Piękno

10 najlepszych piosenek Stinga w całej jego karierze - ciesz się!

Pin
Send
Share
Send
Send


Sting, którego najlepsze piosenki znane są kilku pokoleniom melomanów, zdobywa niezwykły talent

Studiując historię muzyki, Sting zdobywa niezwykły talent, którego najlepsze piosenki znane są kilku pokoleniom melomanów. Muzyk ma coś do nauczenia: jego upór i wiara w ludzi daje nadzieję na świetlaną przyszłość.
Prawdziwe imię piosenkarza to Gordon Matthew Thomas Sumner. Urodził się 2 października 1951 r. W północnej Anglii i był zwykłym chłopcem, który uczył się w szkole katolickiej i uczęszczał na lekcje gry na fortepianie. Pierwszą gitarę otrzymał, gdy miał 10 lat i od tego czasu stał się nierozłączny z muzyką.

Sting zauważa, że ​​Jimi Hendrix miał znaczący wpływ na jego muzyczny gust i został muzykiem. Jako chłopiec słuchał swojej muzyki, lubił jazz, co jest dziwne na ten czas.

Historia twórczego sposobu Stinga

Historia powstania słynnego Stinga Gordona Sumnera zasługuje na szacunek. Jego kariera rozpoczęła się w 1974 roku i trwa do dziś. Muzyk porusza ważne tematy dla ludzkości i wierzy, że pokój powinien być rządzony przez miłość, a nie wojnę. Muzyka pomaga żyć i zapomnieć o problemach, a nikt nie potrzebuje broni. Jeśli się go pozbędziesz, ludzie staną się milsi i bezprzyczynowe zabójstwa przestaną.

Sting zauważa, że ​​Jimi Hendrix miał znaczący wpływ na jego muzyczny gust i został muzykiem. Jako chłopiec słuchał swojej muzyki, lubił jazz, co na razie jest dziwne.

Z wykształcenia Sting jest nauczycielem i to właśnie w okresie nauczania przyszła do niego świadomość własnego ja. Zaczął grać z mało znanymi zespołami jazzowymi. Podczas gry w jednym z nich (Phoenix Jazzmen) Gordon zamienił się w Stinga.

Pseudonim Stinga oznacza żądło. Pseudonim pochodzi od ukochanego swetra piosenkarza w czarnym i żółtym pasku, który był związany z ciężko pracującym owadem.

W 1977 roku Sting spotkał się ze Stewartem Copelandem, a to wydarzenie staje się punktem zwrotnym w życiu piosenkarza. Rozkwit kreatywności zaczyna się od uczestnictwa w Policji. W końcu jest on włączony do rock and rolla sław i nagrodzony nagrodami Grammy.

Pseudonim Stinga oznacza żądło. Pseudonim pochodzi od ukochanego swetra piosenkarza w czarnym i żółtym pasku, który jest związany z ciężko pracującym owadem

W 1986 roku piosenkarz zdaje sobie sprawę ze swojego znaczenia i postanawia rozpocząć karierę solową, co dało mu uznanie na całym świecie. Wrócił do grupy The Police raz w 2003 roku. Ale po pięciu latach zespół znowu się rozpadł.

Ciekawe Sting twierdzi, że nie jest narażony na nostalgię, ponieważ nie lubi robić tego samego. To jeden z sekretów jego rozwoju. Ciągłe poszukiwanie nowych wysokości jest tym, co znaczy żyć.

Dyskografia Stinga

Niezależna kariera Stinga zaowocowała wydaniem pierwszej płyty, zatytułowanej Sen o niebieskich żółwiach. Został platynowy dzięki singlowi albumowi „Rosjanie”. Piosenka stała się niezwykle istotna podczas zimnej wojny między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR. Linie „Rosjanie także kochają swoje dzieci” są nadal aktualne. Nawiasem mówiąc, w singlu użył melodii rosyjskiego kompozytora Prokofiewa z apartamentu Lieutenanta Kizhe.

