Piękno

Córka Margarity Terekhovej zbiera pieniądze na leczenie matki

Użytkownicy sieci potępili rodzime aktorki za bezczynność.

Niedawny wywiad z synem Margarity Terekhovej - Aleksandrem - na antenie jednego z kanałów telewizyjnych wywołał gorącą dyskusję w Internecie.

Mężczyzna powiedział, że sławny „Milady” jest teraz w opłakanym stanie. 10 lat temu aktorka otrzymała trudną diagnozę - chorobę Alzheimera. Od tego czasu choroba bardzo się rozwinęła, a teraz Margarita jest praktycznie bezradna, jak małe dziecko, nie może chodzić sama, praktycznie nie mówi i nie reaguje na to, co dzieje się wokół niej.

Ponadto Alexander zauważył, że matki stale potrzebują pieniędzy na leczenie. Po tym fani w sieci byli oburzeni, jak to się stało, że słynna radziecka aktorka nie ma wystarczających oszczędności, a jej dzieci nie pomagają jej finansowo.

Córka Margarity, Anna, była zmuszona odpowiedzieć wszystkim, którzy byli nieszczęśliwi - aktorka podkreśliła, że ​​opiekowanie się matką spadło całkowicie na jej ramiona, az kolei mogła liczyć tylko na swoją pensję w teatrze, emeryturę matki i jednorazowe wsparcie z profesjonalnej fundacji.