Moda

Anfisa Czechow i jej małe psy

Pin
Send
Share
Send
Send


Podobnie jak wiele innych kobiet, popularna rosyjska prezenterka telewizyjna Anfisa Czechowa doświadcza nieskończonej słabości miniaturowych psów.

Pasja Czechowa do miniaturowych psów pojawiła się dawno temu - jej pierwszym psem był Yorkshire terier o imieniu Kofe, a później Chihuahua Tiffany dołączyła do niej i spędziła 8 lat ze swoją kochanką, po czym zmarła z powodu zawału serca.

Według gospodarza Tiffany była kochana przez wszystkich, a jej śmierć mocno uderzyła w Anfisę, która pieszczotliwie nazywała swojego miniaturowego psa myszką.

Na swojej stronie w sieciach społecznościowych Czechow podzielił się informacjami, że w psim DNA znaleziono „niebieski gen”, a Tiffany może zachorować w każdej chwili i umrze po pewnym czasie. Mimo to Ulubiona Anfisa przeżyła długie i szczęśliwe życie ze swoją kochanką, pełną radości i miłości innych.

Anfisa twierdzi, że traktowała Tiffany jak i Kawę, ale starała się ich nie zepsuć: nie pozwalała jej spać w łóżku i brać jedzenia ze stołu. Aktorka uważnie potraktowała trening i rację swoich ulubionych.

Po śmierci Tiffany'ego, Yorkshire Terrier Coffee pozostała w domu Czechowa, co Anfisa dostała przypadkiem - szczeniak został wydany przez przyjaciela, który przeprowadził się do USA. Gospodyni twierdzi, że równie dobrze kocha swoje psy, a mimo utraty Tiffany próbuje poświęcić czas na kawę. Ponadto, według niej, pomaga prezenterowi łatwiej przetrwać wydarzenia, które miały miejsce.

Jego nazwa „Kawa” wynikała zarówno z jego wigoru, jak i koloru kawy. Od rana szczeniak zaczął biec, skakać i igraszki, nie pozwalając gospodyni spać, wprowadzając trochę chaosu do domu gospodarza TV.

Anfisa jest doskonałym przykładem tego, jak człowiek może poradzić sobie z utratą ukochanego zwierzaka i iść dalej, nie zapominając, że jest otoczony. Życzymy zdrowia jej drugiego zwierzaka i samej właścicielce. Pozwól im cieszyć się swoimi fanami przez długi czas.

Obejrzyj film: Teatr Telewizji - Trzy siostry (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send