Następnym równie popularnym albumem staje się Nic jak słońce. Został wydany w 1987 roku i od razu zajął pierwsze miejsce w rankingach muzycznych. Piosenkarz narysował słynny Mersalis, Andy Summers, Eric Clapton i Mark Knopfler, aby stworzyć album. Najbardziej popularna jest piosenka They Dance Alone, ponieważ jej temat w tym czasie był najbardziej odpowiedni (dedykowany ofiarom represji w Chile).

1999 Brand New Day stał się trzykrotnie platyną w USA i raz w Wielkiej Brytanii

Sting staje się dojrzałym kompozytorem po utracie rodziców, po czym wydał nowy album. Klatki duszy. Autobiograficzny album ukazuje się w 1991 roku. Singiel został słusznie umieszczony na piątym miejscu w rankingu magazynu Billboard.

Następująca kolekcja piosenek w końcu zaprezentowała światu nową wokalistkę: Dziesięć opowieści przywoływacza. Hity „If I Ever Lose My Faith in You” i „Fields of Gold” pojawiają się w albumie Summoner's Tales. Dołączone są także dwie nowe piosenki „When We Dance” i „This Cowboy Song”.

Stało się trochę słabsze niż poprzednie albumy Rtęć spadajednak fani byli zadowoleni. Główny utwór „Brand New Day” stał się hitem i znalazł się na 13. miejscu brytyjskich ocen muzycznych. Album otrzymał nawet dwie nagrody w USA.

W 1999 roku pojawia się nowa płyta. Nowy dzieńktóry został potrójnie platynowy w USA i raz w Wielkiej Brytanii.

W dniu katastrofy 11 września 2001 r. Ukazał się nowy album. Cały ten czasKtóra wybitna skromność. Live album pomógł nagrać muzyków McBride i Rebello, znanych w świecie jazzu.

W piosence „Send Your Love” piosenkarka otrzymała nagrodę Grammy

Pod wrażeniem tego, co wydarzyło się w tym dniu, Sting zmienił swój stosunek do muzyki w 2003 roku i wydał nową płytę. Święta miłość. Jest przepełniony bólem dla ludzi i ogólnym niezrozumieniem, ale nadal twierdzi, że miłość zbawi wszystkich. Piosenkarka otrzymuje kolejną nagrodę Grammy za piosenkę „Send Your Love”.

W 2006 roku świat zaprezentował nowy dysk. Pieśń z labiryntu.

W 2009 roku złoty album dla USA Jeśli w zimową noc.

13 lipca 2010 ukazał się dysk Symfonia.

Pierwszy album studyjny z ostatnich 10 lat został wydany w 2013 roku pod nazwą Ostatni statek.

W 2015 r. Wspólna praca Stinga z Mylene Farmer pokazała światu pojedynczy „Skradziony samochód”. To cover piosenki, którą sam wydał w 2003 roku z albumu Sacred Love.

W 2016 roku muzyk zadowolił fanów obietnicą, że 11 listopada w sprzedaży pojawi się nowa płyta. 57 i 9, nazwany od dwóch ulic, które przecinają się w drodze ze Sting do studia nagraniowego.

CiekaweSting jest przykładem pokoju. Jest przeciwko broni palnej, ponieważ uważa je za totemy. Jest zaprojektowany do robienia strasznych rzeczy. Dlatego piosenkarz nigdy w życiu nie trzymał w rękach pistoletu.

W 2016 roku muzyk zadowalał fanów obietnicą, że 11 listopada w sprzedaży pojawi się nowy 57. i 9. krążek, nazwany z dwóch ulic, które przecinają się po drodze ze Stinga do studia nagraniowego

Co spowodowało popularność piosenki „Shape of My Heart”

Najbardziej znana piosenka Stinga jest uważana za „Kształt mojego serca” („Silhouette of My Heart”). Ludzie, którzy nie znają angielskiego, są naprawdę zaskoczeni, gdy dowiadują się, że w rzeczywistości piosenka nie dotyczy miłości. Chociaż nazwa sugeruje romans.

Piosenka zyskała szeroką popularność dzięki temu, że została wykorzystana w kultowym filmie „Leon” Luca Bessona. Liryczna muzyka sprawia, że ​​nawet ludzie z bezdusznym sercem płaczą w ostatnim odcinku, kiedy główny bohater zostaje zabity, a dziewczyna daje kwiatowi nowe życie, przesadzając je z garnka na ziemię.

