Moda

Piękne stroje kąpielowe na duży biust - Jak wybrać i gdzie kupić?

Odpowiednio dobrane stroje kąpielowe na dużym biustu podkreślają twoją godność na rysunku.

Biorąc pod uwagę, że obecnie większość towarów pochodzi z krajów azjatyckich, dziewczyna z postacią, która nie jest typowa dla Azjatów, dość trudno jest wybrać ubrania na miarę, dlatego ten artykuł obejmie jedną z gałęzi tego problemu - jak wybrać odpowiednie stroje kąpielowe na duży biust. . Zebraliśmy podstawowe wskazówki dotyczące modelu, kształtu kubka, szerokości pasków i innych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego kostiumu kąpielowego.

Góra i dół stroju kąpielowego w różnych kolorach

Uwodzicielski model Trikini

Kształt gorsetu, dobrze trzymający klatkę piersiową

Zacznijmy od podstaw

Oto kilka punktów, które należy zacząć od wyboru kostiumu kąpielowego:

 • Jaki strój kąpielowy chciałbyś kupić? W jakim celu tego potrzebujesz? Od tego będą zależeć dalsze cechy.
 • Potrzebujesz stroju kąpielowego na zewnątrz lub wewnątrz?
 • Ile zamierzasz wydać na zakup?

Przemyśl swoje odpowiedzi na te pytania i jak tylko wszystko stanie się jasne, możesz przejść do następnej części! Zobaczysz, że możesz bez problemu kupić kostium kąpielowy z dużym biustem!

Model svim-dress jest odpowiedni dla pań o wspaniałych formach

Majtki retro są popularne w tym sezonie.

Model stanika na trójkąt jest opcją na bierne wakacje na plaży, ponieważ przy intensywnych ruchach wypadnie duża klatka piersiowa

Zastanów się bardziej szczegółowo

Wyobraź sobie, że twoim wyborem jest zamknięty strój kąpielowy. Tu nie ma zbyt wielu opcji. Zamknięty strój kąpielowy może być:

 • żadnych kubków;
 • z kubkami wszytymi z przodu stroju kąpielowego (mogą mieć piankę);
 • z miseczkami, ozdobionymi w formie gorsetu z klamrą z tyłu.

Zamknięty strój kąpielowy z miseczkami

Model z dobrze wyprofilowanymi miseczkami

Bezrękawnik kąpielowy

Wskazówka! Dla posiadaczy wysokiej biustu guma piankowa nie jest niezbędnym elementem, więc dla nich kubki są opcjonalnym elementem, reszta lepiej kupić zamknięte stroje kąpielowe, które mają kubki z małą warstwą pianki, jednak najważniejsze jest, aby nie przesadzać! W przeciwnym razie skrzynia wypadnie z kostiumu kąpielowego.

Jeśli potrzebujesz sportowego kostiumu kąpielowego, powinieneś wybrać go w specjalistycznych sklepach sportowych i musisz przede wszystkim myśleć o wygodzie, a nie pięknie. Aby zachować duży biust, pierwszeństwo powinny mieć stroje kąpielowe, które mają naszywany stanik (mogą przypominać temat lub kubki z fiszbinami), elastyczna taśma pod piersiami lub taśma zszyta z tyłu w formie litery X.

Szczery model bez głowy

Aby zachować duży biust, powinieneś preferować stroje kąpielowe z szytym stanikiem

Zamknięte stroje kąpielowe mogą być również seksowne.

Zdobywca plaży

Wybierając plażowy lub wieczorowy strój kąpielowy, nie musisz już skupiać się na wygodzie podczas jazdy, tutaj możesz zwrócić większą uwagę na estetykę i wygląd modelu.

Wskazówka!Jeśli masz smukłe ciało z dużym biustem, nie powinieneś wybierać modeli z mocnym akcentem na piersi (marszczenia i falbany, drapowanie, jasny chwytliwy wzór, poprzeczny pasek - w tym przypadku światła hamowania!), Ponieważ nie tylko sprawi, że pierś stanie się nienaturalnie duża ale to da ci śmieszny wygląd.

