Moda

Kwadrat wolumetryczny: lekka fryzura na lato!

Pin
Send
Share
Send
Send


Kare to ponadczasowy klasyk. Przez cały czas fryzura nie traciła na znaczeniu, ale tylko nieznacznie zmieniła swój kształt. Nie ma znaczenia, jak długie są twoje włosy, wybierzesz kwadrat objętości, który najbardziej Ci odpowiada.

Wybór rodzaju włosów

Dawno, dawno temu w jednym magazynie przeczytałem, że istnieje około 384 wariantów fryzur. Więc tutaj, nie więcej i nie mniej. Informacje te pochodzą jednak z lat 90. i być może coś się zmieniło od tego czasu: kilka kolejnych odmian może dodać do kolekcji.

Pośpiesznie cieszę się, że kwadrat głośności jest fryzurą, która nie jest pretensjonalna pod względem struktury włosów. Możesz go nosić i dziewczęta z bujnymi włosami oraz właściciele cienkich, prostych lub falowanych włosów. Wystarczy tylko znaleźć kompetentnego czarodzieja i razem z nim wybrać odpowiednią opcję do strzyżenia. Ale w większym stopniu karetka wolumetryczna jest zalecana dla cienkich włosów. Strzyżenie jest wykonywane w określony sposób, dzięki czemu włosy wydają się cięższe niż w rzeczywistości. Tak więc objętość twoich włosów jest zapewniona.

Caret można wybrać dla każdego włosa i każdego kształtu twarzy

Dla bezpośredniego

Kars do prostych włosów to klasyk, zarówno z grzywką, jak i bez niej. Jest to idealnie prosty, gładki kształt. Jeśli trzeba podkreślić całe piękno idealnie gładkich i gęstych włosów, ta opcja jest idealną fryzurą. Długość może sięgać do ramion i bardzo krótka.

Klasyczny kwadrat objętościowy ma kształt geometryczny z gładkimi, gładkimi liniami i grubymi grzywkami.

Noszenie prostego klasycznego samochodu nie zobowiązuje Cię do stylizacji włosów w jednym stylu. Oto możliwe opcje.

Jeśli noszenie grzywki jest dla ciebie nie do przyjęcia, to opcja kwadratu z prostym lub ukośnym rozstaniem jest najbardziej

Do wspinaczki

Pani z szokiem nieposłusznych kroczków jest czasami trudna. Uporczywe loki i starają się wyrwać ze szczupłego rzędu. Ale w tym przypadku możliwe jest wybranie wariantu popularnej fryzury. Struktura włosów nie jest tak ważna, najważniejszą rzeczą jest przecież rodzaj twarzy. Przyjrzymy się temu nieco później.

Bob-kwadrat na falujących włosach wygląda prawie bardziej spektakularnie niż na prostym. Wydłużona, długość ramion lub krótka, ledwo sięgająca do uszu - wybierz dowolną.

Mały chaos na głowie doda obrazu śmiałości

Ukośne frędzle lub boczne rozcięcia w stylu Sherilyn Fenn sprawią, że Twój wygląd będzie nieodparty.

Sherilyn Fenn jako urocza Audrey Horn z Twin Peaks jest żywym przykładem tego, jak piękny może być falisty kwadrat

Strzyżenie wolumetryczne w zależności od rodzaju osoby

Właściwie wybór fryzury nie stanowi problemu. Problem polega na tym, aby zrozumieć, czy ci to odpowiada. Czy zdarzyło ci się, że naprawdę podobał ci się obraz w magazynie, ale absolutnie ci nie odpowiada?

Przez jakiś czas szedłem z nieudaną fryzurą, aż w końcu zdałem sobie sprawę, że nie jest moja i musiałem coś zmienić.