Sam wokalista wyjaśnia znaczenie piosenki jako radości z odtwarzacza kart. Nie szuka zwycięstwa, ale cieszy się grą i cały czas próbuje zrozumieć los i jego prawa. Głębokie znaczenie filozoficzne polega na tym, że maska ​​gracza pokerowego nigdy się nie zmienia. Blefuje w życiu, próbując oszukać los.

Najbardziej znaną piosenką Stinga jest Shape of My Heart, która została zagrana w filmie Leon Luc Besson

Fani twórczości Stinga odnajdują swoje znaczenie na ścieżce, łącząc ją z romantycznymi relacjami. Między wierszami słyszą tajne znaczenie relacji z żoną i kochanką. Niektóre śledzą wątek, który prowadzi do prawdziwości kart Tarota. Trzecia kategoria fanów twierdzi, że „Shape of My Heart” jest napisany o szpiegu brytyjskiego wywiadu.

Wszystkie piosenki Stinga proszą o różnorodność wypowiedzi, znajomość stylistycznych figur i ich wykorzystanie. W tym przypadku refren jest nasycony homonimami, gdzie muzyk porównuje kombinezony kart z przedmiotami. Robaki kojarzy się z sercami, co nie jest dziwne. Jednak kolce są zimną bronią, a kluby są jak trefl. Twarze diamentów są podobne do diamentów.

Na zagranicznych mapach „Shape of My Heart” nie było szczególnie popularne i zajęło 57. miejsce. Ale w Rosji piosenka wciąż jest prawdziwym hitem.

Na zagranicznych listach Shape of My Heart nie było szczególnie popularne i zajęło 57. miejsce. Ale w Rosji piosenka wciąż jest prawdziwym hitem.

Najpopularniejsze piosenki Stinga

Przez lata ciężkiej pracy Sting ma kilkanaście popularnych piosenek, których nie słyszano, chyba że głuchy. Zrobiliśmy ocenę dziesięciu punktów, choć można ją uzupełnić o inne hity muzyka:

 1. Pierwsze miejsce zajmuje piosenka „Anglik w Nowym Jorku”. Możemy powiedzieć, że jest to piosenka autobiograficzna, ponieważ Sting osiągnął popularność nie tylko w swojej rodzinnej Anglii, ale na całym świecie. Nie zmienił jednak swoich przekonań, ale pozostał taki, jaki był. Jest więc śpiewane o głównej bohaterce piosenki.
 2. Na drugim miejscu jest utwór „Kształt mojego serca”które na pamięć znają setki tysięcy ludzi.
 3. Trzy zamykają piosenkę „Pola złota”. Ścieżka jest prosta, nieskomplikowana. Dudy i gitara połączone z wokalem tworzą melancholijną atmosferę, ale zasługują na brawa.

  Anglik w Nowym Jorku jest piosenką autobiograficzną, ponieważ Sting zyskał popularność nie tylko w swojej rodzinnej Anglii, ale na całym świecie

 4. Słynna piosenka, która jednoczy ludzi różnych ras, narodowości, religii, statusów społecznych - „Desert Rose”. Sting przypomina, że ​​wszyscy ludzie żyją na tej samej Ziemi i nie zasługują na wzajemne okrucieństwo.
 5. Piosenka pomaga pozbyć się depresji „Fragile”. Pomaga zapomnieć o kłopotach i wierzyć w najlepsze.
 6. W szóstym miejscu rankingu jest piosenka „Jeśli kiedykolwiek stracę wiarę w ciebie”. Przekazuje osobisty styl Stinga. Silny tekst i ta sama muzyka podbija serca słuchaczy i dodaje fanów armii fanów muzyki.
 7. Dyskurs o wiecznych problemach w tym romansie „Mad About You”. Miłość zajmuje ważne miejsce w porządku światowym. Bez tego trudno jest żyć i nic nie znaczyć. Tylko uczucia wracają do życia i czynią człowieka człowiekiem. Piękny tekst uzupełniają dźwięki skrzypiec i mierzona muzyka w tle.

