Moda

Sukienka z kurtki puchowej jest ciepła i piękna!

Płaszcze wyściełane puchem - ciepła, wygodna i lekka odzież wierzchnia. Nie wymagają specjalnej opieki, w przeciwieństwie do futra lub kożucha. Tylko tutaj nie ma w nich kobiecego uroku. Ale projektanci to mali czarodzieje, więc nawet niemożliwe staje się rzeczywistością. Tak więc na wybiegach i na ulicach miast pojawiły się wyściełane sukienki.

Jeśli od dawna chciałeś dodać kobiecości swojej zimowej garderobie, nadszedł czas, aby przyjrzeć się tym modelom! Połączenie wygody i niezwykłego designu szybko przyniosło im popularność. Możesz wybrać odpowiedni model dla niemal każdego typu figury. Smukłe dziewczyny mogą sobie pozwolić na pół spódnicę lub puszysty płomień. Lepiej jest dla właścicieli kształtów wolumetrycznych wybrać umiarkowane rozbłyski.

Zimą 2018-2019 kurtki puchowe stały się jednym z najmodniejszych trendów w odzieży wierzchniej. Popularne modele to bardziej eleganckie suknie wieczorowe niż ciepłe kurtki. Są idealne na uroczyste imprezy plenerowe, eleganckie sesje zdjęciowe lub dni robocze.

Kurtka puchowa z puszystą spódnicą będzie pasować do rajstop lub legginsów, zwłaszcza jeśli masz eleganckie nogi. Dżinsy lub spodnie będą wyglądały mniej korzystnie. Jeśli pod kurtką puchową planujesz nosić sukienkę, jej brzeg nie powinien być widoczny.

Błyszcząca tkanina wygląda jasno, ale nie każdy jest odpowiedni. Takie modele powinny być starannie dobierane.

Dzięki takiej kurtce puchowej buty i botki wyglądają dobrze. Miłośnicy wysokich butów powinni zwracać uwagę na buty, pończochy i kurtki. Jeśli nie boisz się zamrozić lub zaplanować spaceru po ulicy, będziesz wyglądać na lekką, rozkloszowaną kurtkę w dół z butami.

Udekoruj dół kurtki, każdy projektant próbuje na swój sposób. Popularne jest futro na kołnierzu i rękawach. W niektórych stylach dostępny jest kaptur, ale jest to opcjonalny szczegół. Długość produktu jest różna - można znaleźć bardzo krótką kurtkę puchową i model na podłodze. Za pomocą każdego z nich można tworzyć ciekawe obrazy.

Sukienka puchowa nie jest niezbędnym elementem garderoby, ale bardzo przyjemnym dodatkiem do zimowego wyglądu. W tym stroju po prostu nie pozostaniesz niezauważony!

Obejrzyj film: Jak dobrze wyglądać w puchowej kurtce cz. 2. wwwjaktv (Luty 2020).

Загрузка...