Moda

Garnitur ze spódnicą - biznes nie znaczy nudny!

W dzisiejszym świecie kobiety często muszą łączyć rzeczy prawie niezgodne. Być kochającą żoną i skutecznym pracownikiem, być zdecydowanym w podejmowaniu decyzji i zachować charakter miękki, dostosowywać się do ścisłego stylu i dyscypliny, ale nie tracić kobiecości. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w modzie, a jednym z symboli kobiety XXI wieku był garnitur ze spódnicą.

Przemyślana kombinacja elementów kostiumu pozwala spędzić minimum czasu na stworzenie obrazu. Aby Twój łuk był wyjątkowy, zmień bluzki, golfy i akcesoria. Kostium spódnicy to magiczna różdżka, która pomaga wyglądać luksusowo nawet w szalonym tempie współczesnego życia.

Kto pasuje do garnituru ze spódnicą? Prawie wszyscy! Ubrania te mają na celu podkreślenie zalet i ukrycie drobnych wad. Dla dziewczynek o sylwetce ze szkła piaskowego pasują do wąskich kurtek i rozkloszowanych spódnic. Właściciele „prostokąta” powinni zwrócić uwagę na proste cięcie.

Jaka powinna być spódnica? Eternal classic to ołówkowa spódnica. Będzie to odpowiednie w pracy w biurze, na uroczystej kolacji lub na przyjaznym spotkaniu. Długość spódnicy jest zwykle tuż nad kolanem, ale popularne są również krótkie wersje i modele midi. Szczyt może być absolutnie wszystkim!

Projektanci oferują ogromną liczbę ciekawych i nietypowych kurtek: długie rękawy lub trzy czwarte, z suwakiem lub na guzikach, przycięte lub wydłużone, proste lub asymetryczne. Pozostaje tylko wybrać kombinację, którą lubisz! Jest inna wersja kostiumu: spódnica i kamizelka. Wygląda też korzystnie, zwłaszcza z lekkimi bluzkami, ale w tym sezonie garnitury z kurtkami są bardzo popularne.

Kombinezon ze spódnicą jest idealny nie tylko dla biura, ale także dla nieformalnej komunikacji. Wystarczy dodać oryginalne akcesoria, elegancki szalik, zmienić makijaż - a świąteczny wygląd jest gotowy! Lekkie letnie opcje są bardzo wygodne na upalne dni. A niektóre kostiumy są tworzone specjalnie w stylu młodzieżowym lub sportowym.

Kostium spódnicy jest jednym z podstawowych elementów garderoby. Można go łączyć z innymi rzeczami lub nosić jako niezależny pełnoprawny strój. W zależności od wybranego modelu może to być dobra baza lub główny punkt skupienia obrazu. Pożądane jest, aby w szafie było kilka takich garniturów, w różnych porach roku iw różnych okolicznościach.