Moda

Maine-coon wygrała nawet swoje serce: jakiego kota kocha Alena Vodonaeva

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiosną uzupełnianie miało miejsce w rodzinie popularnej gwiazdy telewizyjnej Alyona Vodonaeva. Ona i jej mąż postanowili mieć kota Escobara.

Nowy członek rodziny Aleny i Alexeya był czteromiesięcznym kotem Maine Coon. Chłopak w kolorze węgla czarnego zdobył miłość właścicieli od pierwszych sekund randek.

Według prezentera telewizyjnego kot stał się prezentem od męża. Jej syn, Bogdan, nalegał na pojawienie się w domu zwierząt. Chłopiec bardzo lubi kota, który prawie się nie rozstaje - gra, chodzi, a nawet śpi ze zwierzęciem w tym samym łóżku. Przez długi czas cała rodzina nie mogła wymyślić odpowiedniej nazwy dla futrzanego przyjaciela, ale ostatecznie zdecydowała się na wariant Escobar.

Maine-coony odznaczają się dobrym zdrowiem i wytrzymałością, zabawnym usposobieniem i miłością do dzieci. Ich waga może osiągnąć 12 kg, a długość z ogonem wynosi 135 cm. Rosnące maine coony ustają w wieku 3-5 lat.

Zwolennicy Aleny na portalach społecznościowych ucieszyli się z nowej gwiazdy i nadali mu przydomek „kociak-koń” ze względu na jego ogromne rozmiary. Utrzymanie tak przystojnego mężczyzny jest trudne - przedstawiciele rasy Maine Coon nie mają spokojnego usposobienia i są czasami zbyt aktywni. Vodonaeva okresowo mówi, że kot „złamie wazon, a potem zrujnuje dywan”, ale prezenter telewizyjny go nie skarci.

Oprócz głównej nazwy gospodyni podarowała swojemu kotowi zabawne przezwiska, między innymi Esya, Bumba Pushnirovich, Bumbito, Bubonya i Mittens. A kiedy czworonożny przyjaciel dorósł trochę, Alena zaczęła swoją własną stronę w „Instragram”.

Zwierzęta egzotycznych ras coraz częściej stają się zwierzętami nie tylko gwiazdami show biznesu, ale także zwykłymi ludźmi. Być może przykład Aleny Vodonaevoy popchnie kogoś do zrobienia takiego ogoniastego przyjaciela.

Obejrzyj film: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Kotowtór. Oglądaj tylko w Disney Channel! (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send