Piękno

Brad Pitt i Charlize Theron są w rzeczywistości blisko - wtajemniczeni

Pin
Send
Share
Send
Send


Podczas gdy Brad Pitt kontynuuje występ w filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time w Hollywood, wokół niego szaleją poważne pasje. Dziennikarze publikacji świeckich szukają wszelkich informacji potwierdzających związek miłosny 55-letniego aktora z Charlize Theron.

Według strony internetowej Radar Online Chris Herzog zgodził się skomentować związek Brada i Charlize. Herzog wcześniej strzegł Pitta i nadal komunikował się z byłym klientem. Według ochroniarza, współczucie zostało ustanowione między gwiazdami, ale oni nie wiedzą, jak długo trwa zakochanie i dlatego ukrywają swoje uczucia przed publicznością.

Publikacje reporterów zwracały również uwagę na ciekawy fakt. Brad Pitt i jego była żona Angelina Jolie osiągnęli porozumienie w sprawie wspólnej opieki nad dziećmi, ale przez 900 dni aktor nie był widziany obok nich. Dziennikarze obwiniają matkę. Według nich robi wszystko, co możliwe, aby dzieci pamiętały ojca tylko od strony negatywnej. Kiedy jeden z chłopaków zaczyna besztać ojca, Jolie ich nie ciągnie, a to jest zauważalne, pisze Radar Online.

Obejrzyj film: Brad Pitt 'Just Friends' With Charlize Theron Despite Dating Rumors (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send