Moda

Znaczenie życia Bari Alibasova: jak kot dał artyście drugi wiatr

Pin
Send
Share
Send
Send


Bari Alibasov, radziecki i rosyjski muzyk, kompozytor i producent muzyczny, zawsze nienawidził zwierząt, aw szczególności kotów. Jednak w życiu każdej osoby punkt zwrotny przychodzi prędzej czy później.

Od dzieciństwa Bari Karimovich nie lubił zwierząt. „Dorastałem na wsi, więc zawsze otaczały mnie krowy, gęsi, owce, kurczaki. Wszystkie one po prostu chodziły po mięsie. Musiały być cięte, wypatroszone i sprzątane po nich. Dlatego ludzie, którzy trzymali koty i psy w domu, zawsze wydawali się Jestem dziwny, nawet trochę niezdrowy ”- mówi artysta. Ale jego poglądy na temat zwierząt zmieniły się dramatycznie, gdy Arni pojawił się w życiu Alibasowa - łysego kota. Jego aktor dosłownie przymusowo zabrał jednego z solistów z grupy „Na-Na”, który opuścił kota, by zamieszkał ze swoim producentem na czas trwania trasy. Ale niestety ta historia zakończyła się tragedią: Arnie zginął w pożarze w mieszkaniu artysty. „Nigdy nie spotkałem tak delikatnych i mądrych ludzi, jak ten kot był wśród ludzi” - wspomina Alibasov.

Pierwszy kot Arnie

Artysta bardzo ciężko doświadczył straty. Aby go pocieszyć i wesprzeć, jego znajomi przynieśli do gwiazdy różne koty. „Nawet Maine Coon był ogromny, jak oferowany tygrys” - mówi artysta. W rezultacie drugi kot Sfinks o imieniu Barney, którego Bari Karimovich pieszczotliwie nazywa Chuchą, pojawił się w domu Alibasowa.

Obecny kot Barney (Chucha)

Na zewnątrz Chucha jest bardzo podobny do Arniego, dzięki temu otrzymał swoją „oficjalną” nazwę Barney. Ale postacie, według słynnego producenta, koty są różne. Alibasov jest nieodłączny od swojego zwierzaka i twierdzi, że jest lepszy niż jakakolwiek osoba, którą spotkał w swoim życiu. „Kiedy odchodzę, ciągle o nim myślę, zdarza się nawet, że porzucam wszystkie moje sprawy i, niezależnie od okoliczności, spieszę do domu do Chuchy” - mówi aktor.

Muzyk traktuje kota jak osobę i mówi, że nawet nie zna poprawnej nazwy rasy zwierzęcia. Jedyną rzeczą, która interesuje Bari Karimovich, jest osobowość jego czworonożnego przyjaciela: artystyczna, filozoficzna, iskrząca, chce wiedzieć wszystko dookoła. To dzięki jego ciekawości Chucha znalazł sobie ulubioną zabawkę - drukarkę. Alibasov twierdzi, że pięcioletni kot jest w stanie samodzielnie otworzyć i zamknąć urządzenie, nacisnąć przyciski i wydrukować przygotowane obrazy.

Typowe kocie zabawki Chuchu nie są zainteresowane, ale, jak wielu członków jego rasy, bardzo kocha ludzi i próbuje wspiąć się na jego ręce i uzyskać maksymalną dawkę ciepła i uczucia od każdego nowego znajomego. Najprawdopodobniej jest to spowodowane naturalną ciekawością i jest uzupełnione faktem, że sfinksy są rasą kochającą ciepło. Chucha znajduje także wspólny język z innymi zwierzętami - pies jego sąsiada jest jego najlepszym przyjacielem. Czasami Bari Karimovich i Chuchey przychodzą odwiedzić sąsiadów, gdzie kot bawi się ze swoim przyjacielem.

Bari Karimovich nie reprezentuje życia bez swojego kota i twierdzi, że chciałby umrzeć przed nim. Chucha dla niego - najlepszy i prawdopodobnie jedyny prawdziwy przyjaciel. „Jeśli nie jestem w domu przez pół dnia, kot trzyma się mnie, mruczy i nie puszcza. Z nim czuję się kochany i żywy” - mówi Alibasov.

Jeden przypadkowy znajomy może zmienić widok zwierząt na głowę. Jeśli nadal nie masz swojego czworonożnego przyjaciela, pomyśl o tym. Być może w twoim życiu odbędzie się spotkanie ze zwierzęciem domowym, które stanie się najdroższą żywą istotą na świecie.

Obejrzyj film: Lav' - The Anthem prod. D3W (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send