Moda

Anfisa Czechow i jej małe psy

Podobnie jak wiele innych kobiet, popularna rosyjska prezenterka telewizyjna Anfisa Czechowa doświadcza nieskończonej słabości miniaturowych psów.

Pasja Czechowa do miniaturowych psów pojawiła się dawno temu - jej pierwszym psem był Yorkshire terier o imieniu Kofe, a później Chihuahua Tiffany dołączyła do niej i spędziła 8 lat ze swoją kochanką, po czym zmarła z powodu zawału serca.

Według gospodarza Tiffany była kochana przez wszystkich, a jej śmierć mocno uderzyła w Anfisę, która pieszczotliwie nazywała swojego miniaturowego psa myszką.

Na swojej stronie w sieciach społecznościowych Czechow podzielił się informacjami, że w psim DNA znaleziono „niebieski gen”, a Tiffany może zachorować w każdej chwili i umrze po pewnym czasie. Mimo to Ulubiona Anfisa przeżyła długie i szczęśliwe życie ze swoją kochanką, pełną radości i miłości innych.

Anfisa twierdzi, że traktowała Tiffany jak i Kawę, ale starała się ich nie zepsuć: nie pozwalała jej spać w łóżku i brać jedzenia ze stołu. Aktorka uważnie potraktowała trening i rację swoich ulubionych.

Po śmierci Tiffany'ego, Yorkshire Terrier Coffee pozostała w domu Czechowa, co Anfisa dostała przypadkiem - szczeniak został wydany przez przyjaciela, który przeprowadził się do USA. Gospodyni twierdzi, że równie dobrze kocha swoje psy, a mimo utraty Tiffany próbuje poświęcić czas na kawę. Ponadto, według niej, pomaga prezenterowi łatwiej przetrwać wydarzenia, które miały miejsce.

Jego nazwa „Kawa” wynikała zarówno z jego wigoru, jak i koloru kawy. Od rana szczeniak zaczął biec, skakać i igraszki, nie pozwalając gospodyni spać, wprowadzając trochę chaosu do domu gospodarza TV.

Anfisa jest doskonałym przykładem tego, jak człowiek może poradzić sobie z utratą ukochanego zwierzaka i iść dalej, nie zapominając, że jest otoczony. Życzymy zdrowia jej drugiego zwierzaka i samej właścicielce. Pozwól im cieszyć się swoimi fanami przez długi czas.

Obejrzyj film: Teatr Telewizji - Trzy siostry (Styczeń 2020).

Загрузка...