Wybierając plażowy lub wieczorowy strój kąpielowy, nie musisz już skupiać się na wygodzie podczas poruszania się, tutaj możesz zwrócić większą uwagę na estetykę i wygląd modelu

Stylowy model zamkniętego kostiumu kąpielowego z głębokim dekoltem i frędzlami

Kolejny ważny punkt przy wyborze zamkniętego kostiumu kąpielowego - taśma! Są różne:

 • mogą nie być;
 • jeden pasek wokół szyi (krawaty, zapięcie, jednoczęściowy pasek);
 • dwa paski (szyte z tyłu w stylu boksera lub po prostu oddzielone).

To zależy od tego, jak wygodnie się czujesz. Jeśli strój kąpielowy zapewnia dobre podparcie klatki piersiowej, paski można porzucić. Jeśli wymagane jest dodatkowe wsparcie do podtrzymania piersi, warto odnieść się do modeli z kubkami. Najczęściej jeden pasek przechodzący przez szyjkę powoduje dyskomfort, pocieranie i wywołuje uczucie obciążenia wiszącego na szyi, więc lepiej się od tego powstrzymać. Najlepszym rozwiązaniem byłyby dwa paski, zszyte krzyżem, jednak model z dwoma oddzielnymi paskami jest również bardzo dobry.

Modny model kostiumu kąpielowego z gorsetem

Groch - aktualne kolory w ostatnich sezonach

Kostium kąpielowy Beach Star

Wskazówka! Jeśli twój strój kąpielowy jest z paskami, lepiej wybrać model z regulowanymi, ponieważ wrażenia stroju kąpielowego na suchym ciele i na mokrym różnią się znacznie.

Odkryj tajemnice i nie tylko!

Porozmawiajmy teraz o otwartych strojach kąpielowych, ponieważ będzie więcej opcji!
Najważniejszą kwestią jest kształt kubków. Możesz zobaczyć następujące modele:

 • klasyczny gorset;
 • push-up;
 • Korbey;
 • Balkon;
 • Angelica;
 • trójkąty.

Istnieje wiele opcji dla otwartych modeli strojów kąpielowych.

Modele retro wracają do mody

Wybierz model kostiumu kąpielowego, który będzie mógł z zyskiem zaprezentować swoje uroki

Porozmawiajmy o każdym z nich krok po kroku.

Po pierwsze - klasyczny

Opcja dla osób, dla których komfort jest ważny, ponieważ całkowicie pasuje do klatki piersiowej i zapewnia jej wsparcie. Może lub nie może mieć gumy piankowej, istnieją produkty z wyjmowanymi wkładkami. Jest tak wiele modeli z pięknymi gorsetami o klasycznym kroju, ale dla miłośników jasności i atrakcyjności, a także dla tych, którzy chcą podkreślić swoje piersi, taki strój kąpielowy jest mało odpowiedni.

Opcja dla osób, dla których komfort jest ważny, ponieważ całkowicie pasuje do klatki piersiowej i zapewnia jej wsparcie.

Może lub nie może mieć gumy piankowej, istnieją produkty z wyjmowanymi wkładkami

Teraz - push-up

Opcja jest niejednoznaczna. Kubki są duże, obcisłe lub bardzo otwarte. Dlatego, zdobywając taki stanik, pomyśl o tym, że udręka z nim może być czymś więcej niż przyjemnością. Duża pierś rzadko potrzebuje gorsetu, który ją powiększa, nadmierne podkreślenie prowadzi do odwrotnego efektu.