Wybierając nowy obraz, ważne jest określenie rodzaju twarzy, a struktura włosów jest dziesiątą rzeczą. Faktem jest, że odpowiednio dobrana fryzura zawsze pokaże nawet delikatne włosy, ale jeśli źle obcięsz włosy, możesz zniszczyć cały obraz na winorośli i nie będzie łatwo poprawić sytuację.

Przed obcięciem włosów upewnij się, że nowy wygląd pasuje do Ciebie. Użyj lustra i tego schematu, aby określić typ twarzy

Owalny

Owal jest uważany za standard, a właściciele tego formularza mogą sobie pozwolić na każdą fryzurę. Owalna twarz to piękna kość policzkowa, zaokrąglony podbródek i ogólnie symetryczny kształt. Ta twarz wygląda dobrze w ramach klasycznego kwadratu, zwłaszcza na prostych włosach. Możesz także wybrać dla siebie wydłużoną kutę bez huku, asymetryczną, stopniowaną karierę. Ten wybór nie jest wyczerpany.

Jedna z najbardziej popularnych opcji dla obszernego kwadratu dla owalnej twarzy, z długimi włosami i grzywką

Round

Okrągła twarz ma charakterystyczne cechy w postaci szerokiego czoła, tej samej szerokości policzków i kości policzkowych oraz zaokrąglonej, wygładzonej brody. Wybierając fryzurę, powinieneś wziąć pod uwagę, że taka twarz powinna zostać wyciągnięta, zbliżając ją do owalu. Tutaj pomoże opcja krótkiego samochodu z hukiem. Zaleca się również asymetrię, którą można osiągnąć zarówno w całej fryzurze, jak i po prostu zmieniając przedział. Wybierając huk, proszę zauważyć, że nie powinien być zbyt szeroki, w przeciwnym razie zwiększy głośność twarzy. Przecinanie nie jest również najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Włosy farbowane w więcej niż jednym tonie tworzą najlepszy efekt wizualny, zawężając okrągłe proporcje

Wydłużony

Jak określić długość twarzy? Bardzo proste. Za pomocą linijki zmierz szerokość linii czoła oraz długość od wzrostu włosów do linii podbródka. Następnie podziel długość przez szerokość, a jeśli wynikowa liczba jest równa lub większa niż 1,5 cm, jesteś właścicielem wąskiej, wydłużonej twarzy. A tak naprawdę nie jest tak źle. Zobacz, ile gwiazd Hollywood ma takie same proporcje.

Gwyneth Paltrow:

Właściciel „nieidealnego” kształtu twarzy, wyrafinowany i wyrafinowany, Gwyneth Paltrow wie, jak podkreślić zalety swojego wyglądu.

Jennifer Aniston:

Nici o różnych odcieniach doskonale odświeżają klasyczny wygląd, nawet jeśli nie zmieniasz ich przez lata, jak Jennifer

Angel Charlie Cameron Diaz:

Lekko niechlujna stylizacja jest odpowiednia nawet na czerwonym dywanie.

Aby zacząć tabu. Podłużny kształt oznacza, że ​​masz wysokie czoło, spiczasty podbródek, wydłużone wąskie kości policzkowe, długość twarzy dłuższą niż szerokość. Wybierając samochód, pamiętaj, że (tak przy okazji, jak i ja) jesteśmy surowo zabronione:

  • chodzić bez grzywki;
  • sprawić, że gładka i elegancka stylizacja;
  • przyciąć za krótko;
  • rozstanie proste;
  • nosić absolutnie proste nici.

Wszystko to tylko podkreśli podłużną twarz, nie zwiększając w żaden sposób jej atrakcyjności. Asymetryczne czwórki z ukośnymi grzywkami pomogą skorygować ostre rysy. Znakomity bob-kwadrat i masywny kwadrat z wydłużeniem.

Uważa się, że długie włosy optycznie rozciągają już długą twarz, więc lepiej ograniczyć włosy do ramion i powyżej. To prawda, ale tylko częściowo. Twoje włosy potrzebują objętości lub dużych loków. Bezpośredni typ tylko pogarsza wygląd. Klasycznym przykładem jest Liv Tyler.

