Zdrowie

Jak szybko podbić brazylijski tyłek? - Ćwiczenia w domu

Jak podbić brazylijski tyłek - interesuje się wieloma kobietami, które marzą o elastycznych pośladkach

„Piąty punkt”, „pośladki”, „tyłek”, „płatki lotosu łączące się ze źródłem nędzy i inspiracji” są synonimami części ciała, która podnieca mężczyzn i kobiety. Popularnym typem tych form kobiecych jest Hiszpanie. Jak samemu napompować brazylijski tyłek w domu - pytanie na dziś jest numerem jeden.

Najważniejsze - nie przesadzaj, w przeciwnym razie kobiece pośladki w brazylijskiej formie są łatwo mylone z łupem męskiego kulturysty

Brazylijskie formy

Typ brazylijski jest uwarunkowany genetycznie. Kobiety z Ameryki Łacińskiej mogą pochwalić się zaokrąglonymi wypukłymi pośladkami, które wznoszą się prawie od pasa. Poniżej, gdzie wypukłości pośladkowe przechodzą w tył uda, nie ma fałd. Ten tyłek przypomina „półkę”.

Natura dała Słowianom inne typy (jak reszta wyglądu typu Europeoid) - zasadniczo jest to forma odwróconego serca. Ivan Slavinsky, Dali, Rubens podziwiali takie „wyjątkowe” części ciała. Ale fizyczna doskonałość nie ma granic. Dziś popularne formy, takie jak Jennifer Lopez (ubezpieczały jej pośladki w wysokości 1 miliarda dolarów) lub Iggy Azalea (australijska piosenkarka rapowa wzmocniła tyłek chirurgią plastyczną).

Trening należy łączyć z odpowiednim odżywianiem.

Przed siłownią

Przed pompowaniem brazylijskiego tyłka z instruktorem na siłowni, musisz zdecydować się na motywację. Co ciekawe, kobiety często decydują się na skorygowanie liczby w imię wzrastającego poczucia własnej wartości lub partnera.

Cechy brazylijskich form:

 • W pierwszym przypadku idealnym przykładem do naśladowania są wyszkolone dziewczyny, które poświęcają cały swój wolny czas na zajęcia. Najważniejsze - nie przesadzaj, w przeciwnym razie kobiece pośladki w brazylijskiej formie są łatwo mylone z łupem męskiego kulturysty.
 • Dziwne dla dziewcząt, ale przedstawiciele silnej połowy ludzkości nie są tak kategoryczni w wymaganiach. Idealny w rozumieniu „piątego punktu” powinien być elastyczny, ale nie za mocny. „W modzie” kobiety o normalnej budowie ciała, zbyt cienkie (typu astenicznego) nie były od dawna wzbudzane w pragnieniu większości respondentów, zgodnie z czasopismami dla mężczyzn.
 • Lekcja wystarczy, aby zwrócić uwagę 3-4 razy w tygodniu (nie codziennie), zestaw ćwiczeń można wybrać na 10-15 minut, biorąc pod uwagę lżejsze opcje dla stawów kolanowych.
 • Specjalne diety nie są potrzebne, jeśli dziewczyna nie przejdzie przez etap „suszenia” na nadchodzące zawody w zakresie łagodzenia mięśni lub przed zawodami bikini.

Wskazówka!Nawet z dodatkowymi centymetrami tłuszczu podskórnego nie denerwuj się. Wręcz przeciwnie, jeśli nie jest to cellulit, nadmiar gramów uwydatni tylko znakomite formy.

Lekcja wystarczy, aby zwrócić uwagę 3-4 razy w tygodniu (nie codziennie)

Ruchy masażu

Tylko „skórka pomarańczowa” nikogo nie ozdabia. Aby z tym walczyć, są porady i kosmetyczki.

Aby uzyskać przyzwoity wynik, nie tylko ćwiczenia są potrzebne do pompowania pośladków od wewnątrz. Brazylijski tyłek to profesjonalny i intensywny masaż. Obejmuje ogrzewanie skóry, warstwy podskórne (potrzebujesz kremu z dodatkiem olejku eterycznego lub soku z imbiru, owoców cytrusowych), uderzenia kijami do masażu, masażerami dłoni z reliefową powierzchnią. Obowiązkowym etapem jest ukończenie poprzez głaskanie kojących ruchów masowanego obszaru (zewnętrzna strona uda - pośladki - lędźwie).