Duże piersi rzadko wymagają gorsetu, który je powiększa, nadmierne podkreślenie prowadzi do odwrotnego efektu.Kubki są duże, obcisłe lub bardzo otwarte

Corbey - wersja wywołująca

Zachowaj to, oczywiście, nic nie będzie, to prawdziwa opcja dekoracyjna. Ale zazwyczaj modele z gorsetem tego typu są bardzo pięknie zdobione, więc dla tych, którzy szukają spektakularnego i estetycznego kostiumu kąpielowego i nie przejmują się praktycznością, tego typu stanik jest dobrym wyborem.

Corbey - nie najlepsza opcja dla bujnych piersi

Balconette - rodzaj gorsetu, który w przypadku zwykłej bielizny jest używany do noszenia ze sukienkami.

Wspiera klatkę piersiową znacznie poniżej, pozostawiając ją otwartą i podkreślającą jej rozmiar i pompę. Piękna, estetyczna i bardzo wygodna opcja na kostium kąpielowy - pomoże podkreślić klatkę piersiową, a jednocześnie nie pozbawi Cię przyjemności opalonego ciała.

Model ten dobrze podtrzymuje klatkę piersiową od dołu, pozostawiając ją otwartą i podkreślającą jej rozmiar i pompę.

Piękna, estetyczna i bardzo wygodna opcja na kostium kąpielowy - pomoże podkreślić klatkę piersiową, a jednocześnie nie pozbawi Cię przyjemności opalonego ciała

Angelica - nazwa gorsetu, która obejmuje odpinane paski.
Wybierając taki strój kąpielowy, musisz wyglądać tak, że jeśli pasy są odpięte, klatka piersiowa nie zwisa - wygląda brzydko i obrzydza uwagę innych, a ty nie chcesz psuć efektu wytwarzanego przez twoją piękną figurę i klatkę piersiową. Z drugiej strony, odpowiednio dobrana Angelica będzie idealnym stanikiem na strój kąpielowy - Twoje piersi będą wyglądać świetnie, a na ramionach nie będzie żadnych niespalonych pasków.

Angelica - nazwa gorsetu, który obejmuje odpinane ramiączka

Odpowiednio dobrana Angelica będzie idealnym stanikiem na strój kąpielowy - Twoje piersi będą wyglądać wspaniale, a ramiona nie zostawiają niespalonych pasków.

Trójkąty - jeszcze jeden rodzaj gorsetu, który można wykorzystać, - nie dla skromnych kobiet! Ponieważ w przypadku dużego biustu zakłada on jedynie osłonę warunkową, nie wykonując żadnego sensownego podparcia ani kształtując pierś.

W przypadku dużych piersi trójkąty przyjmują tylko warunkową osłonę, nie zapewniając żadnego sensownego podparcia ani kształtu piersi.

Kupując warto zastanowić się uważnie i upewnić się, że pierś naprawdę wygląda atrakcyjnie, a stanik jej nie zepsuje.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to bezużyteczny typ kostiumu kąpielowego dla busty kobiet, ale w rzeczywistości może on wyglądać na duży i piękny i duży. Dlatego właśnie dziewczyny, które chcą uzyskać oszałamiający efekt, bardzo dobrze nadają się do tej opcji - kubki, które są dwoma trójkątami, do których są przymocowane sznurki lub paski, a dolne boki są przewleczone przez sznurek lub przyszyte do niego. Kupując warto zastanowić się uważnie i upewnić się, że pierś naprawdę wygląda atrakcyjnie, a stanik jej nie zepsuje.

Wskazówka! Wybierając rodzaj gorsetu, upewnij się, że dokładnie patrzysz, jak twoje piersi wyglądają w kostiumie kąpielowym, jak dobrze się czujesz i pamiętaj, że z czasem stroje kąpielowe rozciągają się.

Kolorowe sprawy

Teraz wszystkie tkaniny używane do strojów kąpielowych są w większości dobrej jakości, dlatego zachowują swój kolor bez żadnych problemów nawet po długim użytkowaniu. Jednak warto wziąć pod uwagę, że stroje kąpielowe wypalają się i pogarszają w słonej wodzie i na słońcu bardziej niż w świeżej rzece / jeziorze lub w chlorowanej wodzie basenowej, dlatego należy wziąć pod uwagę ten czynnik przy wyborze kostiumu kąpielowego.