„Długa” twarz nie zawsze jest przeszkodą dla długich włosów. Puszczając włosy, pamiętaj o zasadzie: duże loki lub grzywka

Dodam, że będąc właścicielem wąskiej, długiej twarzy, natknąłem się na „wskazówki”, które zabraniają noszenia asymetrii z grzywką i fryzurą z wysoką koroną, bez względu na to, czy jest to quad, czy wysoki ogon. Całkowicie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem i sam dobrze wiem, jak wspaniały jest zarówno wysoki ogon, jak i fryzura z uniesionym topem. Tutaj najważniejsze jest, aby nie zapomnieć o grzywce. W zależności od włosów może być nad brwiami lub długa i ukośna.

Trójkąt

Ostry podbródek i szeroka górna część twarzy są znakami typu trójkątnego. Czasami przypomina również kształt „serca”. Zadanie polega na zmiękczeniu ostrych rogów, wyważeniu dolnej części twarzy, a to wymaga grzywki. Należy unikać klasycznej asymetrii, ponieważ dodatkowo podkreśli kości policzkowe i ostry podbródek. Odpowiednia i przedłużona karetka wolumetryczna. Taka fryzura na falujących włosach będzie wyglądać idealnie, ponieważ stworzą niezbędną objętość.

Włosy na poziomie podbródka lub niżej wizualnie wygładzą ostre rogi.

Kwadrat

Znaki kwadratowej twarzy to masywne kości policzkowe, szeroki podbródek i mniej więcej taka sama odległość między szerokością a długością twarzy. Przy pomocy fryzury musimy sprawić, że funkcje będą bardziej miękkie i „pociągnąć” je trochę. Najlepiej nadaje się do tego wolumetrycznego kwadratu z ukośnymi grzywkami i podniesionym tyłem głowy. Długość pasm przednich powinna być poniżej podbródka.

Masywny podbródek i szerokie kości policzkowe zmiękczą wydłużoną czwórkę z grzywką.

Klasyczny samochód surround

Klasyczna wersja to fryzura o prawidłowej, idealnie równej formie, głównie na prostych gładkich włosach. Nigdy nie wychodzi z mody i możesz ją nosić w każdym wieku i na włosach o dowolnej strukturze. Bardzo dobra fryzura dla owalnej twarzy. Długość włosów w wersji klasycznej może sięgać ramion, ale są też krótsze fryzury.

Ponadczasowa klasyka: wygląda idealnie na prostych gładkich włosach o monochromatycznym soczystym kolorze

Pomysł z hukiem nadaje lekkości obrazowi, a jego brak pozwala na przeniesienie rozstania na dowolną stronę. Nawiasem mówiąc, owal jest jedyną formą, która najbardziej pasuje.

Drogie i proste: quad z wydłużeniem, na które możesz sobie pozwolić z każdym rodzajem włosów

Zarówno pulchne, jak i trójkątne dziewczyny mogą sobie pozwolić na klasyczny bob. Ale kto powinien tego unikać, więc to właściciele twarzy w postaci trapezu lub kwadratu. Aby zrównoważyć masywną część twarzy, lepiej wybrać fryzurę wielowarstwową.

Pamiętaj, że krótkie uderzenia zwracają uwagę na oczy i brwi, więc zadbaj o ich nieskazitelny wygląd. To dla tego modelu kręcone włosy powinny być idealnie proste i gładkie.

Samochód bobowy

Fryzura przypomina poprzednią, ale z niewielką różnicą - podniesioną głowę i obecność huku. Fryzura jest uniwersalna na każdą okazję, jest łatwa do stylizacji i wygląda świetnie nie tylko w wersji krótkiej, ale również na włosach średniej długości. Odpowiedni dla dziewczynek o okrągłej, owalnej, trójkątnej twarzy. Ale ci, których cechy są zauważalnie większe, powinni być ostrożniejsi z tą fryzurą i lepiej poprosić o radę wybranego stylistę.