Wizyta u masażysty potrwa 2-3 miesiące (3 sesje w tygodniu). Niezależnie wykonaj masaż podczas kąpieli lub pod prysznicem (użyj peelingów, twardych ściereczek).

Aby uzyskać przyzwoity wynik, nie tylko ćwiczenia są potrzebne do pompowania pośladków od wewnątrz. Brazilian Booty to profesjonalny intensywny masaż.

Aktywuj mięśnie

Anita Lutsenko, instruktor sportowy popularnego projektu telewizyjnego poświęconego upuszczaniu zbędnych kilogramów i zdobywaniu pięknych form, mówi, że wystarczy jednorazowy trening trzy razy w tygodniu po 10-12 minut dziennie i można odmówić bolesnej diety. Jak podbić brazylijski tyłek w miesiąc lub dwa? Najważniejsze jest użycie odpowiednich grup mięśniowych, aby poczuć ciepło i napięcie w nich podczas zajęć (powinny działać).

Lunges (możliwe z ważeniem w postaci półlitrowych plastikowych butelek z piaskiem, wodą i grysiem). Ćwiczenie wygląda tak: musisz stać się wyprostowany - krok do przodu tak szeroko, jak to możliwe, prawą stopą - opuść lewe kolano - opierając się wyłącznie na mięśniach uda, podnieś się. Powtórz - 10-20 razy.

Wskazówka! Ważenie jest konieczne, gdy podejście do zwykłych ćwiczeń nie powoduje trudności. Taki organizm nie przenosi tych obciążeń. Głównym objawem prawidłowego wysiłku fizycznego jest łagodny ból mięśni przez następny dzień lub dwa.

Jedno z najłatwiejszych, ale skutecznych ćwiczeń - podnoszenie leżącej miednicy. Połóż się na macie na plecach. Nogi są zgięte jak najwięcej przy kolanie, pięty są podciągane do miednicy - miednica jest podnoszona (czasami ustalana na kilka sekund) - miednica jest opuszczana w dół, nie dotykając podłogi, - ponownie podnoszona.

Ataki na stopy

Najpierw wykonaj ćwiczenie 10 razy w dwóch podejściach, stopniowo dostosowując do stu. Czasami butelka, ciężar kładziony na brzuch podczas podnoszenia miednicy (aby wzmocnić efekt), trzymaj ekwipunek rękami.

Nogi Mahi, leżące na boku. Lekko ugnij nogę, która była na dole i na górze. Jest skierowany nie równolegle do podłogi, ale nieco ukośnie (powoli, ale mocno). Jeśli przychodzi łatwo, górna noga jest wyprostowana w kolanie.

Połknąć Stań dokładnie z rękami w dół, w których butelka - upuść ręce z butelkami na podłodze, rozstawionymi na szerokość ramion - w tym czasie lewa noga jest odciągnięta do tyłu, plecy są proste - wróć do pozycji wyjściowej.

Ćwicz na łokciach. Stają się, opierając się na łokciach i dłoniach, w nogach - na kolanach. Prawa noga jest ściągnięta z podłogi i powoli zsuwa się, podnosząc udo i piętę wyżej. Następnie - przywróć nogę do pierwotnej pozycji (na kolanie) lub przyciśnij do klatki piersiowej. Powtórz z drugą nogą.

Jak podbić brazylijski tyłek we wszystkich regułach, lepiej oglądać wideo. Nieprzestrzeganie techniki implementacji może prowadzić do zerowych wyników.

Kopiące stopy, klęczące

Sekrety Miss Boom Boom

Czasami w mediach pojawiają się informacje, że „brazylijski tyłek” to tylko marka, a z natury nie wszyscy Brazylijczycy są w tej kwestii standardami piękna. „Idole” to przedstawiciele krajów afrykańskich. Są śmiało równi z siłowniami gości. Lwia część ich przewidywanego sukcesu zależy od rodzaju ich „piątego punktu”. Odwrócone „serce” i zaokrąglone pośladki wymagają ćwiczeń podnoszących, dla dziewcząt z „kwadratowymi” i „trójkątnymi” rodzajami kapłanów będzie trudniej. Ale sylwetka może zostać zmieniona. Ale głównym punktem pozostaje wersja brazylijska.

