Moda

Jak nosić legginsy i podkolanówki, aby być nieodpartym

Pin
Send
Share
Send
Send


Kobiece nogi - jedna z zalet i ozdób płci pięknej. Aby się na nich skupić, możesz trochę odsłonić skórę. Na przykład za pomocą spódnicy z rozcięciem. Albo, przeciwnie, dodatkowo owinąć je w legginsy lub skarpetki. Efekt nie będzie gorszy!

We współczesnym świecie legginsy i podkolanówki niedawno zaczęły podbijać podium i serca fashionistek. Wcześniej wierzono, że skarpetki - to wersja dla dzieci i są tylko uczennicami. Getry przypisywano szafie „babci”. Nowoczesna moda neguje te uprzedzenia i prezentuje długo znane elementy w nowym świetle.

Rajstopy-skarpetki są idealne dla miłośników komfortu

Kiedy mogę nosić skarpetki? W każdym sezonie możesz znaleźć dla nich świetne zastosowanie! Cienkie nylonowe lub koronkowe skarpety nadają się na lato lub na ciepło poza sezonem. W połączeniu z lekkimi sukienkami i spódnicami pomogą stworzyć jasny obraz na święta i dni powszednie.

Pierwsze zimne dzianiny lub dziane podkolanówki stają się istotne. Będą nie tylko ciepłe, ale także dodają przytulnego wyglądu. A jeśli wiesz, jak robić na drutach, łatwo jest stworzyć modny dodatek według własnych standardów i preferencji!

Co to są legginsy? W rzeczywistości mają wiele „twarzy”. Getry są używane w aerobiku, aby lepiej rozgrzać mięśnie, aw turystyce chronić buty przed brudem i wilgocią. Ogólnie rzecz biorąc, są to pończochy izolowane, które są noszone na bucie lub jest to podkładka mocująca. W kontekście mody jest to oryginalny element, który pomaga podkreślić akcenty. Dziane lub futrzane, krótkie lub długie, noszone na bucie lub wyglądające bardzo mało - wybór zależy od osobistych preferencji i samego obrazu.

Getry pod butami - spojrzenie z wewnątrzGeters może nie tylko ogrzać, ale także stworzyć obraz sceniczny

Jaka jest najlepsza kombinacja legginsów i skarpetek? Podkolanówki świetnie wyglądają ze spódnicami i sukienkami dłuższymi niż kolano. Tkanina może być dowolna: szyfon, denim, wełna. Najważniejsze, że materiał odzieży i golfa łączy się ze sobą. Możesz wybrać model w kolorze sukni lub go kontrastować. Kolejną dobrą kombinacją są podkolanówki z szortami. Dodatków, ciekawym dodatkiem będzie kapelusz. Getry mogą być noszone na obcasach lub niskich butach. Modele Volume wyglądają dobrze w połączeniu z sukienkami z dzianiny. Opcja nakładki zapinanej na suwak będzie wyglądać komfortowo z wierzchołków wysokich butów.

Getry i skarpety będą dobrym kawałkiem na sesję zdjęciową lub codzienne życie. Najlepiej mieć w szafie kilka modeli na różne pory roku, obrazy i nastroje.

Pin
Send
Share
Send
Send