Stylowa opcja na co dzień. Minimalna stylizacja, maksymalny komfort

Nie zapomnij o cieniu włosów. Niektóre fryzury są szczególnie dobre, jeśli dodasz im jasnego odcienia. Naturalny kolor włosów można zacieniać specjalnymi środkami, dzięki czemu odcień staje się jaśniejszy i bogatszy.

Kolorowanie jednym tonem - wczoraj. Strzyżenie będzie wyglądać bardziej efektywnie, jeśli użyjesz techniki kolorowania

Ostrożnie z wydłużaniem

Charakterystyczną cechą tej fryzury jest przejście (czasami dość ostre) od karku do przednich pasm, które może znajdować się poniżej podbródka lub obniżone poniżej ramion.

Wiele osób jest zainteresowanych różnicą między długą i wydłużoną wersją samochodu masowego. Pierwsza fryzura ma pasma o tej samej długości, co za tym frontem. I wydłużony - ciągnięty od głowy do twarzy.

Ostry kąt cięcia i bardzo skrócony kark wizualnie rozciągają twarz. Ten styl jest pokazywany zarówno pulchnym damom, jak i tym, którzy mają kwadratowy typ twarzy.

Ukończył

Jest to dwupoziomowa fryzura, w której górna część włosów jest dłuższa niż spód. Taki rodzaj kaskady. Najlepiej wygląda na prostych włosach. Ale kręcone fryzury nie będą tak zauważalne, ponieważ same loki są jasnym szczegółem. Zauważ, że technika skalowania jest dość skomplikowana w wykonaniu, więc poszukaj doświadczonego mistrza.

Strzyżenie nie pozostawia wykresów piękna przez kilka lat. Łatwa nieostrożność stopniowanych pasm sprawia, że ​​włosy są niezwykle kobiece.

Strzyżenie jest zalecane dla dziewczynek, które nie mają szczególnie atrakcyjnej szyi lub brody. Długie nici korygują niedoskonałości twarzy.

Pomimo swojej objętości, fryzura jest łatwa do spakowania: wystarczy suszarka do włosów, szczotkowanie, niektóre produkty do stylizacji i trochę wolnego czasu.

Czworonożny

Bez przesady, mój ulubiony. Kiedy zbyt krótkie fryzury się nudzą, zaczynam pilnie uprawiać włosy, tak że za kilka miesięcy jestem zadowolony z kwadratowego boba i tylko z nim. „Noga” jest w istocie wysokim obszernym karkem z wydłużonymi pasemkami na twarzy i wygląda szczególnie dobrze na cienkich włosach. Idealny dla właścicieli twarzy trójkątnej lub owalnej (wydłużonej). Wariant jest niezwykły, ponieważ otwiera szyję, czyniąc ją dłuższą, łabędzia.

Czteronożny samochód jest zasłużenie popularny zarówno wśród zwykłych ludzi, jak i wśród gwiazd show-biznesu

Jeśli szyja nie jest twoją dumą, lepiej wybrać inną fryzurę. W przeciwnym razie samochód będzie wyglądał nieco niegrzecznie.

Jeśli masz piękną szyję, dlaczego nie pokazać jej światu? Kare na nodze pozwala!

Kare na nodze może być zarówno w wersji klasycznej, jak i bardziej śmiałej - z tyłem głowy, gdzie włosy pod „czapką” jak najwięcej golą. Najbardziej uderzającą rzeczą jest to, że taka fryzura wygląda na proste gładkie włosy, ale po prostu nie da się prawidłowo ułożyć kręconej głowy.

Ekstrawagancki styl tylko dla odważnych

Ale ta opcja będzie wymagała strzyżenia od jej pięknej, „chłopięcej” głowy.

