Piękno

Według plotek, małżeństwo Sobczaka i Vitorgana na skraju upadku

Pin
Send
Share
Send
Send


Według niektórych doniesień Ksenia wykręciła romans z reżyserem Konstantinem Bogomolowem i przygotowuje się do ucieczki od męża.

W zeszłym tygodniu rosyjski segment show-biznesu wzbudził plotki o rozpadzie Ksenii Sobchak i Maxima Vitorgana. Wtajemniczeni uważają, że w małżeństwie gwiazd kryje się kryzys, który Xenia, która woli ukrywać swoje życie osobiste od obcych, nie może ukryć. Plotki, że Sobczak miał romans z dyrektorem teatru Konstantinem Bogomołowem, wyciekły do ​​kilku mediów jednocześnie. Po rozstaniu ze swoją żoną, aktorką Darią Moroz, Konstantin jest teraz godnym pozazdroszczenia oblubieńcem, a powieści są mu przypisywane od czasu do czasu - kilka tygodni temu internauci poważnie myśleli, że ma romantyczny związek z Svetlaną Bondarchuk.

A pewnego dnia wypowiedź była towarzyska Bożena Ryńska. Według niej, kilku jej przyjaciół od razu opowiedziało o separacji Vitorgana i Sobczaka. Według niektórych raportów nawet para noworoczna wyda osobno. Ponadto Bożena podkreśliła, że ​​powieść Xenii i Bogomolowa rozpoczęła się tego lata.

Sachak sama prosiła plotkarki, by nie ingerowały w jej życie, nie stając się komentarzem na temat rozwodu. Ale uważni fani na świeżym zdjęciu Vitorgan nie znaleźli obrączki na jego palcu, której wcześniej nie zastrzelił.

Obejrzyj film: Oskar wylądował w łóżku z Irkiem 19+ ODC. 162 (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send