Moda

„Obsesja z psami”: jak Natalie Portman opisuje swoją miłość do czworonożnych

Pin
Send
Share
Send
Send


Natalie Portman - najsłynniejsza hollywoodzka aktorka, a także urodzona pieska, która nie widzi swojego życia bez czworonożnego towarzysza.

Przez całe życie Portman udało się stworzyć trzech puszystych przyjaciół. Pierwszym z nich był Noodle (urodzony „Noodles”) - pies, w którym płynęła krew pudla i sznaucera. Niestety, nie ma zbyt wielu zdjęć pierwszego zwierzaka, Natalie, który miał tak zabawne imię. Portman szczerze kochał swojego psa i często zabierał go ze sobą na różne imprezy.

Drugim psem, który zastąpił Noodle po jego śmierci, był kundel Charliego. Był ukochanym psem aktorki i praktycznie nigdy nie rozstała się ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Po śmierci Charliego w 2007 roku Natalie nazwała swoją firmę filmową na jego cześć, a także w jednym z jej wywiadów zszokowała prasę nazywając siebie „obsesją na punkcie psów”. Gwiazda twierdziła, że ​​kocha psy bardziej niż cokolwiek innego, a także powiedziała, że ​​psy są we wszystkim lepsze niż ludzie. W 2004 roku Portman pozwolił również prześlizgnąć się, że Charlie jest „jedynym mężczyzną w jej życiu”, ale w 2008 roku Natalie miała nowego psa.

Mały terier Yorkshire o szlachetnym czarnym i czerwonawym kolorze przyszedł do Natalie z Centrum Kontroli Zwierząt na Manhattanie. Dzieciak miał na imię Whistle („Gwizdek”) i nie rozstał się z aktorką od czasu ich znajomości. Gwizdek towarzyszy gospodyni we wszystkich podróżach, a także na planie.

Latem 2010 roku on i jego kochanka odwiedzili nawet Francję podczas High Fashion Week, gdzie cieszyli się nie tylko pokazami mody, ale także spacerowali po wspaniałych ulicach Paryża.

Hollywoodzka aktorka wielokrotnie pokazywała światu swoją miłość do czworonożnych przyjaciół, spędzając z nimi prawie cały swój wolny czas. Takie podejście do zwierząt naprawdę zasługuje na szacunek innych, a także jest przykładem dla każdego, kto myśli o posiadaniu psa.

Obejrzyj film: obsesja czy fiksacja? (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send