Platyna blondynka z ultra-krótkimi włosami jest odpowiednia dla delikatnych, romantycznych dziewcząt o chłopięcej figurze.

Asymetryczny

Ta fryzura różni się od klasycznej długości pasm po obu stronach. W klasycznym samochodzie obie strony są idealnie wyrównane. Wersja asymetryczna oznacza, że ​​nici po jednej stronie są dłuższe.

Fryzura jest uniwersalna dla każdego rodzaju osoby, wystarczy wybrać odpowiednią odmianę. Na przykład, pulchne twarze warto zatrzymać na fryzurze z ukośnym rozstaniem. Spowoduje to znaczne rozciągnięcie twarzy. Długość krótkich pasm powinna być poniżej podbródka. Minus (jeśli można go uznać za minus) polega na częstej wizycie u fryzjera, co najmniej raz w miesiącu. Rosnące włosy sprawią, że obraz będzie nieostrożny, dlatego zaleca się, aby stale utrzymywać fryzurę w formie.

Lód i płomień: gorący jasny odcień miedzi doskonale współgra z zimną bielą skóry i zimnym odcieniem oczu

Z grzywką lub bez

Bang jest jasnym elementem, ale nie jest odpowiedni dla wszystkich. Potrzeba tego zależy w dużym stopniu od kształtu twarzy, więc jest noszona indywidualnie lub indywidualnie. Niezbędne są dziewczyny z owalnym wydłużonym czołem. Balansuje, czyniąc obraz bardziej harmonijnym.

Pełzacz do twarzy: Rihanna może sobie pozwolić na grzywkę i wydłużone pasma

Mam tak wąską twarz i bez względu na to, jak chciałbym zrezygnować z grzywki, nie mogę tego zrobić. Jedyną rzeczą, jakiej zawsze szukam u fryzjera, jest to, że huk był gęsty, spadając ukośnie w oczy. Zawsze tak powinno być. Uderzenie w moim przypadku bardziej niż zdobienie fryzur.

Niemniej jednak zdarzają się sytuacje, w których huk wydaje się odpowiedni, ale osoba z nią staje się zbyt prosta, „rustykalna”, a wręcz przeciwnie, jej brak dodaje szlachetności obrazowi.

Czy dojrzałe kobiety pasują

Z wiekiem długie włosy nie wydają się tak atrakcyjne jak kiedyś, ale nie jest to spowodowane ich długością, która dodaje kilka lat, ale stanem samych włosów, które stają się kruche i tracą objętość. To właśnie w takich przypadkach ratuje się wielostronna opieka kwadratowa. Jest coś do wyboru:

  • długi koczek z grzywką lub bez;
  • ukończył;
  • asymetryczny;
  • Kare wszelkie wariacje na krótkie i średnie włosy.
Wyglądaj świeżo i stylowo w każdym wieku. Szlachetne siwe włosy nie popsują klasycznej formy kwadratu

Tak jak w poprzednich przykładach, musisz pamiętać o swoim kształcie twarzy. Kompetentny mistrz wybierze fryzurę, która podkreśli kształt i uwzględni stan włosów.

Strzyżenie w odpowiednim odcieniu sprawi, że będziesz młodszy o kilka lat

Więc, panie, możecie wyglądać świetnie w każdym wieku.

Caret to nie przypadek nosi chwałę uniwersalnej fryzury. Dzięki ogromnej liczbie opcji (czy pamiętasz, że jest ich ponad trzysta?), Każdy z nas, czy to młoda dziewczyna, czy dama „trochę powyżej trzydziestki”, będzie mógł wybrać dla siebie coś oryginalnego. Powodzenia w poszukiwaniu idealnej fryzury!

Obejrzyj film: MEDYCYNA ESTETYCZNA - ZABIEGI. BOTOKS. KWAS HIALURONOWY. FORTISSIMA TV (Styczeń 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send