Piękno

Christian Bale ma problemy zdrowotne.

Christian Bale zgłosił problemy zdrowotne. Wszystko z powodu - niezliczonych diet.

Pewnego dnia, w wywiadzie dla Sunday Times, Christian przyznał, że nie mógł przygotować się do ról tak jak poprzednio. Amerykański aktor powiedział: „Moja śmierć patrzy prosto w moją twarz”.

Wcześniej podziwiano jego eksperymenty z pojawieniem się wielbicieli. Mając rolę w „American Psychopath”, zdobył 81 kg. Następnie, aby zagrać postać wyczerpaną bezsennością, w dramacie „Machinist” aktor musiał stracić 26 kg. I Bale udało się, stając się chodzącym szkieletem. Przy wzroście 1 metra 83 cm jego waga wynosiła 55 kg!

Rok później Christian przeszedł na ból filmu „Batman. Start”, ale potem musiał schudnąć na zdjęciach „Saving Dawn” i „Fighter”. Mniej niż trzy lata, jako aktor do filmu „American Hustle”, odzyskał 92 kg. Musisz przyznać, że takie tortury są trudne do zniesienia!

Christian Bale jest czczony przez publiczność i szanowany przez krytyków. W swojej karierze jeden Oskar i 3 nominacje do tej prestiżowej nagrody filmowej. Nawet jeśli aktor zatrzyma swoje wyczyny, nie będą go mniej kochać.

Obejrzyj film: TOP 10 niezwykłych przemian gwiazd kina - WatchMojo (Luty 2020).

Загрузка...