Moda

10 najbardziej bez smaku gwiazd w roku: kiedy modne awarie idą jedna za drugą!

Gwiazdy mają wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć nienaganny styl ubierania: nieograniczone środki, profesjonalistów, którzy wybierają ubrania i niewyczerpaną wyobraźnię. Ale z niedoskonałym smakiem gwiazd wszystko to jest bezsilne, więc liczne modne porażki gwiazd z 2018 roku mogą cię przynajmniej zaskoczyć, a nawet śmiać.

Rihanna

Na początku roku piosenkarka spotkała się z dużą krytyką za nadwagę, a także za brak chęci uwzględnienia jej przy wyborze garderoby. Potem przyszła kolej na luźne ubrania i kominiarkowe haute couture, które nawet przestraszyły fanów.

Katy perry

Na osobistym froncie celebrytów wszystko jest w porządku: odnowiła swój związek z Orlando Bloomem. Ale nie dbała o styl: kilka razy Katie pojawiła się publicznie w niezwykle śmiesznych sukniach. Część krytyki odnosi się do włosów farbowanych na fioletowo, chociaż stroje zasługują na cenzurę więcej.

Jennifer Lopez

Wulgarność, wulgarność i jeszcze raz wulgarność. Jednak w 2018 r. Jennifer zdołała zaćmić się, wybierając nie tylko lampart, który przez długi czas był krytykowany przez projektantów, ale także druk dolara.

Kim Kardashian

W ubiegłym roku Kim został oskarżony o nadmierną miłość do logo i szczerych obrazów. Była też sukienka w stylu zebry Jean-Paula Gaultiera - jeśli taki styl zyska na popularności, można go łatwo porównać z wzorami lamparta.

Rita Ora

Co może być bardziej wulgarne niż lampart? „Lampart” w kwaśnych barwach!

Wygląda na to, że celebrytka podpisała kontrakt z producentem elitarnych farb do tkanin: jak inaczej można wyjaśnić kombinację pięciu jasnych kolorów na jednym obrazie?

Chloe Moretz

Stroje pogorszyły się wraz z tą wcześniej stylową gwiazdą. W 2018 r. Sprawy podkreśliły niedoskonałości postaci i sprawiły, że celebrytki stały się stare - nawet w sieci pojawiły się dowcipy o tajemnej nienawiści Chloe przez jej stylistkę.

Jennifer Lawrence

Jennifer w 2018 r. Była wielokrotnie oskarżana o nadmierne ujawnianie strojów. Chociaż w porównaniu z innymi „wyróżnionymi” obrazami okazało się znośne.

Niki Minaj

To jest naprawdę, której szafa nie trzyma wody! Lateks z nacięciami pod długim oślepiającym okiem? Przezroczysta osłona przeciwdeszczowa z tworzywa sztucznego? Sukienka z dużymi naramiennikami? Pomyśl tylko o kontynuacji trendu w 2019 r. - a perspektywy kryzysu finansowego stopniowo ustępują w tle ...

Kendall Jenner

Wydaje się, że model zdecydowanie ma styl ... ale nie zawsze. W ubiegłym roku wyróżniła się wieloma bezkształtnymi szatami, sportowymi szortami w restauracji i otwartymi sukienkami. Niektóre stroje stały się memami!

Bibi Rex

Przypadek, w którym prawie topless obrazy poprzedniej gwiazdy nie są dobrym przykładem. Różowy lateks konkuruje o tytuł najgorszej sukienki gwiazdy z otwartą jedwabną szatą i sukienką przypominającą puszyste owady.

Wiele strojów, które gwiazdy wyróżniły się w ciągu roku, zasługuje na osobny konkurs w duchu Nagrody Darwina. Pozostaje mieć nadzieję, że w 2019 roku gwiazdy poprawią się i zaszokują opinię publiczną tylko w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Obejrzyj film: Leprechaun Returns (Luty 2020).

Загрузка...