Moda

Urocza córka Van Damme: piękno i siła w jednej butelce

Symbol seksu ostatnich lat, Jean-Claude Van Damme, jest pamiętany przez wielu. Mistrz sztuk walki, aktor - złamał wiele kobiecych serc. Ale według niego głównym osiągnięciem była córka - Bianca Brigitte Van Warenberg. Dziewczyna jest lepiej znana pod nazwą Bianca Brie. Urodziła się w rodzinie, w której matka była zaangażowana w kulturystykę, a ojciec sztuk walki, mogła zostać znaną sportowcem. Ale sprawa zmusiła córkę Van Damme'a do wyboru innej ścieżki.

Bianca urodziła się w mieście aniołów w Los Angeles w 1990 roku. Od wczesnego dzieciństwa znała przemysł filmowy od środka dzięki karierze aktorskiej ojca. Najwyraźniej był to decydujący czynnik, który wpłynął na wybór zawodu dziewczynki. Pierwsze doświadczenie w graniu filmu miało miejsce, kiedy była małą dziewczynką, a Van Damme pilnie potrzebował dziecka w jednym z ram pracy. I tak rozpoczęła się działalność aktorska Bianki Bree.

Nie ominął dziewczyny i sportu. Przez całe dzieciństwo uczęszczała do różnych klubów sportowych. A w marzeniach przyszłej aktorki miała uczestniczyć w Olimpiadzie. Ale pragnienie się nie spełniło: dziewczyna była zaangażowana w łyżwiarstwo szybkie przez długi czas, aż doznała urazu kręgosłupa. Ta sprawa przekroczyła jej karierę sportową.

Po porażce w sporcie Bianca skierowała swoją kreatywność na strzelanie do kina i nie przegrała. Co roku jej film rośnie. Pojawia się przed fanami utalentowanej aktorki i pięknej kobiety.

Najsłynniejsze filmy z udziałem Bianci Bree:

  • „Specjalne zadanie”, 2008
  • Eagle Way, 2010
  • „Gry zabójców”, 2011
  • „Inwazja z zewnątrz”, 2012
  • „Sześć pocisków”, 2012
  • „Welcome to the jungle”, 2012

To nie jest cała lista prac z aktorką. Jest stale aktualizowany, a filmy z udziałem Bianchi są popularne.

Interesującym faktem jest to, że dziewczyna wielokrotnie próbowała pokazać się jako producent filmowy i całkiem skutecznie.

Mówią, że utalentowana osoba jest we wszystkim utalentowana. To wyrażenie jest w pełni zgodne z młodą dziewczyną.

Pomimo nieudanej kariery sportowej, Bianca nie uprawia sportu i często trenuje na siłowni. Ona, podobnie jak słynny ojciec, odniosła pewien sukces w sztukach walki.

I oczywiście podobieństwo. Porównaj ponownie:

Utalentowana aktorka, początkująca producentka. Jest jeszcze całe życie i wiele osiągnięć. Naprawdę godna zmiana jego ojca!