewy. Warto zauważyć, że zostawił współmałżonka z dwójką dzieci, z których najmłodszy nie miał nawet roku.

Była żona Igora Bulatowa, Tatevik Karapetyan (w skrócie Tata), która urodziła biznesmena dwójki dzieci, stała się centrum uwagi po skandalu, który się wydarzył. Faktem było, że jej ówczesny mąż został schwytany na zdjęciu, będąc na plaży z Victorią Lopyryovą w niezbyt przyjaznej atmosferze, spowodowało to publiczne oburzenie. Jakiś czas później biznesmen złożył pozew o rozwód i wyprowadził się z żony, wywołując nową falę zainteresowania abonentów sytuacją.

Abonenci sieci społecznościowych próbują wspierać dziewczynę, a także gniewnie wypowiadają się przeciwko byłemu mężowi i nowemu kochankowi. W podziękowaniu za zachęcające wiadomości, sama Karapetyan postanowiła odpowiedzieć na różne pytania dotyczące jej życia osobistego z mężem, zdrady i rozwodu. Młoda bizneswoman wyjaśniła, że ​​akceptuje incydent tak jak jest i dowiedziała się o zdradzie męża nie od siebie, ale od mediów, dlatego była zszokowana.

Karapetyan odpowiedział spokojnie na liczne pytania, a poszkodowana wyjaśniła swoim czytelnikom, że nie zemści się na nikim i nie skandale i dezorganizacje nie będą w jej stylu. Jeden z subskrybentów zapytał bezpośrednio, czy Tata płonie z chęci uderzenia w twarz Lopyrevy, a ona odpowiedziała z humorem, że praca chirurgów plastycznych jest zbyt cenną pracą, aby go zepsuć.

Tata prawie nie mówi o zdrajcy, odrzucając tylko zdanie: „Wszystko jest w porządku. Tylko chłopiec nie poradził sobie”.

Takie pozytywne nastawienie do tego, co się wydarzyło, zostało docenione przez opinię publiczną, która życzyła dziewczynie znieść wszystkie trudności i spotkać dobrą osobę, która może ją uszczęśliwić.

Sama Tata nie wygląda na złamaną i podoba się swoim abonentom w sieciach społecznościowych jasne zdjęcia wraz z dziećmi, które według niej są głównym szczęściem w życiu nieżonatej dziewczyny.

Każda osoba w swoim życiu prędzej czy później napotyka trudności, czasem dalekie od najbardziej niewinnych. Tata Karapetyan, która z dumą, humorem i witalnością sobie z nimi radzi, nie była wyjątkiem.

Obejrzyj film: MŁODY CHŁOPAK NIE RADZI SOBIE Z HEJTEM (Luty 2020).

Загрузка...