To ważne! Podpuchniętym dziewczętom łatwiej jest nadać ostry kształt swoim pęczkom niż kobietom o niskiej wadze: budowanie mięśni jest trudniejsze niż kształtowanie ich z istniejących złogów tłuszczu (jest to doskonały materiał energetyczny).

Brazylia postanowiła udowodnić popularność kultu wspaniałego kobiecego ciała. Teraz kraj organizuje coroczne konkursy na najlepsze brazylijskie pośladki, zwycięzca otrzymuje tytuł Miss Boom Boom i prawo do kręcenia w magazynie dla mężczyzn.

W Brazylii konkurs na najlepsze kręte pośladki Miss Boom Boom

Ekspresowy program szkoleniowy

 • Regularne ćwiczenia (mięśnie pośladkowe szybko tracą ton).
 • Wykluczenie z diety słodyczy i szybkich węglowodanów (przed sezonem plażowym, strzelanie), okres tzw. Suszenia.
 • Pełny nocny odpoczynek (mięśnie po wysiłku wymagają odpoczynku).

Reszta to specjalny program. Przysiady, kopnięcia, nogi - najbardziej efektywny ładunek. Przed ćwiczeniami ugniataj kolana (obracaj kilkakrotnie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przeciw nim, pocieraj je rękami), ugniataj grzbiet (w okrągłym obrocie, zginaj).

Wsiadł

Jak podbić brazylijski tyłek w ciągu tygodnia? Trenerzy czasami radzą obiektywnie patrzeć na zdrowie i możliwości organizmu. Aby zobaczyć dynamikę, potrzebne będą co najmniej 2-3 tygodnie (zajęcia 3 dni w tygodniu, co drugi dzień - ćwiczenia budowy mięśni, w pozostałe dni - ćwiczenia sercowo-naczyniowe, spalanie tłuszczów i usuwanie zbędnych produktów rozkładu aminokwasów z mięśni).

Przykucnięcie, tyłek jak najdalej do tyłu, nogi - rozstawione na szerokość ramion, plecy lekko nachylone, ale proste, obcasy nie odrywają podłogi

Przysiady są pomocne:

 • Przysiad na jednej nodze (z krzesłem). Stoją plecami do krzesła, ręce na pasie, lewa noga z palcami i stopami opiera się na siedzeniu krzesła, pochylona. Prawy jest na podłodze, również zgięty w kolanie. Musisz przysiadać w tej pozycji, pokonując mięśnie pośladkowe.
 • Przydatne i stałe przysiad. Siadają pod ścianą, tak że plecy są proste. Napraw pozycję na 30-45 sekund (mięśnie są rozciągnięte, tłuszcze spalone).
 • Przysiady dla mięśnia pośladkowego maksymalnego. Przykucnięcie, tyłek jak najdalej do tyłu, nogi - rozstawione na szerokość ramion, plecy lekko nachylone, ale proste, pięty nie odrywają się od podłogi. Wykonuj ćwiczenie powoli, możesz naprawić punkt przez kilka sekund.
 • Jeśli chcesz zacisnąć przednią powierzchnię uda - przykucnij na palcach, wewnętrzna powierzchnia - przysiady kolana wyrosły trochę na bok.
 • Aby dopasować sylwetkę i dokonać organicznego przejścia linii od tyłu do papieża, użyj i dodatkowego ciężaru, aby wzmocnić mięśnie kręgosłupa (przysiady ze sztangą).

Wskazówka!Przed każdym treningiem rozgrzewają mięśnie przed kontuzjami. Zaczep (po treningu) może składać się z twoich ulubionych tańców, łatwego schodzenia po schodach, chodzenia.

Przed każdym intensywnym treningiem, rozgrzej się około 10 minut.

Kiedy drogi są minuty

Przed pompowaniem brazylijskiego tyłka w domu musisz zrozumieć: możesz to zrobić szybko, jeśli jesteś systematyczny. Kobieta zmęczona siedzeniem za raportem lub pracą z komputerem? Czas stanąć, oprzeć ręce o oparcie krzesła i odciągnąć wyprostowaną nogę, wykonać 5-10 ruchów do tyłu.

