Moda

Zdrada w rosyjskim showbiznesie: męscy zdrajcy w 2018 roku

Pin
Send
Share
Send
Send


Zdrada, skandale, kłótnie i rozstanie przez długi czas nie są rzadkością dla przedstawicieli show biznesu. Fani, reporterzy, a nawet ludzie niezbyt zainteresowani, zawsze są zainteresowani kopaniem brudnej bielizny gwiazd, zwłaszcza gdy jest coś, czego można szukać. Poniżej znajduje się szczyt najbardziej szokującej zdrady mężczyzn w 2018 roku, która wstrząsnęła rosyjską publicznością i dała fanom dziesiątki dni gorącej dyskusji w sieciach społecznościowych.

Alexey „Guf” Dolmatov i Kati Topuria

Przez długi czas nie publikowali swoich relacji z opinią publiczną, zachowując ich ścisłą poufność. Powodem tego jest małżeństwo obu gwiazd: Gough był żonaty z Aizą, a Kate wyszła za mąż za Leo Geihmana. Ale nawet po rozwodach z ich poprzednią drugą połową para nadal ukrywała się przed irytującymi reporterami i nie ujawniała swoich romantycznych związków. Ale detektywi z portali społecznościowych wciąż potrafili zdobyć informacje, zdjęcia i sprawić, by kochankowie ujawnili swój związek. Ale to nie trwało długo - raper został przyłapany na oszukiwaniu z małym mieszkańcem Jekaterynburga.

Najdziwniejszym faktem w tej całej historii był fakt, że sama dziewczyna, z którą się zmienił, mówiła o związku z Gufem. Gdyby nie ten akt, Dolmatow prawdopodobnie zdołałby oszukać swego wybrańca. Para Razuchnitsu ma na imię Yana Shevtsova i, według jej komentarzy, była w ciąży przez rapera i miała aborcję.

Po poznaniu wszystkich tych szczegółów Katie powstrzymała się od jakichkolwiek komentarzy i dyskusji. Publiczność doszła do wniosku: Topuria, która ma już ponad 30 lat, jest boleśnie świadoma faktu, że została wymieniona na młodą dziewczynę, która ledwo osiągnęła osiemnaste urodziny.

Evgeny Petrosyan i Elena Stepanenko

Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że najsłynniejsza para komiksów rosyjskiej telewizji, żyjąc razem przez dziesięciolecia, ogłosiłaby rozwód. Ale nawet tacy pogodni i radośni ludzie nie są odporni na przeciwności i zdradę. Powodem przerwy była intryga Jewgienija Waganowicza z jego asystentką Tatianą Brukunową.

Wielu skupia się na tym, że Tatiana jest bardzo podobna do Eleny Stepanenko w młodości. Być może to skłoniło Petrosyana do popełnienia cudzołóstwa, którego jego żona nie tolerowała i złożyła wniosek o rozwód. W ten sposób małżeństwo gwiazd rozpadło się na 33 lata.

Vlad Sokolovsky i Rita Dakota

W sierpniu 2018 r. Na portalach społecznościowych Rity pojawiła się informacja, że ​​jej ukochany ją zdradził, a miesiąc później para zerwała więzy małżeńskie. Dakota twierdzi, że podczas ich związku Sokolowski miał dziesiątki kochanek, o których nie wiedziała. Niestety piosenkarka nie znalazła siły, by sama przetrwać tak trudną lukę i była zmuszona szukać pomocy psychologicznej u specjalistów. Powodem tego była nie tyle zdrada, co ich liczba i wybrany przez nią mąż - Vlad spał ze swoimi przyjaciółmi i ogólnymi przyjaciółmi, a on robił to przez całą relację z artystą. Według Rity, wspólni przyjaciele i krewni wiedzieli o jego przygodach, ale zakrywali go, oszukując piosenkarza za każdym razem.

Zdrajca sam nie chce komentować żadnej ze swoich przygód, wywołując gniew fanów i publiczności, którzy już zdołali go ochrzcić jako „psa” i „typowego kobieciarza”. Ludzie w sieciach społecznościowych uważają, że tacy jak Vlad są niepoprawni i nigdy nie będą mogli mieć silnej rodziny bez kłamstw i oszustw.

Sergey „Tarzan” Glushko i Natalia Koroleva

Od samego początku relacji tej pary fani nie wierzyli w ich powagę i uważali to wszystko za literacki PR dzięki ruchowi piosenkarza. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że Natalya mogłaby zbudować silne więzi małżeńskie z dobrze zaokrąglonym striptizerką. Pomimo wszystkich widmowych nastrojów subskrybentów, Siergiej i Natasza mieszkali razem przez ponad 15 lat i wychowali wspólnego syna o niezwykłej nazwie Arkhip. W przeciwieństwie do jego zawodu i obfitości piękna wokół Tarzan był lojalnym i kochającym mężem przez wiele lat, ale w 2018 roku jego powstrzymanie się od wędrówek w lewo dobiegło końca.

Natalia Timchenko, młoda studentka Akademii Gnessins, została nowym choreografem striptizerki. Siergiej starannie ukrywał swoje przygody, wymyślał absurdalne historie i bajki, ale opinia publiczna doszła do wniosku, że Głuszko i Timczenko są dalekie od przyjaznych stosunków. Stopniowo dzielenie się zdjęciami z Korolevą w sieciach społecznościowych zaczęło się pojawiać coraz rzadziej, a para rzadko była zauważana razem. Z kolei piosenkarz udaje, że wszystko jest w porządku. Fani uważają, że to zachowanie jest spowodowane lękiem przed samotnością. Dlatego artystka zamyka oczy na intrygi męża.

Miłosne sprawy show biznesu nigdy nie przestaną być interesujące dla społeczeństwa. Chwale, obfitości uwagi i pieniędzy towarzyszy bogate życie i permisywizm, któremu nie każdy człowiek może się oprzeć.

Obejrzyj film: Anna Lewandowska w szczerym wywiadzie: "Nie jestem idealna i nigdy nie będę" Dzień Dobry TVN (Kwiecień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send