Zdrowie

Skuteczne ćwiczenia w talii w domu - jak zostać boginią!

Pin
Send
Share
Send
Send


Ćwiczenia na cienką talię w domu zwrócą gładkie zakręty i płaski brzuch

Ćwiczenia i „sztuczki” kobiet, aby stworzyć cienką talię w domu, zwrócą gładkie zakręty i płaski brzuch. Słowo „talia” według jednej z wersji składa się z okrzyków dziewczyny, która z ciekawością spogląda na siebie w lustrze („Czy jestem?”). Bez próby cofnięcia czasu, realistyczne jest stworzenie idealnych proporcji dzięki tej części ciała.

Optymalne proporcje brzucha i bioder, jeśli pierwszy wskaźnik jest podzielony przez drugi. Możesz pogratulować tym, którzy mają kalkulator, wynik 0,6-0,7 jednostki

Gra w geometryczne kształty

Mężczyźni przyznają, że klepsydra pozostaje najbardziej popularną i pożądaną postacią kobiecą (ciało, podobnie jak Szeherezada, ma bujne piersi i biodra, wąską talię). Nie trzeba ważyć 50 kg. Cechy idealnej strefy pasa:

  • Optymalne proporcje brzucha i bioder, jeśli pierwszy wskaźnik jest podzielony przez drugi. Możesz pogratulować tym, którzy mają kalkulator, wynik 0,6-0,7 jednostki.
  • Czasami nie obwisły żołądek, ale rozdęty żołądek daje dodatkowe objętości. Wystarczy dopasować zużyte porcje jedzenia (przełączyć na 5 posiłków dziennie, plus - niech objętości jedzenia nie przekraczają dwóch złożonych dłoni w łodzi). Dodatkowe centymetry odejdą.

Wskazówka! Czasami typ figury jest podyktowany hormonami. Nierównowaga hormonów tarczycy, estrogenów, cukrzycy „powoduje”, że organizm działa wolniej, odkłada tłuszcze, wywołuje niezdrowy apetyt. Wizyta u endokrynologa i / lub ginekologa nie będzie zbędna.

Jeśli potrzebujesz sylwetki klepsydry do robienia zdjęć, musisz wygrać pozę - połóż ręce za głowę i rozłóż łokcie szeroko, wyprostuj plecy.

Czasami nie obwisły żołądek, ale rozdęty żołądek daje dodatkowe objętości.

To ważne! Jeśli ćwiczenia wyszczuplające talię w domu nie wywołują entuzjazmu, uczciwy seks nie ma czasu lub istnieją ograniczenia ze względów zdrowotnych, oszczędzaj sobie modnych rad. Odpowiednia byłaby bielizna odchudzająca (korygująca). Ale nie zaleca się noszenia go przez długi czas, przeciwwskazania - guzy, ciąża, zaburzenia krążenia. Piękno nie powinno szkodzić zdrowiu.

Aspen waist: metody dla leniwych

Ogólna utrata masy niezmiennie prowadzi do zmniejszenia strefy pasa. Zastosowanie większej ilości produktów białkowych (jeśli nie ma chorób nerek i utrzymywany jest bilans wodny), zmniejszenie całkowitej liczby spożywanych kalorii dziennie da pożądane rezultaty!

Często wszystko to odbywa się w imieniu „małej czarnej sukienki” lub wieczorowej sukni przygotowanej na spotkanie. Same ubrania mogą pomóc. Konieczne jest prawidłowe wybranie stylów, które łatwo „zasłaniają” do 5 kg i optycznie rozciągają figurę.

  • Sukienki, koszule, sukienki w stylu retro, które łączą puszyste spódnice trapezowe i otwarte ramiona lub rękawy-latarnie.
  • Spódnice z baskami, zakrywające brzuch, lub odwrotnie, dodatkowo zwiększające biodra (w przeciwieństwie do tego wizualnie podkreślone cienką talią).
  • Szerokie pasy, duże falbany na piersi również dodadzą „punktów” na korzyść brzucha.

Masaże, które zwiększają krążenie krwi w obszarach problemowych, stosują peelingi dwa razy w tygodniu - wszystko to przyniesie korzyści

Przydatne są także zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne. Masaże poprawiające krążenie krwi w obszarach problemowych, stosowanie peelingów dwa razy w tygodniu (w okresie przyjmowania kontrastowego prysznica lub relaksującej ciepłej kąpieli).