Teraz wszystkie tkaniny używane do strojów kąpielowych są w większości dobrej jakości, a zatem zachowują swój kolor bez żadnych problemów nawet po długim użytkowaniu.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że stroje kąpielowe wypalają się i pogarszają w słonej wodzie i na słońcu bardziej niż w świeżej wodzie rzeki / jeziora lub w chlorowanej wodzie basenowej.

Pstrobarwne nadruki i kolory, a także duży wzór i poziomy pasek wizualnie zwiększają sylwetkę, więc przy pomocy wyboru koloru i wzoru możesz również modelować kształt według własnego uznania.

Wybierając strój kąpielowy, powinien przede wszystkim, jak ty. W końcu twój nastrój zależy od twojego komfortu.

Ponadto ciało zazwyczaj opala się na białej tkaninie, więc jeśli kupisz biały strój kąpielowy, który jest biały lub ozdobiony białymi elementami, skóra pod tkaniną tego koloru będzie opalać się (nie tak bardzo jak odsłonięte obszary, ale zauważalnie). A wciąż pstrokate odbitki i kolory, a także duży wzór i poziomy pasek, wizualnie powiększają ciało, dlatego też, korzystając z doboru koloru i wzoru, można również modelować figurę dowolnie.

Wskazówka! Wybierając strój kąpielowy na święta, pomyśl nie tylko o tym, jak teraz wygląda na ciele, ale także o tym, jak dobrze będzie na tobie, gdy ciało jest pokryte opalenizną - wtedy po prostu nie możesz się pomylić.

Gdzie szukać piękna?

Omówmy teraz kilka marek, które produkują stroje kąpielowe, sprawdzone i charakteryzujące się dobrą jakością.

Pierwszą firmą, o której chciałbym porozmawiać, jest Triumph International. Niemiecka firma, założona w 1886 r. (Wówczas pod inną nazwą), od dawna cieszy się luksusową bielizną i strojami kąpielowymi dla każdego smaku i rozmiaru. Ponadto - a to ogromny plus! - na stronie internetowej firmy (i oczywiście w sklepach firmowych) zostaniesz poproszony o zapoznanie się ze wszystkimi produktami, a jeśli nie masz takich samych rozmiarów spodni i gorsetu, weź je osobno, ale w tym samym kolorze! Firma dokłada wszelkich starań, aby Twój wybór był doskonały i sprawiał Ci przyjemność przez długi czas.

Triumph International oferuje szeroki wybór stylowych strojów kąpielowych na dużym biuście.

Modne kolory i modele

Możliwe jest wybranie góry i dołu kostiumu kąpielowego w różnych rozmiarach, ale w tym samym kolorze

Drugi producent bielizny damskiej - białoruski Milavitsa, od 1991 r., ujmując serca kobiet na całym świecie. Każdy zna komfort i wygodę produktów wytwarzanych przez tę firmę. Podobnie jak poprzednia firma, Milavitsa sugeruje, że należy wybrać oddzielne stroje kąpielowe dla dziewczynek z dużym biustem. Jednak poprzez sklep internetowy nie dystrybuuje swoich produktów, ponieważ uważa, że ​​nie można odebrać własnej bielizny lub kostiumu kąpielowego bez dopasowania, dlatego lista sklepów z adresami jest umieszczona na stronie internetowej firmy.

Każdy zna komfort i wygodę produktów wytwarzanych przez Milavitsa

Milavitsa proponuje wybrać części do oddzielnych strojów kąpielowych dla dziewczynek z dużym biustem

Różne kolekcje zapierających dech w piersiach strojów Milavits spodobają się każdej kobiecie.

