Moda

Kim jest gwiazda KVN, Aleksander Gudkow, nazywany Gnida i dlaczego nie ma nic dla niego?

Pin
Send
Share
Send
Send


Alexander Gudkov od dawna marzył o rodzinie, ale jego praca jest przytłoczona przez humorystę z głową. Aby nie czuć się osamotniony, komik dostał kota.

Tylko taki dowcipny człowiek, jak Aleksander Gudkow, mógł nazwać swojego czworonożnego zwierzaka Gnidusyę Aleksandrovną Gudkową w domu - Gnida.

Showman wyjaśnia swój dziwny wybór imienia kota przez trudny charakter i nieznajomość zwierzęcia. Ulubione jest bardzo kapryśne i przywiązuje się do właściciela tylko wtedy, gdy tego chce. Alexander żartobliwie nazywa swoją puszystą dziewczynę „Jej rzeź”, „Ranny karnawał” i inne bardzo nietrywialne przydomki.

Humorysta bardzo kocha zwierzęta, a w jednym z wywiadów powiedział, że chce przeprowadzić program telewizyjny ze swoją przyszłą żoną, który będzie poświęcony różnym przedstawicielom fauny.

Związek Aleksandra z Nitami nie jest najłatwiejszy, ale humorysta przyznaje, że bardzo kocha kota, mimo jej wybryków. Ulubioną brudną sztuczką rudego diabła jest wcześniejsze przebudzenie jego mistrza, a artysta nie może się do tego przyzwyczaić i nazywa tę sztuczkę „zgniłym przebudzeniem”. Oprócz takich niespodzianek dla właściciela, kot Gudkov uwielbia bawić się różnymi żarówkami, co również nie zawsze jest bezpieczne.

Osobne konto w sieci społecznościowej Instagram niestety nie ma, ale często staje się gościem w profilu jego właściciela. Aby ułatwić fanom kotów znalezienie odpowiednich zdjęć, Gudkov wymyślił hashtag #ignida, który pozwala znaleźć różne zdjęcia jego krnąbrnego zwierzaka.

Czasami zwierzak pozwala się wyrwać i zobaczyć zabytki, a po powrocie do domu zawsze liczy na przysmak.

Ten wygląd może być tak zwodniczy - nawet piękna rudowłosa piękność o szmaragdowych oczach jest w stanie sprawić mistrzowi wiele kłopotów. Ale pomimo trudności Aleksander po prostu nie przeszkadza duszy.

Obejrzyj film: Jak zrobić PRZEJŚCIE W PRZÓD (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send