Wskazówka!Kupują sól morską z dodatkiem cytrusowych olejków aromatycznych lub samodzielnie tworzą niezbędne środki - wymieszaj krem ​​(używany jako baza) z kofeiną, zmieloną kawą i aromatycznym olejem jałowca, cyprysu, drzewa herbacianego, ale używaj ich ostrożnie (5-7 kropli) - mogą powodować alergię reakcja. Czasami są dodawane do środków do owijania wokół obszarów problemowych.

Jesteś moim oddechem

Skuteczne i lekkie ćwiczenia w domu czasami zaczynają się od ćwiczeń oddechowych. Są to popularne miejsca, takie jak bodyflex (rozciąganie i specjalny oddech), oxysize (oparte na przyjmowaniu pozycji ze specjalnym oddychaniem). Obciążenie organizmu wynika z oddychania brzusznego (mięśnie brzucha są rozprężone, przepona jest aktywowana, krew jest „przyspieszana”, a tętno wzrasta).

Plusy - są pozytywne recenzje (talia jest zmniejszona do 14 cm w ciągu 2 miesięcy, pod warunkiem właściwego odżywiania, ćwiczeń oddechowych i zwiększenia ilości wody spożywanej dziennie, pamiętaj - szklanka wody rano, po przebudzeniu).

Wady - wykonywanie kompleksu bez instruktora, kobieta czasami oszołomiona, może zemdleć, złamać serce.

Powoli wdychaj przez nos, po 2-3 sekundach, bez wydechu, wdychaj ponownie kilka razy. Wydechy są produkowane w tej samej kolejności i intensywności - długie, dwa krótkie. Podejście - do 4 razy (stosować tylko oddychanie brzuszne).

Skuteczne i lekkie ćwiczenia w domu czasami zaczynają się od ćwiczeń oddechowych.

Powoli wdychaj nos (żołądek jest odbierany jak najwięcej), wydychaj przez usta (mięśnie jamy brzusznej wystają).

Wdychają głęboko za pomocą przepony (opuszczają nawet podbródek i wciągają brzuch), wydychają całe powietrze i wstrzymują oddech.

Wskazówka! Ciąża to czas ścisłego odrzucenia wszelkich działań mających na celu zmniejszenie strefy pasa. Ćwiczenia oddechowe w talii nie są wyjątkiem. Osobom z chorobami serca, tarczycy, zaleca się również skonsultowanie się z lekarzem przed gimnastyką.

Dla chudych i odpornych fizycznie dziewczyn ten kompleks nie daje wizualnego efektu, będziesz musiał szukać „aktywnych” metod.

„Spokojne” przepisy: taniec brzucha

Piękną strefę pasa demonstrują orientalne piękności, które nawet w czasach przedchrześcijańskich rozwinęły własne ćwiczenia talii w domu (wtedy nie było innych), arabski, indyjski, egipski film można łatwo znaleźć w Internecie.

Indyjska choreografia powstała po micie tańczącego boga Śiwy, ścigającego siły zła w tańcu. A Testamentowa córka króla Heroda, Solomei, tańczyła Antypasa z tańcami, odbierając życie słynnemu świętemu.

Taniec brzucha pomaga znaleźć talię

U dziewcząt uprawiających tańce orientalne talia jest często szczególnie wyraźna (z powodu ciągłego używania mięśni brzucha), chociaż brzuch tancerzy jest miękki, prasa może być całkowicie nieobecna.

Kluczowa postać - osiem. Stań na dwóch nogach, nie odrywając stóp od podłogi. Plecy są proste. Prawe udo jest po prawej stronie, a następnie - jak najdalej. W tym czasie lewe udo również wykonuje ruch okrężny. Następnie powtórz to samo z lewym udem. Okazuje się, że „pozioma ósemka”.

Rozwinięte mięśnie skośne i pośladkowe, zewnętrzna powierzchnia uda.
„Pionowe osiem” ma również na celu zmniejszenie grubości strefy pasa. Pozycja wyjściowa jest taka sama. Prawe udo jest uniesione do maksimum, podnosząc piętę z podłogi, w prawo i w dół (nie cofają się). Wykonują ruch okrężny, opisując obwód uda. Powtórz ruch lewego uda.