I wreszcie trzecia firma, która zostanie rozważona w tym artykule - Tribuna. To rosyjska firma zajmująca się produkcją bielizny i strojów kąpielowych. Tribuna ma własny sklep internetowy, w którym możesz wybrać produkt, wypełnić kwestionariusz i dokonać zakupu bez wychodzenia z domu. Ponadto firma ma własną sieć sklepów detalicznych, do której przyszedł, możesz spróbować wszystkiego, co lubisz.

Tribuna to rosyjska firma zajmująca się produkcją bielizny i strojów kąpielowych.

Jasne i ciekawe kolory

Doskonały stanik do podtrzymywania dużych piersi

Oczywiście, oprócz tych trzech firm opisanych powyżej, istnieje wiele sklepów, zarówno zwykłych, jak i pracujących za pośrednictwem Internetu, które sprzedają kostiumy kąpielowe. Najczęściej coś kupić online będzie znacznie tańsze niż przyjść do sklepu.

Wskazówka! Przejdź do sklepu i wypróbuj wszystkie opcje, a następnie znajdź ulubiony model w sklepie internetowym i kup go po obniżonej cenie!

Zanim jednak kupisz, upewnij się, że sklep daje gwarancje, że wysłane towary spełnią wszystkie ustalone cechy, ponieważ zwykłą praktyką w sklepach z bielizną jest niedopuszczalność wymiany towarów należących do kategorii „bielizna”. Tak więc, dokonując zakupu online, nie ma się czym martwić, jeśli wcześniej zweryfikowałeś, że sklep dostarczy Ci dokładnie zamówiony produkt, aw przypadku rozbieżności, wymieni go.

Podsumujmy

Teraz wiesz o typach i rodzajach strojów kąpielowych, które są wystarczające, aby dokonać wyboru. Jest jednak prawdopodobne, że w sklepach detalicznych jesteś atakowany przez sprzedawców, którzy nie zawsze mają wystarczające kwalifikacje, aby doradzać. Ponadto mogą po prostu nie mieć dużego biustu i nie wiedzą dokładnie, co czujesz, ponieważ modele dla dziewczynek o dużych i małych piersiach różnią się od siebie pod każdym względem!

Możesz wypróbować różne modele i kombinacje, pamiętaj, że zamknięty strój kąpielowy może być nie mniej, a czasem nawet bardziej atrakcyjny niż otwarty strój kąpielowy.

Wskazówka! Zawsze polegaj na swoich osobistych odczuciach, nikt lepszy od ciebie sam nie może wiedzieć, co czujesz i jak wygodnie się czujesz. Nie pozwól, aby prowokacyjne oferty „zobaczyły nową kolekcję”, ponieważ niekoniecznie znajdziesz w niej to, czego potrzebujesz. Najlepiej jest poprosić o model pod nazwą gorsetu lub opisu. Możesz go zapamiętać lub, na wszelki wypadek, wypisać go, aby sklep się nie zgubił i poprosić o dokładnie to, czego potrzebujesz.

Jeśli ten strój kąpielowy będzie twój pierwszy, nie zniechęcaj się, jeśli ci nie odpowiada, ponieważ zrozumienie, które modele są dla ciebie najlepsze, wymaga czasu, a także odpowiedni sklep z kostiumami kąpielowymi dla dużego biustu.

Nie próbuj ograniczać się do skromnych kolorów, nawet jeśli kupisz kostium kąpielowy, aby nie obnosił się z nimi na plażach, ale dla sportu

Możesz wypróbować różne modele i kombinacje, pamiętaj, że zamknięty strój kąpielowy może być nie mniej, a czasami nawet bardziej atrakcyjny niż otwarty. Nie próbuj ograniczać się do skromnych kolorów, nawet jeśli kupisz kostium kąpielowy, aby nie obnosił się z nimi na plażach, ale dla sportu - masz szczęście, że jesteś właścicielem dużego biustu, a piękna, jasna rzecz podkreśli to i uczyni cię bardziej atrakcyjnym!

Obejrzyj film: Jak powiekszyc biust kostiumem kapielowym? (Grudzień 2019).

Загрузка...