Moda

A nawet ona jest w obozie miłośników psów: jaka rasa jest nowym psem Iriny Dubtsovej?

Popularna rosyjska piosenkarka Irina Dubtsova zaprezentowała fanom nowego zwierzaka. Mały pies zdobył jej serce.

W domu artysty pojawił się nowy puszysty przyjaciel. To mały szczeniak rasy Welsh Corgi, który Irina nazywa Mystic. Nowy faworyt Dubtsovej zdołał już przenieść się do domu swojej nowej kochanki i przywiązać się do niej, a piosenkarka z kolei po prostu nie lubi czteronożnego przyjaciela.

Zakup zwierzęcia wywołał niewielki skandal wśród fanów artysty, ponieważ jej syn cierpi na alergie, a Irina musiała całkiem niedawno pozbyć się trzech kotów, znajdując ich nowych właścicieli. Rozstanie było bardzo bolesne.

Breed Mystic nie jest hipoalergiczny. Ale piosenkarz zapewnił fanów, że reakcja jej syna była tylko na koty, a nowy czworonożny przyjaciel nie zamierza się nigdzie przenosić. Zwłaszcza, że ​​od wielu lat w ich domu mieszka inny pies - śnieżnobiały husky o imieniu Busya.

Jeszcze zanim poznała Mystique, była zagubiona, strasznie przerażając swoją kochankę. Irina i jej rodzina szukali psa przez kilka dni, a nawet zamieścili ogłoszenie o stracie z gwarantowaną nagrodą za znalezisko. Na szczęście uroczy husky został znaleziony żywy i zdrowy.

Dla swojego drugiego zwierzaka artysta ma osobne konto na Instagramie, gdzie podoba się fanom nowe zdjęcia jej czworonożnego zwierzaka.

Taki duet mieszka z rodziną Iriny Dubtsovej. Chcę, żeby cudowne zwierzęta zadowalały hostessę i jej najbliższych tak długo, jak to możliwe.