Kołysanie, obracanie, „huśtawka”, „wahadło” (żołądek jest unieruchomiony, a biodra zmieniane na przemian w lewo i w prawo, jakby rysowały uśmiech) - oparte na prostych ruchach, które spala dodatkowe kalorie w brzuchu, łagodzi boki.

Wskazówka! Samouczki wideo, zajęcia online w Internecie i szkolenia z instruktorem to najlepsze opcje stosowane w kompleksie.

Pierścień obręczy

Niezasłużenie zapomniany mini-symulator to hula-hoop, w którym małe dziewczynki prawie się nie rozstają. Dziś moda na obręcz jest ożywiona. Opatentował ten przedmiot w latach 60. XX wieku, Amerykanie, chociaż skręcone liście bambusa z obręczy od dawna były używane przez rdzennych mieszkańców Polinezji. Dziewczyny mogą sobie pozwolić na zakup hula-hoop, w zależności od stopnia sprawności organizmu.

Jak zredukować talię w domu, „szybuj” ćwiczenia z tym „towarzyszem” harmonii.

Ćwiczenia rozpoczynają się od 5 minut rotacji w każdym kierunku, stopniowo zwiększając czas do godziny

Zajęcia rozpoczynają się od lekkiego (lekkiego aluminium lub plastiku) modelu, aby uniknąć urazu kręgosłupa. Po 3-4 tygodniach przełączają się na wersję ważoną (piasek jest wypełniony wewnątrz, nabywają szeroki gumowany hula hop z wkładkami do masażu).

Wskazówka! Z patologią nerek, kręgosłupa, podczas miesiączki i chorób narządów miednicy, obręcz będzie musiała zostać porzucona.

Ćwiczenia rozpoczynają się od 5 minut rotacji w każdym kierunku, stopniowo zwiększając czas do godziny. Czasami zaleca się przełamanie treningu na kilka sposobów (przekręć obręcz rano, po południu i wieczorem).

Aby uniknąć uzależnienia, zmieniaj obroty z innymi ćwiczeniami z hula-hopem. Na przykład stają się pod ścianą, przeciwko której naciskają na plecy. Stopy lekko wygięte. Obręcz trzymał nad głową, szeroko rozłożył ręce. Czy to toczy się wzdłuż ściany, nie podnosząc stóp z podłogi. Przeciągnij mięśnie ukośne i mięśnie brzucha.

Pozycja wyjściowa jest taka sama. Ale podnieś nogę zgiętą w kolanie. Hoop próbuje się do niej dostać. Wykonuj na przemian.

To ważne! Podczas treningów brzuch musi być ciasny lub chowany. Ćwiczenia wykonywane są na czczo (godzinę przed lub po posiłku).

Anita Lutsenko: talia w 5 minut

Popularny trener fitness Ukrainy, pomagający wszystkim schudnąć i utrzymać kondycję, oferuje intensywny kurs porannych treningów, które nie potrwają dłużej niż 5-10 minut. Wystarczy spędzić go przez cały dzień w ramach „porannej toalety”. Te ćwiczenia na talię w domu (Twoje zdjęcie można zrobić przed i miesiąc później) zawsze pomogą tym, którzy nie mają wolnego czasu, aby odwiedzić sale gimnastyczne.

Trudno będzie osiągnąć doskonałe formy bez sportu.

Rozgrzewka (bez niej łatwo jest zranić mięśnie). Rozciąganie rozgrzeje mięśnie. Rozciągnij plecy i mięśnie brzucha pomogą ćwiczyć: ręce na pasku, nogi rozstawione na szerokość ramion. Maksymalne zaokrąglenie pleców i cofnij je, z głową w dół. Na przemian z wysunięciem brzucha i podniesieniem głowy. Rób obrotowe ruchy ramion. Ugniataj kolana i biodra (zgięta noga w pozycji stojącej jest odwrócona tak, aby pięta dotykała pleców i nie opuszczając nogi na podłogę, przesuń ją do przodu, tak aby dotknęła kolana do brzucha).