  Song If I Ever Lose My Faith In You przekazuje najlepszy sposób na indywidualny styl Stinga

 8. Ósma pozycja w rankingu dotyczy piosenki „When We Dance”. Muzyk składa hołd muzyce i jej miejscu w życiu ludzi. Daje siłę do walki, pomaga zapomnieć o zgiełku. Cała melodia jest podtrzymywana w jednym spokojnym tempie, ale utwór jest naprawdę zapamiętany.
 9. Studiując pracę Stinga, nie możesz przegapić piosenki „Rosjanie”. Odgrywała kluczową rolę w rozwoju muzyka. Piosenkarka zachęca ludzi do dobra i pokoju, wskazując, że broń została stworzona dla zła i wojny. I musisz go zniszczyć, aby spokojnie żyć. Wspomina dzieci, które nie są winne niczego.
 10. Ładna lekka piosenka „Siedem dni” zamyka dziesięć najlepszych piosenek Stinga. To jest proste i pozytywne. Powoduje przyjemne uczucia, uśmiech i radość.

Wskazówka!Aby zrobić wrażenie o pracy Stinga, musisz słuchać piosenek, które rozpoznał cały świat. Pomogą zrozumieć duszę muzyka i naprawić ją w sercu każdego.

Przyjemne easy Seven Days zamyka dziesięć najlepszych piosenek Stinga

Ciekawe fakty dotyczące piosenkarza

Sting żyje w pełni. Wykorzystuje całą swoją siłę, kreatywność i zdolności umysłowe. Jest to niewyczerpane źródło postępu. Przez lata życie gromadziło fakty, które są interesujące dla jego fanów, fanów muzyki i ludzi wykształconych. Dzieli je z nami:

 • Sting ma sześcioro dzieci;
 • Artysta założył Fundację Ochrony Lasów Tropikalnych, więc lasy brazylijskie zostały nazwane jego imieniem: Dendropsophus stingi;
 • pseudonim Gordon należał wcześniej do zapaśnika Steve'a Bordena, po czym został kupiony przez piosenkarza;
 • aby utrzymać zdrowie, Sting biegł 8 kilometrów każdego ranka przez lata;
 • w 1995 r. artysta oskarża księgowego o kradzież dochodów, za co był więziony przez sześć lat;

Muzyk wsparł finansowo młodego reżysera Guy Ritchie i dlatego otrzymał epizodyczną rolę ojca Eddiego w słynnym filmie „Karty, pieniądze, dwie beczki”

 • w Hollywood na Walk of Fame znajduje się gwiazda Stinga za jego wielki wkład w świat muzyki;
 • muzyk wspierał finansowo młodego reżysera Guy Ritchie i dlatego otrzymał epizodyczną rolę ojca Eddiego w słynnym filmie „Karty, pieniądze, dwie beczki”;
 • przychody z charytatywnego albumu Song for Japan są przekazywane do funduszu, aby pomóc Japończykom po trzęsieniu ziemi i tsunami w 2011 r .;
 • Sam Sting przygotowuje wino, które jest wysoko cenione przez ekspertów;
 • w 1993 roku Sting nagrał singiel „All for Love” wraz z Adamsem i Stuartem, po czym stał się ścieżką dźwiękową do filmu „Trzej muszkieterowie”.
 • Piosenkarka zaleca traktowanie jogi z szacunkiem, ponieważ pomaga medytować. Porównuje ten stan z pisaniem piosenki, kiedy każda linia przechodzi przez duszę. Wymaga to pewnego poziomu czystości świadomości.

Piosenkarka zaleca traktowanie jogi z szacunkiem, ponieważ pomaga medytować. Porównuje ten stan z pisaniem piosenki, kiedy każda linia przechodzi przez duszę

Sting osiągnął sukces dzięki ciężkiej pracy. Nie przyniósł niczego na srebrnym talerzu. Tylko wiara we własną siłę, niekończącą się miłość do muzyki i poświęcenie jest tajemnicą sukcesu.

Obejrzyj film: Alexander Rybak. Web-conference at Ukraine (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send