Moda

Maine-kun Rodion Gazmanov: królewska wielkość i szyk!

Pin
Send
Share
Send
Send


Z biegiem czasu ludzie starają się zdobyć coraz więcej unikalnych zwierząt. Ktoś ma tendencję do nietypowego trzymania zwierząt domowych, kogoś do klasycznych kotów i psów. Jak widać za pomocą wybranych zdjęć, Rodion Gazmanov był w stanie wybrać obie opcje jednocześnie.

Sheldon - imię kota mieszkającego z Rodionem dłużej niż rok. Uruchom zwierzaka Gazmanova Jr. przez długi czas przekonując przyjaciela, po czym artysta zdecydował, że potrzebuje kota. Para odwiedziła wystawę, przestudiowała informacje o różnych kotach i doszła do wniosku, że ich wybór zatrzyma się na rzadkim gatunku mei-kun.

Teraz Sheldon ma około 6 lat, a w swoim wieku waży już 7 kilogramów. Trudno nie przekarmiać takich kotów, ponieważ przedstawiciele rasy są dość żarłoczni i nie zawsze znają ten środek. Maine-coony nie są zbyt uspołecznione i, w przeciwieństwie do większości kotów, rzadko naruszają ludzką przestrzeń: nie trzymaj się ludzi i nie proś o ręce.

Pomimo tego, że przedstawiciele tej rasy są raczej introwertycy niż ekstrawertycy, Sheldon traktuje ludzi całkiem lojalnie i tęskni za właścicielem, którego czas, jak każdy inny artysta, jest zapisywany w minutach. Rodion mówi, że ich związek z kotem jest wzajemnie pełen szacunku i nigdy nie pozwala sobie na inwazję osobistej przestrzeni swojego przyjaciela bez jego pragnienia.

Pewnego lata Gazmanov postanowił pociąć kota, aby nadać mu nowy obraz i uratować go przed upałem. Pomysł okazał się nieudany - przez długi czas Sheldon obrażał się na właściciela, ukrywał i zawstydzał swój nowy, niezwykły wygląd.

Z czasem jednak zniewaga kota minęła i Sheldon wybaczył właścicielowi. W przeciwieństwie do samotności i wolności Maine Coon Gazmanov uwielbia być fotografowany ze swoim mistrzem, pozując do kamery jak prawdziwy model.

Zabawne jest to, że kot Rodiona lubi słuchać muzyki, aw instagramie piosenkarza można zobaczyć jego zdjęcia ze słuchawkami. Na preferencjach muzycznych Twojego zwierzaka Gazmanov nie ma zastosowania.

Chociaż Sheldon, którego nazwisko zapożyczono od bohatera popularnego serialu telewizyjnego Teoria wielkiego podrywu, jest już dość dorosły, wciąż się rozwija, a teraz prawie nie mieści się w rękach jego właściciela.

Chociaż członkowie rasy Maine Coon są bardzo kapryśnymi i kochającymi wolność zwierzętami, Sheldon stał się doskonałym przyjacielem swojego pana. Ich związek jest przykładem dla tych, którzy myślą o tym, jak zdobyć kota tej bardzo rzadkiej rasy.

Pin
Send
Share
Send
Send