Skutecznie ćwiczą, wzmacniając mięśnie brzucha i biodra. Pozycja wyjściowa - stojąca. Potem przykucają, kładąc ręce na podłodze - rzucają nogami do tyłu (stojak przypomina poprzeczkę lub pozę push-up) - wracając do pozycji (nogi są podnoszone, pozy siedzącego mężczyzny z rękami na podłodze okazuje się). Wykonaj 5-10 razy.

W pozycji stojącej ramiona zgięte w łokciach powinny być oddzielone. Próbują schylić się do uniesionej nogi zgiętej w kolanie. Wykonuj intensywnie.

10 razy po każdej stronie wykonując ćwiczenie dla brzucha skośnego i prostego. Pozycja wyjściowa jak dla pompek. Opierając się na ramionach, noga zgięta w kolanie zostaje przyłożona do ciała, jakby próbowała dotrzeć do łokcia kolanem.

Uzupełnia zestaw ćwiczeń siedzących w talii. Usiądź na podłodze. Plecy są płaskie. Nogi lekko zgięte w kolanach, wyprostowane. Obcasy są odrywane od podłogi, dłonie wciskane w „zamek” i naprzemiennie dotykają podłogi w lewo i prawo, obracając ciało.

Możesz osiągnąć sukces poprzez regularne szkolenia.

Ważne jest, aby ukończyć kompleks, popijając, można siedzieć w pozycji lotosu lub po turecku ze skrzyżowanymi nogami, aby się rozciągnąć. Zaczep poprawia pracę mięśni i uspokaja.

Wąska talia: tylko dywan i pożądanie

Ćwiczenia na pasie osiki w domu dadzą rezultaty, jeśli masz skakankę w swoim arsenale (doskonałe obciążenie sercowe prowadzące do ogólnej utraty wagi, aw rezultacie do brzucha). Użyteczny jest także dysk zdrowia, którego obrót wzmacnia mięśnie boczne ciała, tworząc szczupłą sylwetkę.

Jeśli nie ma dostępnych narzędzi, będziesz potrzebował tylko matowej i wygodnej odzieży na zajęcia.

  • Rotacje. Pozycja wyjściowa to stój, stopy rozstawione na szerokość ramion, ramiona zgięte w łokciach i przyciśnięte do klatki piersiowej. Musisz obracać się wokół własnej osi (opisz krąg biodrami, jak gdyby skręcił hula-hoop i obróć ciało). Powinien odczuwać napięcie i ciepło w mięśniach.

Ćwiczenia dla prasy powinny być najlepszymi przyjaciółmi

  • Połóż się na podłodze. Nogi uginają się w kolanach, ramiona w łokciach, prowadzą nad głową. Pierwszą opcją jest podniesienie ciała 20-30 razy (pompowanie górnej prasy) lub próba uzyskania łokcia w przeciwnym kierunku (w lewo - w prawo, za ciałem i odwrotnie).
  • Pozycja wyjściowa - leżeć na plecach, nogi proste. Jeden jest zgięty w kolanie i włączony dla drugiego, próbując dotknąć podłogi.
  • Deska będzie również przydatna (leży na brzuchu, nacisk kładzie się na dłoni, nogi są rozstawione na szerokość ramion, podłoga jest dociskana do palców, plecy i pośladki są trzymane prosto). Napraw pozycję na 4 minuty (zaczynając od 30 sekund).

W każdym razie najpierw zbadaj swoją figurę. Niektóre dziewczyny nawet w obecności sprytu i szczupłości są rozczarowane wyświetlaczem w lustrze - talia nie jest przyznawana przez naturę każdemu (typ figury to prostokąt, kwadrat).
Następnie pracują nad mięśniami pośladkowymi (poszerzają biodra) i nadgarstkami (zwiększają klatkę piersiową). Tworzy to pożądaną sylwetkę klepsydry.

I jest możliwe, jako towarzyska Kim Kardashian lub skandaliczna piosenkarka rapowa Nicky Minaj, zwiększenie jej pośladków za pomocą chirurgów plastycznych.

Zdrowe odżywianie i tryb sportowy wkrótce zadziałają.

Dla dziewcząt i kobiet, które nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy, porady są proste - systematyczne ćwiczenia, dobre samopoczucie i lekka kolacja w ciągu kilku miesięcy „zapewnią” ich wyniki w lustrze. Okazuje się, że każdy może stać się piękna!

Obejrzyj film: Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch - Flat Belly Workout (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send