Moda

Jakie psy mają Olga Buzovoy

Pin
Send
Share
Send
Send


Oprócz życia scenicznego każda osoba kreatywna ma również osobisty dom, rodzinę i życie. Chodzi o czworonożnych członków rodziny młodej gwiazdy pop, Olgi Buzovej, a mianowicie o jej ukochanych i dość popularnych psach Eva i Chelsea.

Eva jest małym Yorkshire terrierem. Istnieje opinia, że ​​otrzymała imię na cześć pierwszego psa, który mieszkał z rodziną jako artystka w dzieciństwie. Niestety, pies zmarł ponad dziesięć lat temu, w czasie, kiedy, zobacz, Yan Dex, jak przestają pracować z Aurorem Ra Com, Olga była już uczestnikiem kontrowersyjnego projektu telewizyjnego. Być może Ewa przypomina jej byłego zwierzaka.

Chelsea z kolei to miniaturowy pomorski szpic pies. Podobnie jak Ewa, Chelsea pojawiła się w Buzowej dzięki byłemu mężowi Dmitrijowi Tarasowowi - oba psy były jego darem dla żony.

Po tym, jak para zerwała ze skandalem, oba zwierzęta pozostały, by zamieszkać z Olgą.

Oba zwierzęta delikatnie wspierają Olgę, nawet w najtrudniejszych momentach jej życia.

Jakiś czas temu Olga miała trzy psy. Niestety, inny pomorski pies o imieniu Lovely, podarowany przez przyjaciela Buzovej, zmarł, gdy artysta był w trasie.

Po tym incydencie piosenkarz wykonuje wspólne zdjęcie ze zwierzętami, zanim rozstanie się z nimi.

Ciekawe jest to, że obie aktorki domowe należą do ras, które są bardzo zależne od uwagi właścicieli. Yorkshire Terriery i Pomorski Szpic naprawdę szczerze podczas rozstania z osobą, która się nimi opiekuje. Dlatego Buzova stara się poświęcić jak najwięcej czasu swoim ulubieńcom, pomimo napiętego harmonogramu i częstych lotów.

Jako gwiazda telewizyjna Olga bardzo poważnie traktuje swój wizerunek i wygląd. Podobna postawa u Buzovy i psów - przez pewien czas szpic-pies Chelsea miała kolczyk w uchu, a Terrier Eve pojawiała się publicznie z nową fryzurą prawie za każdym razem.

Właściciel psa ma naprawdę mało wolnego czasu, ale stara się spędzać każdą minutę swojej pracy ze zwierzętami. Sądząc po tych zdjęciach, Olga nie chce się z nimi rozstać, nawet podczas snu.

Olga sama monitoruje jedzenie, spacery i inne ważne aspekty życia swoich zwierząt domowych, nie ufając, że troszczą się o kogokolwiek innego.

Gwiazdy show-biznesu, podobnie jak wiele innych osób, nie są pozbawione miłości do naszych mniejszych braci. Pomimo napiętego harmonogramu, znajdują czas, aby spędzić go ze swoimi zwierzętami, które przynoszą im szczęście i radość, wypełniając ich pełne troski pozytywnymi emocjami.

Obejrzyj film: Prawidłowe żywienie psa dr Olga Lasek (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send