Moda

Jakie zwierzęta najprawdopodobniej staną się bohaterami rolek Ellie Dee

Pin
Send
Share
Send
Send


Popularna wideoblogger Ellie Dee bardzo kocha zwierzęta, a nawet robi filmy o nich dla swojego kanału z godną pozazdroszczenia konsekwencją.

Eleonora Dundukova jest popularną blogerką wideo, gwiazdą YouTube i po prostu wielkim miłośnikiem zwierząt. Prowadzi kilka kanałów i vlogów, aranżuje wyzwania, śpiewa, tworzy flysplays i filmy o zwierzętach.

Większość popularności jej kanału na YouTube przyniosła dokładnie wideo ze zwierzętami. Po prostu usuwa niektóre z jej występów i tymczasowo trzyma innych. Stałym zwierzakiem blogera jest pies Gina.

Należy do rasy Jack Russell Terrier, która pierwotnie była hodowana na polowania. Dlatego Gina jest bardzo aktywna i zabawna. Ze względu na swoją mobilność i nerwowy temperament pies często staje się bohaterką reklam dziewczyny.

Innym zwierzakiem była ryba o imieniu Nemo, która również okresowo pojawia się na blogu Instagram.

Częsty film gościa na kanale Youtube Ellie to ładny kot Martha, a wraz z nią jej kochanka Vera.

Niedawno skład przyjaznego zespołu zwierząt domowych uzupełnił chomika. Nazwa nowicjusza Elli nie została jeszcze opublikowana, ale na jej stronie pojawiło się zdjęcie matki dziecka, które wzięła z przedszkola.

Popularny bloger ma również króliczka o imieniu Elsa, który przeszedł dwie operacje w celu usunięcia przepukliny pępowinowej i dlatego był raczej nietowarzyski i bał się prawie wszystkiego, ale po zaprzyjaźnieniu się z Giną i stał się całkowicie oswojony. Następnie miała innego przyjaciela o imieniu Lizun.

Oprócz „głównych bohaterów” w filmach Ellie są inne zwierzęta, które stają się członkami jej serialu.

Czasami ci goście są nieproszeni, jak ta jaszczurka.

Jak widzimy, Ella nie tylko kręci blogi o zwierzętach, ale także naprawdę kocha, troszczy się o nich, pomaga wszystkim w jakikolwiek sposób.

Obejrzyj film: 9 przypadków, gdy dzikie zwierzęta uratowały ludzi (Kwiecień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send