Moda

Melanie Gaidos - niezwykły model bez zębów i włosów

Pin
Send
Share
Send
Send


Współczesny świat modelowy już dawno przestał zadziwiać tych, którzy są nimi poważnie zainteresowani - od klasycznych lalek 90-60-90 przechodzi do coraz bardziej niezwykłych osób. Jednym z tych niezwykłych modeli była Melanie Gaidos.

Melanie Gaidos jest 28-letnią dziewczynką z rzadką chorobą zwaną dysplazją ektodermalną. Taka diagnoza niesie ze sobą całkowity brak zębów, włosów na głowie i ciele, a także kruchość paznokci. Oprócz tego dziewczyna ma obustronny rozszczep podniebienia i warg.

Pomimo swojej choroby Melanie ma wspaniałe ciało o parametrach odpowiednich dla biznesu modelowego. Z tego powodu, kiedy Gaidos zaczął uczęszczać na zajęcia plastyczne, zaproponowano jej, by stała się wzorem dla malarzy i fotografów.

Później, dzięki jej młodemu człowiekowi, przyszły model wysłał jej zdjęcia do różnych fotografów, z których jeden był zadowolony z pracy z tak kolorową dziewczyną.

Najpopularniejsze modele przyniosły zdjęcia w klipie słynnego niemieckiego zespołu rockowego Rammstein do piosenki Mein Herz Brennt. Było to po tym, jak film o dziewczynie poznał opinię publiczną.

Wszystkie prace, w których uczestniczy Mel, stanowią wyzwanie dla ogólnie przyjętych standardów piękna. Większość zdjęć wygląda tak, jakby przenieść osobę patrzącą na nich na egzotyczny świat fantazji i magii.

Wbrew idealizacji standardów piękna Melanie Gaidos kontynuuje swoją ścieżkę kariery, zachwycając fanów nowymi i nowymi zdjęciami, których styl nie pozostawi obojętnym nawet tym, którzy preferują bardziej tradycyjne smaki.

Pin
Send
Share
Send
Send