Piękno

Najlepszy prezent dla siebie i bliskich

Pin
Send
Share
Send
Send


Wybierając prezent w najbardziej pracowitym miesiącu roku - w grudniu - chcę, aby prezent był dobrze dobrany na każdą okazję, pięknie zapakowany, można go było dostarczyć nawet tysiące kilometrów stąd. Pudełka kosmetyczne NewBeautyBox spełniają wszystkie wymienione wymagania i mają wiele innych zalet.

NewBeautyBox - pudełka na usługi dostawcze, które zawierają różne kosmetyki i akcesoria dla zachowania piękna. Skład każdego pudełka jest niespodzianką. Nawet dwa pola o tej samej nazwie mogą się różnić od siebie za pomocą kilku środków. Zatem kompozycja staje się znana odbiorcy dopiero w momencie rozpakowywania. Każde pudełko zawiera ładną linijkę z użytecznymi informacjami o produktach, jak ich używać i średnią cenę w sklepach. Pudełko kosmetyczne zawiera fundusze o różnych rozmiarach, głównie pełnowymiarowe i podróżne.

Jak możesz określić, które pudełko możesz wybrać jako prezent dla swojej młodszej siostry, kolegi, męża i matki, jeśli skład pudełka jest niespodzianką? Pomoże to baner reklamowy dla każdego pudełka prezentowanego na stronie.

Pudełko „Strength of Hair” zachwyci dziewczęta, które uwielbiają dbać o włosy i układać fryzury. Boks zawiera szampony, balsamy, musy, oleje i pianki do stylizacji.

Limit „Body in Business” spodoba się dziewczętom, które zwracają szczególną uwagę na pielęgnację ciała. Żele pod prysznic i musy, krem ​​do rąk i stóp, balsamy i balsamy do ciała - to niepełna lista tego, co znajduje się w tym pudełku.

„Perfect skin” - pudełko, które nie pozostawia obojętnej dziewczyny, najlepszych recenzji i bestsellerów, zawiera narzędzia do każdego etapu pielęgnacji - oczyszczanie, tonizowanie, nawilżanie, odżywianie.

„Magiczne pudełko” i „Star Box” - pudełka z różnymi środkami do świętowania Nowego Roku:

- produkty do pielęgnacji twarzy i ciała;

- kosmetyki dekoracyjne;

- produkty do włosów;

- akcesoria do manicure.

„Man Box” rozwiązuje problem prezentem dla mężczyzn! To pudełko nadaje się jako prezent dla męża, brata, syna, kolegi lub przyjaciela. Mężczyźni też potrzebują uwagi!

Każde pudełko jest pięknie urządzone i nie wymaga dodatkowego opakowania na wakacje. Po subskrypcji wiadomości otrzymasz najciekawsze promocje i oferty na pudełka, dzięki czemu ich zakup będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Możesz zamówić pudełko kosmetyczne na stronie NewBeautyBox.ru

Składając zamówienie jako prezent, możesz określić odbiorcę w zamówieniu. Usługi kurierskie działające w Moskwie, Sankt Petersburgu i Rostowie nad Donem dostarczą zamówienie bezpośrednio na podany adres. Punkty za wydawanie zamówień są dostępne do wyboru w prawie wszystkich miastach Rosji, a poczta rosyjska dostarczy zamówienie do dowolnego zakątka naszego kraju. Dostawa jest bezpłatna w całej Rosji za pomocą dowolnej metody dostawy!

Płatność jest dokonywana na stronie, podczas procesu zamawiania nie ma żadnych dodatkowych płatności po otrzymaniu.

Pospiesz się, aby kupić pudełka kosmetyczne i zrobić prezent dla siebie i bliskich!

Obejrzyj film: Najlepsze prezenty na Święta od TanioKsiążkowego Mikołaja! (Marzec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send