Moda

To ona zabrała Aleksandra Marszałka od żony i Maxima Osadchiy z Julii Snigir.

Pin
Send
Share
Send
Send


Czasami popularność odgrywa okrutny żart z gwiazdami, a żaden szczegół osobistego życia artystów nie pozostaje niezauważony.

Życie osobiste Hope Pens, solistów grupy „Brilliant”, od dawna jest przedmiotem dyskusji dla dziennikarzy i wiernych fanów piosenkarza.

Jedną z pierwszych skandalicznych powieści piosenkarza był sojusz z kolegą ze sklepu, piosenkarką Ilią Zudin. Członek boysbandu „Dynamite” spędził razem z Nadieżdą około 4 lata, po czym para się rozpadła. Początkowo nie próbowali ukrywać swojego związku i często pojawiali się razem przed obiektywami aparatu, pojawiali się w towarzystwie na różnych imprezach towarzyskich, obejmowanych, całowanych. Zakochany żył w cywilnym małżeństwie prawie przez cały czas ich związku, którego powaga nie wątpiła nawet najbardziej sceptycznych fanów.

Niestety, po rozstaniu bezstronne oświadczenia Ilii wobec Nadieżdy zaczęły pojawiać się w różnych publikacjach, ale dziewczyna wolała nie zwracać na nie uwagi i nie komentowała pytań dziennikarzy na ten temat. Pióro opisało sytuację w następujący sposób: „Mój były kochanek bardzo rozczarował mnie jako osobę, jako przyjaciela i mężczyznę. Mieszkaliśmy z nim od kilku lat, ale okazało się, że w tym czasie nie miałem czasu, by go w ogóle rozpoznać”. Przez pewien czas Nadieżda pozostawała sama i nie starała się nawiązać relacji z płcią przeciwną.

Kolejnym wybranym solistą „The Brilliant” był słynny piosenkarz Alexander Marshal, którego przypadkowo poznała na lotnisku. Taki związek wywołał burzliwą reakcję opinii publicznej, ponieważ Aleksander w tym czasie był prawnie żonaty i nie spieszył się z rozwodem. Ponadto małżonek był jego partnerem biznesowym i dyrektorem.

W prasie często pojawiały się zdjęcia piosenkarza z jego nowym kochankiem, ponieważ paparazzi niestrudzenie podążali za taką skandaliczną parą, dodając tylko paliwa do ognia publicznego oburzenia.

Ale ten związek nie miał istnieć przez długi czas - para zaczęła się kłócić z powodu niepewności Marshalla, aw końcu Aleksander stał się inicjatorem separacji, po czym wrócił do żony. Później para spotkała się i rozstała kilka razy, ale piosenkarz zaakceptował ostateczną decyzję na korzyść swojej rodziny.

Nadzieja była raczej bolesna w rozstaniu, ale, podobnie jak w przypadku Zudina, odmówiła udzielenia jakichkolwiek komentarzy ciekawskiej publiczności. Piosenkarka dość kręciła się, traciła na wadze i, jak zauważyli dziennikarze, była w bardzo depresji.

W przeddzień 31 urodzin Nadieżdy Aleksander pogodził się z dziewczyną urodzinową i przez pewien czas był z nią w przyjaznym związku. Ale kiedy w prasie pojawiły się pogłoski o wznowieniu powieści „świeżo upieczonych przyjaciół”, Natalia Marshal załamała się i złożyła wniosek o rozwód.

Pomimo faktu, że Aleksander pozbył się więzów małżeńskich, oczekiwany ślub z Nadieżdą nigdy się nie wydarzył. Muzyk wolał otwarty związek i nie wiązał węzła ponownie, niż bardzo zdenerwował piosenkarza. Raz nie mogła tego znieść i zdecydowała, że ​​taki związek już nie jest dla niej.

Kolejny przystanek w jego życiu osobistym „Brilliant” to Maxim Osadchiy, 47-letni operator, który kręcił filmy, takie jak „9th Company” i „Inhabited Island”. Spotkanie odbyło się kilka lat temu podczas kręcenia teledysku grupy „Brilliant” do piosenki „Agent 007”. W czasie ich znajomości Maxim był w związku z pięknością Julią Snigir, a sama Nadia wciąż miała nadzieję na propozycję Marszałka. Wtedy początek związku wydawał się zbędny, a wszystko skończyłoby się na przyjaznej notatce, ale ...

Wkrótce relacje między Maximem i Nadieżdą szybko zaczęły się kręcić, kochankowie zebrali się i ogłosili to opinii publicznej.

Związek tej pary trwał tylko dwa lata, po czym w prasie pojawiły się informacje o ich zerwaniu, a Nadia została ponownie sama.

W 2016 roku w życiu piosenkarza pojawia się nowy człowiek - pracownik firmy naftowej Denis Boyarko, z którym Nadieżda po raz pierwszy w życiu związała węzeł i potajemnie. Faktem jest, że aktorka zaszła w ciążę od swojego kochanka i chciała, aby jej pierworodny urodził się w zalegalizowanej rodzinie. Oferta dla pani Denis złożona w kwietniu 2017 r., Nieco mniej niż sześć miesięcy przed narodzinami jego syna.

Para nazywa swoje pierwsze dziecko Leo i wydaje się, że po wielu latach Hope wreszcie znalazła swoje szczęście.

Obejrzyj film: Oto prokurator, który odważył się ścigać nazistowskich zbrodniarzy. Poznaj historię Fritza Bauera (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send