Moda

Rosyjskie aktorki o nietypowym pięknie: kiedy najważniejsza jest talent

Pin
Send
Share
Send
Send


Wielu uważa, że ​​aby dostać się na ekran telewizora, dziewczyny koniecznie potrzebują wyjątkowego wyglądu lub idealnego ciała, ale to nie jest przypadek. Wiele aktorek krajowych i zagranicznych udowodniło swoim przykładem dla całego świata, że ​​wygląd nie jest najważniejszy, a aspirujący artysta, który ma naturalną charyzmę i talent aktorski, może stać się sławny na całym świecie bez tony makijażu i silikonu.

Nelli Uvarova

Nelli Uvarova to utalentowana rosyjska aktorka o litewskich korzeniach. Urodziła się w Mažekai na Litwie 14 marca 1980 roku. Kariera w telewizji rozpoczyna się w 1999 roku od mało znanego filmu „Fly!”. Wcześniej aktorka grała w kilku produkcjach teatralnych, a także zagrała w teledysku grupy Lube do piosenki „Guys from our yard”.

Popularność aktorki wcieliła się w rolę Katarzyny Pushkarevy w serialu telewizyjnym „Nie urodzaj się piękna”, dzięki czemu Nellie zdobyła wielu fanów. Brała również udział w tworzeniu klipu Julii Savicheva na utworze tytułowym do serii.

Najnowszym dziełem aktorki w tej chwili była seria „Adaptacja”, która miała swoją premierę w 2017 roku na TNT.

Olesya Zheleznyak

Pomimo charyzmy i talentu komediowego, Olesya Zheleznyak raczej trudno nazwać pięknem z ekranu telewizyjnego. Popularność aktorki przyniosła udział w komedii „Lily of the silver silver” wraz z Alexandrem Tsekalo.

Jedną z najbardziej pamiętnych postaci graną przez Olesyę była dziewczyna głównego bohatera serialu telewizyjnego „My Fair Nanny”. Jeszcze bardziej znana aktorka stała się po strzelaninie w rodzinnym serialu telewizyjnym „Swat”.

Grała także w różnych produkcjach teatralnych, dzięki czemu otrzymała kilka nagród i nagród za różne role.

Inna Churikova

Inna Churikova to ta sama sprawa w kinie domowym, kiedy wygląd nie ma żadnego znaczenia. Talent, który natura dała aktorce, jest po prostu niezaprzeczalny i doceniany przez jej męża Gleba Panfiłowa, który próbuje nakręcić Churikova w każdym ze swoich obrazów.

Behind Inna Mikhailovna kręcą w takich legendarnych filmach domowych, jak: „I walk through Moscow”, „Morozko”, „Cook”, „That same Myunghausen” i wiele innych.

W swojej karierze Churikova otrzymała ponad 30 nagród w różnych nominacjach, aw 2018 r. Otrzymała tytuł I stopnia za zasługi dla ojczyzny za wielki wkład w rozwój kultury i sztuki.

Irina Gorbaczowa

Irina Gorbacheva nie ma klasycznie pięknego wyglądu i nie przyciąga zbytniej uwagi, ale dokładnie do momentu, gdy widz zobaczy swoją grę.

Podczas swojej dziesięcioletniej kariery Irina udało się zdobyć kilka Złotych Masek, Nagrodę Złotego Orła i Nikę za najlepsze role kobiece w teatrze i kinie.

Jedną z najbardziej znaczących prac aktorki była rola Katarzyny w filmie Borysa Chlebnikowa „Arytmia”. Film otrzymał wiele nagród i znacznie zwiększył zainteresowanie społeczne niekwestionowanym talentem aktorskim Iriny.

Alisa Grebenshchikova

Alisa Grebenshchikov, córka znanego muzyka Borisa Grebenshchikova, jest przypadkiem, gdy naturalny urok i charyzma całkowicie zdominowały ludzkie piękno. Aktorka była w stanie wydostać się z cienia swojego ojca i stać się pełnoprawną jednostką twórczą o niezwykłym niezapomnianym wyglądzie i grze.

Z powodu Alice, ponad 30 przedstawień teatralnych i produkcji, a także około 60 różnych filmów i seriali.

Za jedną z ról komediowych Grebenshchikova otrzymała nagrodę im. Fainy Ranevskiej za najlepszą rolę kobiecą.

Lia Akhedzhakova

Pomimo faktu, że Liya Akhedzhakova była właścicielem talentu i całego arsenału umiejętności aktorskich, w czasach sowieckich była uważana za bardzo typową aktorkę i praktycznie nie otrzymywała romantycznych ról kobiecych. Powód braku linii miłosnych w roli aktorki jest nieznany do dziś, ale to nie czyni jej obrazów mniej czarującymi i kochanymi przez widza.

Podczas swojej długiej kariery Lia Medzhidovna grała w wielu produkcjach teatralnych i spektaklach, a także w ponad 50 filmach, wśród których były takie arcydzieła jak: „Moskwa nie wierzy w łzy”, „Office Romance” i „Ironia losu”, czy „Łatwo prom! ” Błyskotliwa i fascynująca gra aktorki została doceniona nie tylko przez jedno pokolenie, które dorastało w swojej pracy, za co Akhedzhakova otrzymała tytuł Zasłużonego Artysty RFSRR i wiele innych nagród.

Daria Moroz

Daria Moroz to rosyjska aktorka teatralna i filmowa, zasłużona artystka Federacji Rosyjskiej, która ma również specyficzny wygląd, który nie pasuje do współczesnych ideałów piękna.

Mimo to aktorka, dzięki swojej charyzmie, urokowi i talentowi, była w stanie osiągnąć poważny sukces w swojej karierze.

Daria jest dwukrotną laureatką rosyjskiej nagrody filmowej „Nika” za najlepsze role żeńskie pierwszego i drugiego planu w filmach „Live and Remember” i „Fool”.

Aktorki, których wygląd nie pasuje do ram i standardów społecznych, są pamiętane przez widza nie tylko ze względu na doskonałą grę i talent, ale także ze względu na niezwykły wygląd. To, co wydaje się komuś niekorzystne, jest wysoko cenione przez innego widza, dlatego nie jest ono standardowe, piękne kobiety dość często stają się gwiazdami pierwszej wielkości i wnoszą znaczący wkład w historię sztuki teatralnej i filmowej.

Obejrzyj film: Malowanie żywym pędzlem we francuskim Mam Talent (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send