Moda

Domowe zoo Paul Priluchny: jest ktoś do zabawy!

Pin
Send
Share
Send
Send


Aktor Pavel Priluchny ma wiele różnych zwierząt. Czego brakuje człowiekowi, który zebrał menażerię? Zgadza się - kolejny pies!

Popularny rosyjski aktor Pavel Priluchny jest znany swoim fanom w roli zapalonego miłośnika zwierząt, zarówno w kinie, jak iw prawdziwym życiu. W swojej karierze występował z różnymi zwierzętami: małpami, końmi, a nawet sowami.

Pierwszym zwierzakiem w domu Priluchnego był mały chihuahua imieniem Benny, ale pies musiał się pożegnać - zwierzę okazało się bardzo kapryśne. Pesik nie poradził sobie z dodatkiem aktora w rodzinie, był zazdrosny o dziecko i starł się z nim, nawet gryząc dziecko kilka razy, po czym pies przeniósł się do przyjaciela żony Aleksieja, Agate Muceniece.

Podczas życia Benny'ego dom Priluchny został uzupełniony o dwóch innych czworonożnych przyjaciół: kota o imieniu Sullivan z rasy Scottish Fold, a także Staffordshire Terrier Valli.

Zwierzęta w rodzinie aktora były bardzo małe, ale dzięki miłości i trosce, a także doskonałemu treningowi, były w stanie dorastać zdrowo i przystojnie.

W przeciwieństwie do poprzedniego psa Paula, mimo jego walczącej rasy, Staffordshire Terrier Valli dobrze dogaduje się z dzieckiem. Problemy, które spowodowały, że Benny się rozstał, nie pojawiły się dla Priluchnyhów. Przeciwnie, Valli bardzo kocha dziecko, bawi się z nim i pozwala się ściskać.

Rok temu Paul kupił kolejnego szczeniaka chihuahua, pomimo protestu swojej żony - najwyraźniej tęsknił za Bennym. Sądząc po jednym z niewielu zdjęć nowego czworonożnego przyjaciela, nie ma problemów z dziećmi w rodzinie.

Wszystkie zwierzęta w domu Priluchny pełnej krwi. Ale na przykład Sergey Lazarev ma wyłącznie schronienie i rasę.

Obejrzyj film: Niebezpieczne zabawy: ktoś oślepia pilotów laserami podczas lądowania samolotów (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send