Jeśli oglądasz telewizję, możesz usiąść na podłodze i przymierzyć pośladki, aby dostać się na przeciwną stronę pokoju (pamiętaj, jak małe dzieci się wiercą).

Skuteczne i naprzemienne ściskanie i rozluźnianie pośladków (50, 100, 200 razy). Następnie są kompresowane przez kilka sekund (naprawione) i zrelaksowane.

Wskazówka! Nie można zrezygnować ze zwykłego jedzenia (usuwa się tylko dietetyczne napoje gazowane - zastąpione wodą mineralną bez gazu, sok - to pełny posiłek, przekąska). Konieczna jest tylko zmiana kolejności - przed obiadem spożywają węglowodany, na obiad - pokarmy białkowe (mięso, drób, ryby), przed snem piją szklankę kefiru lub jedzą twaróg.

Jeśli chcesz podkreślić „piąty punkt” w ciągu kilku minut, kup bieliznę z wstawkami (majtki). Dłuższy efekt pozostawia operację. Są to silikonowe implanty lub wstrzyknięcie własnych komórek tłuszczowych w obszar pośladków (nie ma śladów interferencji, materiał jest naturalny, wygodnie jest użyć go do dowolnej strefy, nadając pośladkom odpowiednią okrągłość lub wybrzuszenie).

Możesz pompować brazylijski tyłek siedząc na krześle. Ściśnij i rozluźnij pośladki od 50 do 200 razy

Eva Andressa: prosty program

Słynny model fitness i trener latynoamerykański oferuje specjalny zestaw ćwiczeń. Dzięki takiemu programowi, przygotowanemu dla niej raz jako instruktorka, jej ciało nabrało apetycznych form (wcześniej dziewczyna nie różniła się od standardowych smukłych modeli). Dzisiaj obwód jej talii wynosi prawie 70 cm, a waga 72 kg. Ale wygląda atrakcyjnie i wie na pewno: nie ma w niej nic zbędnego. A ten tyłek jak ona, każdy chce.

Eva Andressa twierdzi, że sukces szkolenia jest zagwarantowany, jeśli:

 • Przestrzegaj intensywnego tempa (między ćwiczeniami, odpoczywaj 45-60 sekund). Tylko 5 powtórzeń. Między nimi przerwa - nie więcej niż 1,5 minuty.
 • 15 razy musisz popchnąć nogę i przycisnąć ją do kolana (pozycja wyjściowa - „pies”).
 • Należy skakać 20 razy na każdą nogę, aby „wylądować” w lonży.
 • Przysiadaj bez odrywania rąk od podłogi! (20-30 razy)
 • I oto nadchodzi deska na ratunek. Tylko nogi muszą startować z podłogi po kolei i podnosić (20 razy).
 • Przysiadaj 20 razy, stojąc na palcach, i to samo - w pozie gracza sumo (musisz mieć czas, aby poczuć każdy mięsień, ale nie tracisz tempa).
 • Trener fitness zapewnia, że ​​piękny „piąty punkt” wygląda idealnie z sześcioma prasami do kości, dla których musisz ograniczyć smakołyki, choć nie wykluczasz ich z diety.

Mięśnie pośladkowe najłatwiej poddają się korekcji poprzez ćwiczenia.

Wskazówka! Jeśli chcesz jeść po treningu, lepiej wypić szklankę kefiru z łyżeczką błonnika lub zwykłego jogurtu. Głód jest wrogiem pięknej postaci. Powoduje odkładanie się tłuszczu w „zajezdni”, brzuchu, udach i podskórnym tłuszczu w okolicy pośladków.

Elastyczne puszyste piersi, smukła talia, wspaniałe włosy - to nie cała lista atrakcyjnych części kobiecego ciała. Cokolwiek przedstawiciele silnej połowy ludzkości mówią dziewczętom, ale 87% zawsze zwraca uwagę na „piąty punkt”. W przeciwieństwie do innych stref najłatwiej jest przekształcić się w idealne pośladki. Teraz pozostaje tylko wybrać metodę.

Obejrzyj film: JAK SZYBKO I SKUTECZNIE SPALIĆ TŁUSZCZ kaloryfer na lato (Grudzień 2019).

Загрузка...